Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Marcel-zdej gre pa zares

Marcel-zdej gre pa zares

Marcel in njegovi so v Londonu. Po posvetu v bolnišnici so se tamkajšnji zdravniki odločili, da ga bodo operirali jutri (4.7) ob 12. uri. Njegovo stanje je stabilno. Operacija pa bi naj v najboljšem primeru trajala 4 ure.

Je bil pa kar pester dan. Avion je bil tako nobel, da inkubatorja niso spravili noter tako, da mama imela malega cel čas v naročju. Z vsemi cevkami ki jih ima malček si predstavljajte kako je to zgledalo 🙁 Samo tisti od ministrov je pa nobel :-/

Zgodba je še vedno na tem naslovu:

Seveda pa če bi kdo še pomagal lahko to mirno stori:-)

TRR: 24203-9010016084
Pod namen morate nujno napisati Marcel

Društvo ŽIVA
Kolodvorska 8
1000 Ljubljana

ali direktno družini – podatke dobite na [email protected]

Sicer pa preostane še stiskanje pesti xxx

Stiskam pesti za malega Marcela!

Drži se mali Marcel. Vsi stiskamo pesti in vem da ti bo uspelo.

Tiny

Držim pesti!

Držimo pesti za malčka.

držimo pesti in mu želimo vse najboljše

lp

Močno držim pesti in mislim nanj.

Držim pesti za malega borca!

Stiskam pesti. Upam da bo vse uredu, mora bit.

LP

Srečno Marcel! Tudi jaz držim pesti!

…škoda, da mešate politiko tja, kamor to ni treba. Ministri niso nič krivi, najbrž še vedo ne za Marcela in še za mnogo drugih revežev, ker to pač ni njihovo delo. Pa so kljub temu ljudje, ki bi pomagali, če bi le lahko.

Dokler niste prosili vlade za letalo in dokler vam ga vlada ni zavrnila, se Kitty ne spotikajte ob njo.

Vam pa seveda vseeno iskreno čestitam za ves trud v zvezi z Marcelom. Plemenito, res! Samo ne udrihajte vse povprek, ker to kali vaš imidž, če razumete.

Sam sem za Marcela nakazal denar. In močno upam, da bo vse tako, kot mora biti..

Sicer ne razmišljam tako kot vi, kajti sem mnenja, da bi ne za Marcela, ampak za vse bolnike, moral biti na razpolago avion primeren prevozu bolnikov. Zame to ni nekaj kar bi morali posebej prositi ampak nekaj kar bi moralo biti samoumevno. Za vse in vedno.

Sicer pa pomembno je, da je kljub temu, da ni bil v inkubaturju za čas leta, se vse končalo dobro.
Vam pa hvala za pomoč! In seveda vsem ostalim tudi. Smo dokazali, da ko je potrebna pomoč stopimo skupaj in si pomagamo in na to sem jaz ponosna.

New Report

Close