Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu masazni salon

masazni salon

v petek sem bila na masazi hrbta v znanem ljubljanskem kozmeticnem salonu z namenom, vse bp, kot ponavadi. manikure in pedikure so ravno zakljucevali, imeli so se nekaj celulitnih tretmajev in nekaj strank na aparatih,… jaz pa na drugi strani na masazo. namesto maserke je prisel postaven mlad maser v oprijeti beli majcki. jaz samo v tangicah kot je to v navadi. in nikakor mi ni na pamet padlo, da bi se lahko kaj zgodilo. pa so bili njegovi prijemi vse bolj mocni in na koncu sem na vratu zacutila njegove ustnice. seveda, da se je koncalo s sexom… jaz pa tam stalna stranka! kako naj sploh se grem tja?! meni se je to zgodilo prvic. zunaj me je cakal moz. ta kozmeticni salon je vedno bil `normalen`.

A te je dobro obdelal?

hudooooooooooooooo

A ni to super, da imaš kam iti, ko hočeš da te kdo nateg…
Če ni to nateg folka na forumu????

Ja, sej ti ne bi bilo treba na tak nacin odreagirati na njegov poljub….

Kaj je pa delal med tem svizec?

Ce je res pol si si pac sama kriva ker si se odzvala..ce je pa to sam tvoja fantazija pa tud v redu. 😉

Stranke in zaposleni so pa gledali in navijali kot na fuzbalski tekmi, ne? Mal si nas hotla nategnt in to kar na suho???

me mal skrbi, da niso bile to le sanje, če pa je res, si pa upaš ni kaj;)..in potem si vsa potešena planila mozu v objem;)…ja zakaj pa ne, če ti to paše, obvladas ni kaj!

thja kaj… čokolado zavijal. Milko z lešniki (:-P)

ja seveda, kakopak…. še ena cvetka

bla bla bla dej ne nakladaj ke v tri pizde blesave ha ha .
pol si se pa zbudil pa si ga drkal ha ha

Predvidevam, da boš rekla, da je tam kar nekaj takih maserjev in vsak te dal dol predno prideš ven k možu 🙂

ej.. kren, sm se spomnu tvoje fantazije… Zdaj imaš priložnost !!! (:-P)

Zacudena, bi zaupala ime salona, dej no, bi še me šle sprobat tega maserja;)

Uh, še dobro, da si me spomnil! Saj res! Nujno rabim naslov tega maserja!!!

PS
Zadnje čase sem malo pozabil na domišljijo. Verjetno zato, ker hoče ubiti povprečje… 😉

u tak salon bi pa tud jest šla, maš pol zunanjo in notranjo masažo..uf..

Kaj pa če sem bil sanjski maser jaz?!

Z jezikom KIR, mar ne…no tudi to paše;)

Tudi z jezikom, Sara*, saj sem tudi pristaš oralnega seksa – božansko!

Desanke Šakič in Levanke Brzič, KIR?

Ne seri!

Fantazija nima meja :-)) no draga začudena mogoče pa se ti bo to le enkrat uresničilo – samo verjetno boš morala sama dati več pobude.

Nakladaš.

Seveda naklada in se smeji, ko nas bere;)…

New Report

Close