Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mass–popust???

Mass–popust???

Je mogoče tu gor kakšna trgovka iz omenjene trgovine?Me zanima,če bodo v tem tednu imeli miklavžev popust?Lani so ga… Zares se nebi rada zaletela z nakupom…HVALA

Ma neeeeeeeeeeeee. Mi smo pa včeraj kupili čevlje tamalemu. Ej, July, tak da bo sigurno popust, ker mi vedno kupimo teden dni prej:(((((

Že pred dvema tednoma mi je prodajalka rekla, da Miklavžev popust (na gotovino) bo. Ni pa vedela, ali bo trajal cel teden pred Miklavžem ali pa samo tri dni pred njim. Tako tudi mi čakamo točen datum, da gremo po “skibucke” za ta velikega…

hvalezna ti bom ce bos sporocila kdaj bo popust

LP od se ene vodnarke

danes ga še ni,preverjeno ob 8.30h,sem pa dobila št.,da jih jutri spet malo povprašam–niti same trgovke ne vedo,kateri dan v tednu bo….POROČAM,KO BO

In koliko {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta bo?
Komaj čakam!!

A katera že kaj ve???

Danes ga še ni,mogoče jutri,v petek bom šla po čevlje,potem pa bo ziher v soboto na vratih tabla —30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} :-(((

Jaz sem pa bila v ponedeljek v Humanicu in sem dobila za 2900,00 podložene čevlje za tamalga. Imajo polico z zadnjimi pari in včasih urajmaš. Za škornje pa nisem gledala, ker jih imamo za letos. Tako da me popusti ne ganejo kaj dosti. Saj dajo kakšno malenkost vendar ne morem čakati na razprodaje do januarja mi rabimo sedaj. Da kupujem za eno leto v naprej pa tudi ne gre. Za mene že ali za moža pri otrocih pa žal ne.

tUDI DANES GA ŠE NI!!

pol ga ne bo:-((

sem se tudi jaz že vdala v usodo,najbrž ga res ne bo,bomo pač za kakšne 3tisočake preplačali čevlje(a naši tamali so všeč prav tisti….)Jutri grem ponje,kar bo pa bo….
Ko pa sem odprla ta post sem bila nekako prepričana,da se bo na forumu našla kakšna trgovka,ki bi nam dala informacijo iz “prve roke”LP

Saj še same ne vedo. Sem včeraj klicala v massa in mi je rekla, da sicer še ne vedo, da skoraj ziher pa naj bi bilo, češ saj je vsako leto. Je rekla naj pridem izbrat čevljčke in mi jih bo dala na stran, da potem samo uletim in plačam s popustom. No tega nisem naredila, ker bomo šele v nedeljo uspeli iti po štacunah.

:-((

New Report

Close