Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Marjanu se je sfuzlalo

Marjanu se je sfuzlalo

Kaj bi rad s tem povedal, XXXY?

Štorklja a neznaš brat? Želel je povedati to kar piše in ima prav!Povej mi koliko pa pra vih slovencev še hodi na hrvaško ali v bosno za prvi maj? Tisti , ki imajo doli korenine, pruga maja kukr vem še ni sezona za morje(:Pa ti si začela provocirati s svojimi povsti in ti je prav povedal xxxy!

Jernej, ne vmešavaj se, ker nisem tebe spraševala, razen če se skrivaš za imenom XXXY. Ne delam anket o poreklu tistih, ki gredo 1. maja na hrvaško morje, me niti ne zanima, ampak glede na morje pločevine, ki sem jo videla,in se očitno ni ustavila v Portorožu, je po tvoji bolni logiki “pravih” Slovencev presneto malo. Ampak če so PRAVI Slovenci tako slabo razhledani, primitivni in polpismeni kot ti, potem se raje ne bi prištevala mednje.

o pajade, morje pravih slovencev z slovenskimi koreninami, ni kaj, Hrvaška ima res lepo morje, pa še cene skoraj olovico nižje kot pri nas, zato je tudi večini Slovencev pomembno, da pride Hrvaška čim prej v ES, ker take čakalne dobe na mejah so res groze.

nekateri so se celo ustavljali pri Jorasu in mu dajali podporo, potem pa čez legalno ali ilegalno mejo, ne prečudovit mediteran in Istro.

Ni čudno, da eni hvalite lepote hrvaškega morja, če drugje še niste bili.Korzika, Sardinija, Grčija…lepše kot Hrvaška, pa še ceneje skoz prideš.

hehe, kakor za koga, ja v katalogu izgleda čudovito, ko pa si tam pa……ja,kakor za koga.

Kaj ko si tam???

Sardinija je raj na zemlji..

a dej nehi, a res, kakor za koga! V katalogu prav gotovo, pa če si lahko privoščiš petični hotel, pol pa že verjamem.

a dej nehi, a res, kakor za koga! V katalogu prav gotovo, pa če si lahko privoščiš petični hotel, pol pa že verjamem.[/quote]

O kakšnih petičnih hotelih ti, nisem jaz tip za hotele, govorim o splošnem vtisu, naravi..

Ti pa živi v veri, da je Hrvaška nekaj najlepšega, kar lahko človek doživi.Ali si zaplankana, ali si pa pač Hrvatica in zato zagovarjaš vaše.V tem primeru ti niti ne zamerim.

Še enkrat: Hrvaška je drugorazredna napram destinacijam, ki sem jih navedel.

veš da res, če gledaš Istro morda (pa še v Istri se marsikaj lepega najde), pojdi malo dlje na kvarner, toliko neokrnjene narave in naravnih kopališč ne najdeš nikjer.

če si bil ti kje druje,sem pa res papež, ker očitno nimaš prav nobebega pojma, sploh v tistih poceni destinacijah, ki jih omenjaš.

sicer pa okusi so različni, nekomu je všeč narava in mir, nekomu pa gužva po usranih in zanikrnih hotelih,pa kopanje v bazenih kjer se kar tere ljudi.

koliko sem pa zaplankana vem pa le jaz, verjemi, da sem pa prehodila veliko več našega plavega planeta, kolikor ga boš ti kdajkoli, razen če se čez 10 let poteguješ za moje delovno mesto, pol pa morda.

zato pa Nemci, Italjani, Avstrijci, Skandinavci itd., tako radi romajo na Hrvaško, še povohajo ne Španije, Grčije Itd., to so kraji, ki jih enkrat vidiš in jih ne rabiš več videt, torej za aktivni dopust in spoznavanje zemljepisa.

No, mislim, da si s tema dvema mislima krepko usekala mimo. Nemci še kako radi vohajo Španijo, Mallorco so si že skoraj prisvojili. Glede ostalih omenjenih narodov pa jih lahko srečamo povsod, tako na Hrvaškem kot drugje.
Ne vem, kaj si predstavljaš pod pojmom aktivni dopust. Meni se zdi v Grčiji izredno lepo, vsak otok je drugačen, pa ne lazim ves čas naokrog. Pri Hrvatih se mi je zamerilo, ker poskušajo turistu na vse mogoče načine vleči denar iz žepa, a za to nudijo veliko premalo. Ne zdi se mi logično, da bi plačala za našo družino v dobrem hotelu v Dalmaciji (prevoz z avtom) toliko kot v Grčiji ali Španiji, kamor priletim in je to všteto v ceno.
Vsak naj gre tja, kamor hoče in zmore.

točno tako, so pa Nemci izredno zadovoljni s ponudbo ob Hrvaški obali, jih je pa itak preveč, da bi se prav vsi odločili zanjo, pa še res so okusi različni.

kako pa je priljubljena Hrvaška v Slovenskih očeh, so pa pokazali tile prvi počitniški dnevi, ki so ravnokar za nami, neglede na politične zdrahe, ki jih delajo politiki.

Ninej, tebi se od zaslepljenosti fuzla, kateri Nemci pa hodijo na Hrvaško…nemška sociala, oblečena v poceni cunje in v 20 let starih avtih..

Nemci, ki imajo kaj pod palcem, hodijo v Španijo, še raje Mehika, Karibi..kakšna Hrvaška, a si ti čist nora?

Hrvaška je za nemške in nizozemske socialce, ter za butaste Slovence.

Če si ti že bila na Sardiniji in Korziki, sem jaz resnično papež, sicer ne bi tako vehementno trdila, da je Hrvaška lepša od tega dvojega.

