Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek marija je hudobna

marija je hudobna

Tukaj ne pišemo o Big Brotherju in Kmetiji. Si spregledala? Mislim, da tisto ni več na programu.

Ja, že tam se nisi znala kulturno obnašati, so imeli ljudje na forumih kar probleme s tabo, pa admin in moderatorji tudi.

Vidim, da se ti stanje ni izboljšalo, nasprotno, vedno bolj si neotesana in vulgarna.
[/quote]

Na tistih forumih je bilo par takih hudob kot si ti. Druge, ki niso bili njihovega mnenja so kra jim vzdevke kradli in šikanirali. Ne se prosim delati nedolžne. Tudi ti nisi neka fina oseba.

Sedaj bo Marija malo dala na stran Majo. S Saro si ne bo mogle kaj pomagat- glede hudobije. Kaj bo?

Liki so res postali mlačni. Sedaj bodo spet polnili zgodbo z raznimi raznimi prepiri in varanji.
Žalostno.

Žalostno je tudi,da ta forum nekdo uporablja,da razčisti neke stare zamere iz Pop tv foruma.
Mi pišemo o nadaljevanki, nekateri pa o forumih Kmetije. Kaj nas briga Kmetija pod to temo?
Mene ne !!

Zanimivo, da je Marija brez težav sprejela Saro od Blaža, čeprav je ta Irenina najboljša prijateljica. Že to mi je nelogično.
Pa da je Vida prišla šele nekje po 25 letih k svojima sinoma??. Razumem kakšna zloba je Marija, razumem, da bi Marija vsako Vidino pismo beg vrgla,če bi ta pisala svojima otrokoma,ali odložila slušalko,če bi Vida klicala, ampak kljub temu bi lahko potem ,ko se je Vida spravila k sebi prej prišla in pokazala veliko prej Mariji zobe.
Irena in Rok sta se poročila po 1 mesecu zveze in že imata zakonsko krizo?!
Irena in Maja se niste videli tam nekje 15 let ter toliko sovraštva med njiju…

Kaj se pa tako na veliko pripravljajo na igralski nastop??? Sakj pa to ni neki veliki dogodek.
Irena se pa tako slini okoli Marka,da si misliš svoje . Irena v tej sezoni deluje kot nepotešena
razvajenka.

Misliš napačna tema. Kmetije kot BB-ja že dolgo ni več na sporedu, zato je to stara zadeva,ki ne sodi sem.

Marija si bo že kaj izmislila. Škoda,da toliko Maričkino hudobijo postavljajo v ospredje to sezono in zaradi tega ta telenovela tone. Škoda,da so postavili Majo v zgodbo tako,da
je sedaj negativka in da se z sestro ne bota nikoli dobri in da Mark je tam,da napolni
Ireni njeno nepotešeno luknjo med nogami.

Marija si bo že kaj izmislila. Škoda,da toliko Maričkino hudobijo postavljajo v ospredje to sezono in zaradi tega ta telenovela tone. Škoda,da so postavili Majo v zgodbo tako,da
je sedaj negativka in da se z sestro ne bota nikoli dobri in da Mark je tam,da napolni
Ireni njeno nepotešeno luknjo med nogami.
[/quote]

A se ti rada ližeš? Cel dan pišeš o lizanju in luknjah.

Marija si bo že kaj izmislila. Škoda,da toliko Maričkino hudobijo postavljajo v ospredje to sezono in zaradi tega ta telenovela tone. Škoda,da so postavili Majo v zgodbo tako,da
je sedaj negativka in da se z sestro ne bota nikoli dobri in da Mark je tam,da napolni
Ireni njeno nepotešeno luknjo med nogami.
[/quote]

Irena je nepotešena v srcu, razumevanju, prijateljstvu in podpori z Rokove strani. Zato se bo najbrž zapletla z Markom.
Liki so zelo slabo postavljeni, opisani, slabi dialogi. Škoda ! To bi bila lahko ena zelo solidna tv novela.

Telenovela bi bila res boljša,če ne bi nenehno govorili o kavi, ali ponavljali iste dialoge.
Irena kot glavni lik tudi ni neki presežek. Postaja enaka oni Nini iz Usodnega vina, le s to razliko,da Komarjeva boljše igra.
Naj uganem preko Ireno še bo šlo kaj nekaj moških.


