Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Me nekaj zanima…….vprašanje za gospode!

Me nekaj zanima…….vprašanje za gospode!

……….glede spodnjic………Npr., da imate bokserice; ok, tiste oprijete, mi je jasno, da so “ok”; ampak………….kaj pa tiste, ki so bolj ohlapne; če jih kdo nosi………tam pa ja pimpek mimo, dol, ven………….visi…………al kako?
:)))))))))))))

Odvisno kok so spodnjice dolge in kaj trenutno opazujemo. Če opazujemo npr. lepo sodelavko, potem definitivno visi ven, v kolikor še vedno “visi”. Sicer pa se to prileže poleti, ko nas malo ohladi prijetna poletna sapica 😉

:)))); zanimivo!
Torej; vi, g. Minister, nosite take spodnjice!?

Ob vročih dnevih.

Bi bilo lušno videt, kako ti hladen vetrič piha tja med hlačnice!
hahahaha

🙂
lepo je videt takega “gospoda” …ko se premika ob dražljajih rahlega vetrca….medtem ko gleda izpod “vogala”…hm…sodelavko?!

Hm… ne sme pihat predolgo, ker potem dobim zelo stimulativne impulze 😉

kaj pa vi?.g. jos 1?……………tudi nosite take zračne hlačke?

hahahahahahaha……………

včasih zračenje prav prija… hehe…oz. božanje vetrca!

………..verjetno je bolje, če te boža kakšna…………Veternica……..hehe…….

to pa ITAK! 🙂

hahahahahhahaha…………..sem zdaj pokukala na tvoj profil………..hahahaha

🙂
haha … eh šele sedaj! 🙁

hja…………bolje pozno kot nikdar!
:))))

Ja odvisno od velikosti premoženja bulafona in njegovih “potovalnih torb” zraven.

HAHAHAHAHAHHA………….

ja vse binglja..enim pa tudi ven padejo, če nimajo gumbkov na šlicu;)), najlepše je to videt na morju, ko spijo v takih boksarcah in se potem pretegujejo;)) zjutraj na soncku..hihi..enmu je res enkrat mal ven pokukal

hahahahhah, hja, saj glih to je nabolj zanimivo!

ane..hihi in jaz v pravem trenutku na pravem mestu,))

Kar zamisli si kako bi se ti počutila s dvema pomarančama in veliko Poli salamo v ovoju v hlačkah,oštjaa?

važička!
hahahahaha

Vse mora biti v pripravljenosti,kot raketa za izstrel:-))

saj sm lahko..sej sm vidla vse to..hihi

Jaz pa dopustujem v nudističnem kampu…
Lubici moji… kaj se vse vidi zjutraj, ko se gre po sveže žemlje!!!!!!!!
Ne samo malo tička, ki ga ven kuka…. da se videt tudi kak cel “gospodek” v polni jutranji erekciji… ki se preteguje in valja, medtem ko mularija že “zrači šotor”…. hja, in če si drzneš bolj natančno gledat, se slika ponovi pri vsakem tretjem šotoru…. tu in tam je pa še kaka gospodičnica gor nasajena…. ampak to bolj v majhnih šotorčkih… takih, komaj polnoletnih, hihi….
Jebenti, pol me pa moji kregajo, da žemljice prinesem komaj do kosila…. hihi….
Pa kaj jaz morem, višja sila pač!!!!

Za gače hlamudrače pa jaz nisem pravi naslov… hihi, jih ne uporabljam…. in če lahko pripomnim…. posebej seksi mi tudi niso…

New Report

Close