Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Me veseli

Me veseli

Sem nova tuki gor,pa bi vas prosila če se mi malo predstavite.

Uf, tole je pa huda poteza za novinko…hehehe

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Nanuška……. kaj pa če bi se ti prva? :)))

Veš….. se boš mogla kr potrudit za našo naklonjenost…. :))))))))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Ponavadi se mi ni treba trudit za naklonjenost.Še posebaj ne pri moških.Pa ne vem,kje naj začnem?

Potem pa kar raj ne začni…-;)))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

…tale pa izgleda takole kot da bi jaz padel med okroglo mizo ,lions-ov in tam rekel halo vstanite eden po eden in se malo predstavite.. ha ha ha ha ha

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

.amen

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

…takole kot si … boš pri nas tu gor slabo požela… ;)))))

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Ok,no.Vsaj okvorno bi rada kaj izvedela.Kaj me pa napadate?

najprej se ti “sleči” potem mogoče mi odvržemo flikico s sebe….je tako???????????

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

jou…ti sploh ne veš kaj je napad….heheheh….mačka…….noben te ne napada…….cmoka…..welcome

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

Zakaj bi slabo požela?Tornado???

Hvala manatea.Samo to sem rabla slišat

???????????????????????????????????????

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

M jst že tko preveč povem o sebi….. hahaha …. Če se ti da čitat za nazaj, boš zvedela vse… :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

..pa se ti okvirno predstavi…

vljudnost veleva da če k nekomu pristopim povem vsaj kdo sem…

… mar nee…

razen če najnovejša moderna pravila velevajo drugače.. jjjjaooooooo..

nisem vedel da sem tolk za luno..

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Saj sem že kar nekaj prebrala.Se mi zdi veliko ločencev tuki.Mam prav?

zato pa je forum…res totalno brezveze;-)))))))))))))))

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

Tornado,tvoje obnašanje mi ni preveč všeč!

Mogoče nismo vsi tako zelo odprti kot si verjetno ti,a ne?

…a maš na sebi še kaj več kot samo flikico… he he

v tej vročini… ???

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

jao………………………tolk fejst dečko k je on…oz.. so fantje tuki gor…kapo dol vsi so deci na mestu….sprejmi jih take kot so…verjemi so prekrasni

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

Ne,nimam.MAm samo flikico in štrikec

manatea,ti bom verjela na besedo

..morda pa je tako še najbolj prav…

tvoje tudi meni ni… in kaj čem…

vseeno ti lahko zaželim….

dobrodošla med brezvezneži v kletki na totalnem dnu… ;)))))))))

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

New Report

Close