Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Me srbi jezik po čveku z vami

Me srbi jezik po čveku z vami

Pozdravljene,

kako ste kaj?
Veste sem si rekla, da vas malo povprašam, če ste mogoče za kakšno kavico v popoldanski urici v EU.
Če je mogoče katera zainteresirana se priporočam.

za jutri je najbrž že prepozno glede na uro sedaj.

m.

P.s
če se še me sploh katera spomni :((

Hojla! Z veseljem pridem na kavico! Se bo treba zmenit za en dan in uro!

Hej, m. Jaz verjetno letim drug teden v MB. Če boš imela čas.

Spomnimo te se pa še, hi hi…

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Pozdravljena!
Lepo da si se spomnila na nas! Tudi midva z veseljem prideva, samo povej dan in uro!
Lepo se imejte in se vidimo! Pa, pa…

Hej M., dobila mail, zelo vesela.

Ti reci dan in uro, ker si v sluzbi, me se po moje lazje prilagodimo.

Jaz samo jutri ne bi mogla, ker peljem punce v kino.

Imejte se maksi!!!

A reeeeeees??? ;o)))))) Lepo, da si mi povedala toliko prej… ;o)))))))))))))))))) A pride GG zraven?????

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Ojla,

no pa recimo če ste za četrtek 18.11.2004 ob 16:00 pri Mecu?
A gre?

:)))
sem vesela, da ste se tako odzvale

m.

Pusti se presenetiti :-))))))))))))))))

Zmenjeno. Pri vaju bi bilo itak nenavadno, če presenečenja ne bi bilo……. ;o))))))))) Pa še Elium zraven pobašita!!!

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Elium čaka 21.12., :::)))), ko ti prideš v prestolnico!!!

Lolči, bejba – saj pa sem ti omenila. A nisem??? Sorči. Drug teden sem dva dni frej in pridemo gor. V kompletni zasedbi. Kakšni… Pusti se presenetiti…

:)))

M.privat – hm, ker pride nekaj delegacije iz Ljubljane, ne morem obljubiti, da bomo dan in uro točno zadeli. :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

ššššccccccc na msn, ker te nekaj rabimo!!!!!

Ja, saj sem bila, pa vse nedosegljive! Pridem!

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Saj ni hudega. Saj na monu vse izvem.. ;o))) Samo ono ČOKOLADNO HIŠO zraven pripeljite!!

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Lola ne ti men, da smo nedosegljive, saj nas ne kličeš na gsm???

Bomo, hi hi hi…

:)))
:)))
:)))

Samo da me ne bo potem Elium tepla.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ja, pol pa MSN laže……. Vse ste bile rdeče oblečene. ;o)

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Bom te ja in sama veš zakaj!!!!!!!!!!!!!!!
Grrrrrrrrrrrrrrrrr pol pa jamraš ti ti ti!!!!!!!!!!!

Zakaj sedaj groziš, Elium????

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Grozim ŽN ne tebi!!!!

Ja, ja……. ugotovila! Zakaj pa njej??? Ker mi bo vzorčke prinesla?? ;o)))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Ne ker jih je!!!!

A mojih že ne bo smela……. ;o)))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

New Report

Close