Lažeš ninej, kot pes teče…Celo življenje hodiš samo na Hrvaško, to se iz tvojih postov lepo vidi.

No, mislim, da si s tema dvema mislima krepko usekala mimo. Nemci še kako radi vohajo Španijo, Mallorco so si že skoraj prisvojili. Glede ostalih omenjenih narodov pa jih lahko srečamo povsod, tako na Hrvaškem kot drugje.
Ne vem, kaj si predstavljaš pod pojmom aktivni dopust. Meni se zdi v Grčiji izredno lepo, vsak otok je drugačen, pa ne lazim ves čas naokrog. Pri Hrvatih se mi je zamerilo, ker poskušajo turistu na vse mogoče načine vleči denar iz žepa, a za to nudijo veliko premalo. Ne zdi se mi logično, da bi plačala za našo družino v dobrem hotelu v Dalmaciji (prevoz z avtom) toliko kot v Grčiji ali Španiji, kamor priletim in je to všteto v ceno.
Vsak naj gre tja, kamor hoče in zmore.[/quote]

Hvala, da si potrdila moje besede, da s eda za isti denar, kot v precenjeni Hrvatiji, dopsut preživeti v Grčiji ali Španiji.

Tam lahko ali hodiš okoli in gledaš turistične znamenitosti, ali pa se preprosto izležavaš na plaži.Plaže denimo na Sardiniji ali recimo Iosu (Grčija) so rajske..

tudi prav, Nemci, ki imajo veliko pod palcem, ne hodijo kamor si ti napisal, garant.

a veš kdo ima v lasti Črnogorskki polotok SV. Štefan, pa kdo je kupil kar precej otokov na hrvaškem, tudi ne veš, garantiram, da ne, saj misliš, da je za petičneže hrvaška obala usrana in vredna samo socialnih problemov, o moj bog kako si nevedna in sovraštvo do Hrvatov je tvoja osebna zadeva, pa nima prav nič skupnega z Hrvaškim morjem in njegovimi lepotami.

naj ti pa zaupam, da najraje dopostujem doma, ker imam tujih krajev že čez leto dovolj (ja smo pa vsako leto otroke peljali na take poceni počitnice kot jih ti priporočaš, pa ne zaradi odiha ampak izkurzij).

zaradi mene pa ti lahko hodiš tudi v Mehiko na poceni destinacije, če ti je všeč.

tudi prav, Nemci, ki imajo veliko pod palcem, ne hodijo kamor si ti napisal, garant.

a veš kdo ima v lasti Črnogorskki polotok SV. Štefan, pa kdo je kupil kar precej otokov na hrvaškem, tudi ne veš, garantiram, da ne, saj misliš, da je za petičneže hrvaška obala usrana in vredna samo socialnih problemov, o moj bog kako si nevedna in sovraštvo do Hrvatov je tvoja osebna zadeva, pa nima prav nič skupnega z Hrvaškim morjem in njegovimi lepotami.

naj ti pa zaupam, da najraje dopostujem doma, ker imam tujih krajev že čez leto dovolj (ja smo pa vsako leto otroke peljali na take poceni počitnice kot jih ti priporočaš, pa ne zaradi odiha ampak izkurzij).

zaradi mene pa ti lahko hodiš tudi v Mehiko na poceni destinacije, če ti je všeč.[/quote]

Itak, da vem, da so Hrvati vs ehotele prodali Špancem, Nemcem, celo Rusom..in postali narod natakarjev in sobaric.

Ampak kakšno zvezo ima to s čemerkoli?

Joj, ninej, nehajva, ti preživljaj dopust, kjer hočeš, jaz ga bom na Sardiniji, kjer je Italijanom čist vseeno, če sem Slovenec ali Marsovec, na Hrvaškem me, ko slišijo slovensko besedo, gledajo, ko da sem jim lastnoročno Vukovar zažgal.

Meni se zdi, da smo mnogi že potrebni takega pravega dopusta, drugače se bo sfuzlalo še nam.

tudi prav, Nemci, ki imajo veliko pod palcem, ne hodijo kamor si ti napisal, garant.

a veš kdo ima v lasti Črnogorskki polotok SV. Štefan, pa kdo je kupil kar precej otokov na hrvaškem, tudi ne veš, garantiram, da ne, saj misliš, da je za petičneže hrvaška obala usrana in vredna samo socialnih problemov, o moj bog kako si nevedna in sovraštvo do Hrvatov je tvoja osebna zadeva, pa nima prav nič skupnega z Hrvaškim morjem in njegovimi lepotami.

naj ti pa zaupam, da najraje dopostujem doma, ker imam tujih krajev že čez leto dovolj (ja smo pa vsako leto otroke peljali na take poceni počitnice kot jih ti priporočaš, pa ne zaradi odiha ampak izkurzij).

zaradi mene pa ti lahko hodiš tudi v Mehiko na poceni destinacije, če ti je všeč.[/quote]

Itak, da vem, da so Hrvati vs ehotele prodali Špancem, Nemcem, celo Rusom..in postali narod natakarjev in sobaric.

Ampak kakšno zvezo ima to s čemerkoli?

Joj, ninej, nehajva, ti preživljaj dopust, kjer hočeš, jaz ga bom na Sardiniji, kjer je Italijanom čist vseeno, če sem Slovenec ali Marsovec, na Hrvaškem me, ko slišijo slovensko besedo, gledajo, ko da sem jim lastnoročno Vukovar zažgal.[/quote]

dokler jim bodo slovenski prepotentneži zažigali zastave se ni začudit.

New Report

Close