Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mati je svakinji dala rožo, ki sem ji jo jaz kupila za materinski dan

Mati je svakinji dala rožo, ki sem ji jo jaz kupila za materinski dan

Materi sem za materinski dan dala orhidejo, ki sem jo včeraj, ko sem bila na obisku pri bratu in svakinji, začuda zagledala na njuni okenski polici. Isti okrasni lonec, ista barva cvetov. Ker mi to ni dalo miru, sem šla še k očetu in materi na obisk. Mamo sem mimogrede vprašala, kam je postavila orhidejo. Ona pa je rekla, da ji je crknila. Na daleč se je videlo, da laže ko pes teče. Kako ti lahko roža crkne v dveh tednih?! Nato sem raje zamenjala temo, ker bi se sicer skregali. Se mi ni zdelo vredno zaradi ene orhideje. Sicer pa ni bistvo v orhideji, ampak v tem, da je moje darilo kar tako hitro dala v tuje roke. To pa boli. Zdaj vsaj vem, da v naslednjo dobi samo čokolado!

evo ti take so mame… jaz sem tudi svoji pred leti dala najino skupno sliko s posvetilom –  in jo čez čas našla nekje založeno kot zmučkano med albumi…okvir je imela doma – in sem jo vprašala zakaj je nima v okvirju kje  in je rekla,da ne more, ker je od sestre nima in potem bo sestra ljubosumna… in sem vzela tisto sliko jo raztrgala in ji rekla, si je ne zaslužiš… letos ima taka dejanja do mene, da ji niti voščila nisem napisala…  Jaz zanjo obstajam samo toliko in v dejanjih kot jih sestra dovoli, da ona ni ljubosumčkana slučajno. če sestra naroči zlobo in znašanje nad mano iz ljubosumja, evo mama izvede pogrom.

To zame ni mati.

da da naprej darilo od lastnega otroka, ni vredna niti čestitke več.

Jaz sem ji dala bone, zgodilo se je enako…  da bo za vnuke. Zdaj dam rožo in čestitko.

    Zamerila nisem. Je 80 plus in ima svoje muhe.

Auč. Tole bi pa tudi mene zabolelo. Zelo grdo in neprimerno z njene strani. Ne glede na razlog..

in zakaj bi se morala mati zajebavati z jebeno orhidejo? kupi raje šopek, ki čez en teden roma v smeti in ne povzroča dodatnih obveznosti, ki jih nekdo noče.

Niso vse mame – mame.

 

Odgovor na objavo uporabnika
manakonda, 07.04.2024 ob 13:45

in zakaj bi se morala mati zajebavati z jebeno orhidejo? kupi raje šopek, ki čez en teden roma v smeti in ne povzroča dodatnih obveznosti, ki jih nekdo noče.

Se strinjam! Tudi jsz imsm veliko raje šopek.Poln kufer imam teh sobnih rož, ko jih nimaš kam postavit , pa še delo je z njimi.Zato avtoričino mamo čisto razumem.Naj jih dobi tisti, ki ima veselje z njimi.

Kot razumem, je to naredila tvoja mama in je dala orhidejo bratu in svakinji. No, prihodnjič nič več ne kupi. Mamo pokliči po telefonu in ji čestitaj in to je vse.

Če ne ceni tistega, kar ji podariš, potem nima smisla nič podarjati.

Odgovor na objavo uporabnika
Orhideja401, 07.04.2024 ob 13:07

Materi sem za materinski dan dala orhidejo, ki sem jo včeraj, ko sem bila na obisku pri bratu in svakinji, začuda zagledala na njuni okenski polici. Isti okrasni lonec, ista barva cvetov. Ker mi to ni dalo miru, sem šla še k očetu in materi na obisk. Mamo sem mimogrede vprašala, kam je postavila orhidejo. Ona pa je rekla, da ji je crknila. Na daleč se je videlo, da laže ko pes teče. Kako ti lahko roža crkne v dveh tednih?! Nato sem raje zamenjala temo, ker bi se sicer skregali. Se mi ni zdelo vredno zaradi ene orhideje. Sicer pa ni bistvo v orhideji, ampak v tem, da je moje darilo kar tako hitro dala v tuje roke. To pa boli. Zdaj vsaj vem, da v naslednjo dobi samo čokolado!

kaj bo šele, ko boš potem videla, da se mali nečak baše ravno s to čokolado!!!!!

New Report

Close