Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mama treh posledic je pridelala še četrto posledico!

Mama treh posledic je pridelala še četrto posledico!

Skratka, včeraj zvečer je na svet privekala še četrta posledica – precej konkretna – 54 cm in 4370g.

Družini želimo še enkrat iskrene čestitke! :)))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Je pa pogumna, tale gospa posledična!
Ji želim sreče in zdrave detece!

Čestitke!

Bravo, MŠP (no, pa OŠP valjda tudi)…:))).

Lp

Iskrene čestitike.

Tiny

sedaj pa bo morala zamenjati nik 🙁
vseeno čestitke 🙂

Tudi jaz se pridružujem čestitkam. Vsem skupaj.

Tanja

Čestitke, mamki ŠP in njeni družini. Pa atu ŠP za 40 let! Po moje bo teklo v potokih …. :-))))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Madonca, ste punce korajžne. Jaz še za ta drugo posledico ne vem, če se bom upala odločit. :))

Cestitke tudi od naju :))))..

Kako pa ime cetrti posledici :)))…sem firbec ane :)))

Hehehe, Lola, ata se po mojem še nekaj dni ne bo popolnoma zavedel. :))

Teichi, imena pa ne bi na forum obešala… Bo MTP (MŠP) sama, če bo želela. Lahko pa izdam, da je punčka in ima dolge črne laske. :))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Čestitam.

Se mi je zdelo, da je šla v Rim, ker se v nedeljo zvečer ni več oglasila na telefon. Še dobro,da mi je popoldne dala še zadnje napotke za Ebay in sem uspela zlicitirat mojo prvo zadevo.

:-)) Letošnje leto si bodo zapomnili …. :-)) Ravno prav bom prišla na obisk v vaš konec, da bo princeska pripravljena za cartanje :o))))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

:))

Mi smo se že zadnjič menili kar za vikend paket v njihovi novi vili. :)) Da malo potreniram cartanje. :))

Je pa zanimivo, kako mi je bilo vedno mimo, da so trume obiskovalcev navalile že v porodnišnico, pa okupirale mlade mamice in otročke… Ali pa potem prvi teden doma… Ampak zdaj ima pa tudi mene, da bi kar poletela v porodnišnico in ju pocrkljala. :)) Ampak se bom zadržala. :))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

HURAAAAAAAAAAAAA!
Vse čestitke 🙂
t.

Uauuu…..super!
Iskrene čestitke vsem skupaj in obilo veselja z novo posledico 🙂

lp,Corazon

Rada verjamem …. :-)) Jaz je niti poklicat ne upam, da ju ne motim …. :-)) Naj se spočijeta, pol pa navali narod … :-))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Super! Iskrene čestitke!!!!!!!!!!!

Lola, mene je klicala, pa sem bila ravno sredi sanj tisti čas. :)) Sem jo zdaj klicala nazaj in je slišati vsa sveža in super. Ampak pravi, da zdaj pa res ne gre več, hehe. :))

Pošlji ji SMS, pa te bo poklicala, ko bo imela čas.

Mater sem VESELA!!! :))) :))) :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Čestitam, mi ciljamo na tri, pa smo zaenkrat še pri prvemu….upajmo!!

SMS sem ji že zjutraj poslala, ko sem videla sporočilce na telefonu … :-)) Jaz pa ne dam roke v ogenj, da je rekla zadnjo :-))) Si bo koj premislila … :-))

Ampak ta naša mamka je iz jekla, no …. kapo dol!

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

New Report

Close