Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek marija je hudobna

marija je hudobna

Ne verjamem,da so upoštevali,ker je bilo to posneto prej ,ko smo mi izrazili naša nestrinjana tu. Boljše ne bo,ker sem brala ,da bo varanje spet na dnevnem redu.


Irena bo se začela spet vlačiti z Markom in šla z njim v sobo. Sari bo pa priznala,d aji ni vseeno za Marka in da jo srbi med nogami.

Sta res isti scenaristki kot pri 1. sezoni poleg? Ker 1. sezona je bila solidna. Ob tej 2. mi je pa
žal, da sem sploh začela gledati serijo in očitno se ne bo nič izboljšalo.
Očitno sta scenaristki padli na glavo ,ali ga veselo pijeta,da pišeta tako nebuloze.

Ne gre jima to delo. Naj ga prepustita drugim, bolj sposobnim. Oni dve sta v tej sezoni ustvarili, milo rečeno, katastrofo.

Ne gre jima to delo. Naj ga prepustita drugim, bolj sposobnim. Oni dve sta v tej sezoni ustvarili, milo rečeno, katastrofo.
[/quote]

Očitno so za to skrpucalo pripravljeni celo plačati. Važno, da dobita denar.

Ko sem šla brat za 5 dni naprej ,sem zasledila ,da bo Mark odpeljal Ireno v sobo. Hm,vau spet
se bodo gonili naokoli.
Že to je v scenariju mimo,da se ta glavna lika po 3 mesecih poznanstva poročila. Kmalu po poroki je pri njiju že vse obrnjeno na glavo in se ližeta z drugimi. To ti je res pod narekovaji ljubezen!!
Irena je to sezono kot zdolgočasena gospodinja. Verjetno se bi pustila božati spodaj vsakemu ,
ki bi ji kaj lepega povedal.
In to še bi trajalo še 2 sezoni ,ali 4. sezone skupno.

kaj to pomeni 4. sezone skupno (četrte sezone skupno)…???

kaj to pomeni 4. sezone skupno (četrte sezone skupno)…???
[/quote]

zgoraj je pisala ena, ki je imelo slovenščino ena. ))

zgoraj je pisala ena, ki je imelo slovenščino ena. ))
[/quote]

Hehe.
Tale stara nergačka štepa svoje nebuloze čez celo temo, takoj jo spregledaš, ker ni pismena…. Vsak dan se pride hurčit čez nadaljevanko 😉

Probleme je delala tudi na POPTV forumih (BB, Kmetija). Tečna ko driska.

Pustim se presenetiti;). Itak se vleče kot kurja čreva, nič se ne zgodi. Če bi še prej prebrala, sigurno ne bi več gledala. Tako pa še gledam (ne ravno vsakič) in upam na kakšno pozitivno presenečenje;). Upanje umre zadnje.

Hehe.
Tale stara nergačka štepa svoje nebuloze čez celo temo, takoj jo spregledaš, ker ni pismena…. Vsak dan se pride hurčit čez nadaljevanko 😉

Probleme je delala tudi na POPTV forumih (BB, Kmetija). Tečna ko driska.
[/quote]

Aja, to ste vi kreteni,ko ste eno jebalo v glavo tam na forumih,ker ni po vaše vscala. Dobro se je spomnim in je bila bolj pismena od vas bully drekačev tukaj!!!!
Jaz njo bolj razumem kot nepismene drekače v stilu vztrajna pa in slovenščina ena!!!

Hehe.
Tale stara nergačka štepa svoje nebuloze čez celo temo, takoj jo spregledaš, ker ni pismena…. Vsak dan se pride hurčit čez nadaljevanko 😉

Probleme je delala tudi na POPTV forumih (BB, Kmetija). Tečna ko driska.
[/quote]

Aja, to ste vi kreteni,ko ste eno jebalo v glavo tam na forumih,ker ni po vaše vscala. Dobro se je spomnim in je bila bolj pismena od vas bully drekačev tukaj!!!!
Jaz njo bolj razumem kot nepismene drekače v stilu vztrajna pa in slovenščina ena!!!


Tudi jaz ne iz istega razloga. Tako me mogoče le kaj “presenieti” ;). Gledam , včasih izpustim in nič ne zamudim. Ne vem, kaj si bodo izmišljevali še dve celi sezoni??


Tudi jaz ne iz istega razloga. Tako me mogoče le kaj “presenieti” ;). Gledam , včasih izpustim in nič ne zamudim. Ne vem, kaj si bodo izmišljevali še dve celi sezoni??
[/quote]

Prej nisem imela navade,da berem vsebino za naprej. Sedaj že nekaj časa preberem za naprej in mi je po svoje žal,ker samo potrdi,da se celotna zgodba vleče kot jara kača.
Torej serija bo tako imela štiri sezone in se bojim kakšne bedarije bodo še nastale.
Še sedaj je zelo negledljivo postalo.

