Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mariči za rojstni dan……….

Mariči za rojstni dan……….

Ježek, Paty, tisto željo, ki jo imam še po tisočih želja,
se mi bo zagotovo izpolnila pred vsemi in to zato, ker
sta mi oba zaželela, da se mi izpolni prav ta. Hvala
obema, pravzaprav čisto vsem tu gori za vse lepe
misli in za vse lepe želje. Od tisočih želja mi je
ta, da sem lahko z vami, izpolnjena. In ta tudi nekaj
šteje. Lepo nočko in prijetno dobro jutro, vam vsem
skupaj želi

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Saj boš, ljubi Štumpi, še lahko, a veš!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ljuba Marija !

Nič drugega ti ne želim kot to, da bi v novih 365 dneh okušala tisto, kar si najbolj želiš – s svojimi ušesi, da bi slišala, kar si najbolj želiš slišat, s svojimi očmi, ter da bi videla in brala, kar si najbolj želiš prebrat, s svojimi usti.

Sašk.

Ker ni vljudno, da v čestitko vtikam še aforizem, oziroma basen, sem jo dal pod P.S.

Draga Ježek in Zajček !

Prav lepo se vajina nicka zlagata s tem, kako sta uboga reveža preplašena, prav zares kot kakšna zajčka, in od same treme klikneta vpis malce prezgodaj. (he, he, nice try, but still 23,59……..)

Torej, če imata naložena okna od našega prijatelja Billa, potem vama v opravilni vrstici, čisto na koncu desnega vogala gorijo dvakrat po dve številki, ločeni z dvopičjem.

To je čas.
Ozrita se kdaj nanj, čeprav, zna biti, da je drugačen od medovernetovega in problemi so tu…..

Pa veliko sreče…… :))))))))))))

BRUCE WILLIS !

FALOT NEVOŠČLJIVI !

zajec

Zajček, kaj te je pregnalo na plano že ob tej uri?

Zažarelo je po enem post scriptumu ( beri nevoščljivost) pa me je privzdignilo :))))))))))))))))))

Aha, že vem.

Sigurno imaš tu spodaj pri vpisnem polju obkljukano želim prejemati odgovore na sporočilo po el, pošti.

Potem pa imaš na el. pošti vklopljeno preusmeritev na GSM, le tega imaš pa preklopljenega na vibraklic. In vsakič ko ti kaj napišemo, te lepo malce
“požgečka”. Hmmmmm, zvito, ni kaj !

Ha, ha, in to naj bi laufalo in delovalo tudi ponoči, a ?
Nehi no, saj nisem po žup priplavala.
Ne, nekaj me je zbudilo, kaj vem kaj, pa sem šla pogledat, kaj se ponoči v gmajni dogaja.
In kaj vidijo moje očke ????

Ja, tudi Brus je bil vesel zajčka, ker je vse ena druga pašta, če je nekdo on-line v realnem času gor, kot pa da rišeš tiste grafite po forumu.

Zdej se pa odpravljam spat. (brez vibratorja). Pa, pa, pa pozdravi gmajnaše danes, se slišimo jutri.

Pa, pa Brusi !!
Lepo pančkaj !!
Počasi vozi domov!

zajček

Dobro jutro…. zgodnje jutro zajček :))))) Ste pa od sile 🙂 takole na zgodaj 🙂

Jutrčka, Jani :)) .
Ja, viš, sem šla gledat, kdo razgraja po gmajni, pa najdem tistega cepota, k je sred noči raztural…..pa še nobeden ni zvečer lučke ugasnil, le kdo bo zdaj štrom plačal :))

Ja viš… k niste lučke ugasnil… se je pa Bruce našel… daskontrolira našo gmajno.. in to sred noči.. Malo me to spominja na naše vojaške dneve… stalna pripravljenost…. nikoli ne veš kdaj sovrag pride :))))

Zajček, še eno dobro jutro!

Jani delat!

Ha, ha, ha, ja to je bilo samo zaradi lučke !! Vdor sovraga :)))

Oki, grem jaz tudi na delo :))) mislim, da je prišel čas…

Čau!

Zajček, se ti ne zdi, da je čas za en kofe… mislim, glede na to… da je že precej enega dela za tabo, pa razburljiv konec noči z Brucom? Greva na kofe?

Jani rab dozo…. kofeta

Uf, takemu povabilu se pa ne morem izogniti :))
Greem !

opajade…

hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha !

In ker sem zamudila vse dogajanje , naj samo dodam , da te imam v mislih , srcu in željah – zate vse NAJ !

Nikitka misli na M.

Draga Nikita, tudi moje misli se večkrat namenijo
tja doli, k tebi, zdaj, ko sem doma, ko pestujem svojo
bolečino pa sploh. Še dobro, da sem bila pri zdravniku
včeraj, ko še ni stavkal!!! Hvala za tvoje misli, za tvoj
prostor v srčku in za moje mesto v tvojih željah!

Se vidiamo in beriamo, ko zakurim bajto – se pardonjeram,
ko zakurim v peč, da bo bajta topla in da si skuham čaja in
da pridem čimprej k sebi! Zdaj me nosi nekaj, čemur prav
res ne želim dati pravega imena! Imejte se vsi lepo, lepo ….

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close