Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Masaže v Fantazija

Masaže v Fantazija

Zdravo

je bila katera v masažnem salonu Fantazija (masaze za njo).

Imeli naj bi dva moška za žensko masažo, zanima me če ima katera izkušnje… namreč mož me nagovarja naj grem sej ne da me ne mika pa vseeno nikoli nisem to počela.

Odgovor na objavo uporabnika
Mati598, 15.04.2024 ob 14:44

Zdravo

je bila katera v masažnem salonu Fantazija (masaze za njo).

Imeli naj bi dva moška za žensko masažo, zanima me če ima katera izkušnje… namreč mož me nagovarja naj grem sej ne da me ne mika pa vseeno nikoli nisem to počela.

Seveda, ja to moraš sprobat, še najboljše da skupaj s tvojim.

Njega bo maserka obdelala in tebe pa maser😉😀.

Z enim očesom boš spremljala kako tvoj uživa in prav tako bo tvoj spremljal tebe.

Na koncu se bosta vidva poseksala do konca.

Super je nama bilo in še bova šla.

Odlicno delajo svoje delo. Moški masira tebe, boža te, daja ti prste notar, ona obdela tvojega partnerje. Na kocu se lepo pofukate in spijete penino.

 

Ponujam erotično masažo za njo. Več info na [email protected]

Vedno več žensk povprašuje po erotičnih masažah.Tudi v navadnih kozmetčnih salonih imajo klice žensk če zraven masaže dobijo tudi erotično masažo.Kaj dogaja?

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj se dogaja, 27.04.2024 ob 07:33

Vedno več žensk povprašuje po erotičnih masažah.Tudi v navadnih kozmetčnih salonih imajo klice žensk če zraven masaže dobijo tudi erotično masažo.Kaj dogaja?

Moški lahko hodijo na erotične masaže,ženske pa ne smemo?Tudi me imamo svoje želje in potrebe.Raje imam erotičnega maserja kot pa fanta.

New Report

Close