Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Me zanima…

Me zanima…

..kaj si mislite o tem vi.

V lokalu sem čakala na prijateljico in slišala (ja, ni lepo, vem) pogovor žensk za mojim hrbtom. Govorili sta o seksu, masturbaciji… Ena je rekla, da včasih z dragim seksata v isti sobi v kateri takrat spi njena hči, da se včasih v njeni prisotnosti tudi samozadovoljuje, seveda tako, da se zakrije, saj noče, da bi mala videla kaj dela, a kaj, ko jo misel na njenega žrebca tako zelo vzburja, da ne more počakati.

A je v tem kar počne-ta kaj sprevrženega, mislim seks pa masturbacija v navzočnosti otrok? ja, vem da so včasih to delali na isti postelji, kjer je spal , če je spal otrok, pa še deset jih je bilo v isti sobi, a vendar…

karolina

Nekaterim to ni ovira. Sama pred otroci ne bi mogla. Vem, da ko smo imeli se prostorsko stisko, sva seksala v kopalnici.

sicer nimam nic proti temu, ce kdo lahko sam jaz ne bi mogla :))

če mala spi oz nič ne opazi ne vidim prav nobenga blema

Vedno obstaja moznost, da se zbudi. Si predstavljas sebe (otroka), da te sredi noci zbudita starsa, ki nekaj pocneta in ti sploh ne ves za kaj gre…
Spolnost je igra odraslih.

men sta rekla, da delata hiske :)))

thja, če otrok ne ve za kaj gre, itak ni problema… V osnovi je pa tako, da v takem primeru itak malo spremljaš otroka, kako reagira.. torej če se začne prebujat, umiriš igro oz. ordiniraš pod odejo, kar se le malo vidi,,,

Ja res je, ce otrok ne ve in res je igro lahko umiris. Ampak……. jaz ne :)))

New Report

Close