Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mariborčani

Mariborčani

Hojla Mariborčani

Razmišljam o izletu jutri v Maribor in pa na vinogradniško kmetijo ANDERLIČ. Prosim, če mi kdo pove kakšna je kmetija in če je Ok – rada bi kupila nekaj rumenega muškata in traminca.

Hvala

Maruša

Sicer že dolgo časa nisem bila pri Andreliču; vem pa , da imajo “super” vino in postrežbo.
Ti kar pridi! :))
Lep izlet v Toti naši ti želim!

boljše vino v mariboru ima Protner

Ja super, napiši mi prosim kje je ta Protner.

Pa a je vinska klet v mariboru mogoče odprta od sobotah za oglede. Na spletu imajo napisano samo za vnaprej najavljene skupine – midva bova pa dva:):)

Maruša

Hiša Joannes – Protner

Vodole 34, Malečnik
014 654 305

ni tako enostavno najti, ker se voziš po nekih rovtah :), najbolje je, da ti po telefonu povejo bolj natančno. Pa moraš vedet, da s kvaliteto pride tudi cena 🙂

če pa sta zainteresirana še za kosilo, bi bil pa verjetno Anderlič boljša izbira. Protner se gre slow food(mislim, da celo ob predhodnem naročilu), ampak za moje pojme se mu vsaj takrat, ko smo bili mi pri njem, hrana ni najbolj posrečila.

UUU lepo in hvala. Bova videla, mož je bolj interesent tudi dobre hrane, men bi pa kaka tale flaška Rumenega Muškata od Protnerja tud pasala. Tako, da se bova še danes odločila. Cena ni tako pomembna. Dober no ne bi dala 10.000 za liter vina….

Še enkrat hvala.

Maruška

New Report

Close