Admini iz Pop tv so zelo tečni,če hodijo sem brati,kaj pišemo o njihovi seriji in potem se pritožujejo tu čez kritike.!!

zgoraj je pisala ena, ki je imelo slovenščino ena. ))
[/quote]

Preden koga obtožuješ ,prvo poglej ,kaj si ti skupaj spacal.!!
Imelo ?? Imela !!! Samo bi prej rekla,da ste imela slovenščino ti in tvoji kolega,ki nekoga kritizirajo!!!

Ste mi pa smešni moderatorji Popt tv ja,da hodite sem brati kaj kdo meni o vaši telenoveli,da jih potem napadate in ogrevate stare zadeve ,kaj je bilo na vaših portalih!!
Patetično.

Preden koga obtožuješ ,prvo poglej ,kaj si ti skupaj spacal.!!
Imelo ?? Imela !!! Samo bi prej rekla,da ste imela slovenščino ti in tvoji kolega ena,ki nekoga kritizirajo!!!

Ste mi pa smešni moderatorji Popt tv ja,da hodite sem brati kaj kdo meni o vaši telenoveli,da jih potem napadate in ogrevate stare zadeve ,kaj je bilo na vaših portalih!!
Patetično.
[/quote]

Aja, to ste vi kreteni,ko ste eno jebali v glavo tam na forumih,ker ni po vaše vscala. Dobro se je spomnim in je bila bolj pismena od vas bully drekačev tukaj!!!!
Jaz njo bolj razumem kot nepismene drekače v stilu vztrajna pa in slovenščina ena!!!

[/quote]

Torej Sara je dobila službo v Ljubljani, v salonu in sedaj jo ne bo sprejela,ampak bo rajši delala
pri Janezu v kavarni zaradi Blaža.
Smejim se ,ko toliko znajo vsi ti liki povedati negativnega o Maji, sami pa nič boljši.
Maja ne bo nič kriva, če bo Irena se spet začela vlačiti z Markom.
Irena potrebujeja čas za sebe in za svojo fotografiranje. Janez je dober šef.

Slutim,da se bo v 3. sezoni pojavil Irenin in Majin ata , potem pa spet celi vrtiljak ljubosumja in sestrskega hinavljena znova.

Naj se vsi skupaj stepejo do smrti in bo mir.
Irena me prav tako živcira kot njena polsestra Maja. Ni nič manj hinavska.

V bistvu so Mojca, Sonja , Katja in Irena si kar podobne. Omenjene se rade pri drugih ližejo,če
ne dobijo pri svojih partnerjih doma.

Marija je tako hudičevka ,ampak so že vsi liki skupaj banda tečnob,ki ne vejo ,kaj bi sami seboj.

Ni važno, kakšni so njihovi karakterji, kdo je slab, kdo je dobor. Povsod so taki in drugačni.

Edini problem je, ker scenaristi tega ne znajo pokazat.

Aja, to ste vi kreteni,ko ste eno jebalo v glavo tam na forumih,ker ni po vaše vscala. Dobro se je spomnim in je bila bolj pismena od vas bully drekačev tukaj!!!!
Jaz njo bolj razumem kot nepismene drekače v stilu vztrajna pa in slovenščina ena!!!
[/quote]

Ja, že tam se nisi znala kulturno obnašati, so imeli ljudje na forumih kar probleme s tabo, pa admin in moderatorji tudi.

Vidim, da se ti stanje ni izboljšalo, nasprotno, vedno bolj si neotesana in vulgarna.

Nekoga bi rabili, ki bi znal vse te karakterje povezat v dobro, logično zgodbo.

Škoda ,da vas kretenov ni tožila.

Ja, že tam se nisi znala kulturno obnašati, so imeli ljudje na forumih kar probleme s tabo, pa admin in moderatorji tudi.

Vidim, da se ti stanje ni izboljšalo, nasprotno, vedno bolj si neotesana in vulgarna.
[/quote]

O čem ti. Tukaj se piše o telenoveli,ne o uporabnikih. Pometi sprva pod svojim pragom.
Osebne zamere in svojo hudobijo nekje drugje rešuj. Na primer pri psihiatru.

Ja, že tam se nisi znala kulturno obnašati, so imeli ljudje na forumih kar probleme s tabo, pa admin in moderatorji tudi.

Vidim, da se ti stanje ni izboljšalo, nasprotno, vedno bolj si neotesana in vulgarna.
[/quote]

Ti si fina dama,ali kaj? Ali forumski redar?

Od kdaj je pa forum Big Brotherja in Kmetija sinonim za kulturo??…

New Report

Close