Irene se ne da primerjat z Nino v Usodnem vinu. Irena je neprimerno boljša igralka od Nine. Nina je bila prav uboga, tolk se je matrala pa ni šlo. Irena dobro igra, a če je scenarij zanič, se ne da delat čudežev. Ja, dialogi so obupni;).

Irena je nepotešena v srcu, razumevanju, prijateljstvu in podpori z Rokove strani. Zato se bo najbrž zapletla z Markom.
Liki so zelo slabo postavljeni, opisani, slabi dialogi. Škoda ! To bi bila lahko ena zelo solidna tv novela.
[/quote]

Irena se mi je smilila v 1. sezoni, sedaj niti ne več. Kaj se je pa šla tako hitro poročiti?
Sedaj jamra na veliko. Prej bi mislila. Tudi bi se lahko že veliko prej odselila z Rokom kam drugam,da ji ne bi Marija tečnarila.
Če bo kasneje z Markom ,naj se tudi hitro poroči in dobi enako taščo kot je Marija.


Irene se ne da primerjat z Nino v Usodnem vinu. Irena je neprimerno boljša igralka od Nine. Nina je bila prav uboga, tolk se je matrala pa ni šlo. Irena dobro igra, a če je scenarij zanič, se ne da delat čudežev. Ja, dialogi so obupni;).
[/quote]

Inja ali Nina ima v prednosti samo lepoto, Lara pa igranje.
Scenarij to sezono šepa in ta serija naj bi še trajala 1 leto.

Inja ali Nina ima v prednosti samo lepoto, Lara pa igranje.
Scenarij to sezono šepa in ta serija naj bi še trajala 1 leto.
[/quote]
Lara se mi zdi prav fejst. Ni lepotica, a njen obraz govori. Injin ne pove nič.
Kar se scenarija tiče se že nekaj časa tukaj ugotavlja, da je pod vsako kritiko. Čudno, da se igralci nič ne pobunijo. Konec koncev so v glavnem sami dobri igralci.

Danes odpade? Zaradi volitev?

Bila so neka predvolilna soočenja. Definitivno slabše od Reke. Pa ne da bi bila Reka kakšno gledanje;).

V ponedeljek je odpadlo, je bila neka predvolilna oddaja. V torek in včeraj je bilo spet.Nisem gledala. Se je kaj pretresljivega zgodilo? V dveh nadaljevanjih najbrž nič? Ali pač.

V ponedeljek je odpadlo, je bila neka predvolilna oddaja. V torek in včeraj je bilo spet.Nisem gledala. Se je kaj pretresljivega zgodilo? V dveh nadaljevanjih najbrž nič? Ali pač.
[/quote]

Komot zamudiš še par x. Ne bo omembe vrednih novosti. Dolgcajt.

V ponedeljek je odpadlo, je bila neka predvolilna oddaja. V torek in včeraj je bilo spet.Nisem gledala. Se je kaj pretresljivega zgodilo? V dveh nadaljevanjih najbrž nič? Ali pač.
[/quote]

Komot zamudiš še par x. Ne bo omembe vrednih novosti. Dolgcajt.

3 tedne še ,potem bo pa mir pred to bedarijo.

Do tretje sezone. Najbrž septembra.

Do tretje sezone. Najbrž septembra.
[/quote]

Nekje sem prebrala, da je baje 3. sezona že posneta in da se snema 4. Potem bodo to stvar očitnoše vlekli?

Do tretje sezone. Najbrž septembra.
[/quote]

Ja to sem pozabila dodati. Do septembra bo mir ,potem pa vse do poletja 2019.

Nekje sem prebrala, da je baje 3. sezona že posneta in da se snema 4. Potem bodo to stvar očitnoše vlekli?
[/quote]

Vlekli jo bodo ja. Rešiti tako ne morejo več nič.

Irena bo verjetno skočila v posteljo z Markom in take bedarije še bomo gledali naprej.

Nekje sem prebrala, da je baje 3. sezona že posneta in da se snema 4. Potem bodo to stvar očitnoše vlekli?
[/quote]

Vlekli jo bodo ja. Rešiti tako ne morejo več nič.

Irena bo verjetno skočila v posteljo z Markom in take bedarije še bomo gledali naprej.

New Report

Close