Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Me pa že,….

Me pa že,….

,..postavljamo novoletno drevesce,….pravzaprav to počnejo male,..jest sem bila samo električar.Vem,.da je malo zgodaj,..vendar bomo v prihodnjih dneh tako malo skupaj,…pa naj imajo veselje,…..

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

ojej.. pridni… mi imamo pa še vedno samo tisti ubogi adventni venček (btw, dve svečki sta zgrizeni do nerazpoznavnosti ;)), pa tiste tri pobarvane češarke, ki visijo dol z lustra :)))))))))))))))))))))

…a za svečke je kriva pasja druščina????

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

Ja :)))))))))))))))

pa še kaznovat nisem mogla cucka, ker ga nisem zasačila pri dejanju….

Pri nas pa menda ne bo nič….. sem se odločla, da ne bom jst spet vsega iz omar vlekla….. če se ne bo sam spomnu, pa neč…

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Saj bo kar tebe okrancljal…..pa bo efekt isti.

New Report

Close