Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Me zanima

Me zanima

zakaj dober sex in metuljčke in adrenalin in ljubezen, ljudje na tem forumu v večini povezujete z ljubimci(in ljubicami) nikoli s svojim zakoncem ali partnerjem, keteremu ste se na nek način, nekoč zaobljubili…v dobrem in slabem?
Je to nek forum, kjer je priložnost za take ki večno iščejo metuljčke? Da se tolažite, da ne počnete nič slabega? Da se izgovarjate, da to pač vsi počnejo? Niste še srečali v življenju osebe, za katero bi rekli….z njim, z njo se želim postarati? Kaj vas muči? V čem je finta opevanja zajčjega sexa po motelih, pisarnah, gozdičkih, avtomobilih? Je to res tako lepo? To dejansko koga osrečuje? Kako se taki ljudje počutijo ko se postarajo in ni več zanimanja za njih? Ne razumem, zakaj si nekdo zavestno, v najboljših letih dela težave z nekim skrivanjem, bežanjem, prepiri, večnim iskanjem, hrepenenjem po večni ljubezni?

Sex pač ni ljubezen:)!

Res, seks ni ljubezen, ampak brez ljubezni je pa seks takšen kot bi lizal sladoled skozi šipo

To tudi mene zanima mireli. In ker oba nimava izkušenj predlagam, da sama najdeva odgovor in vse tisto občutiva na lastni koži:-))))))))))))))))

mirella, morda pa se motiš … morda imaš samo ti občutek, da to, o čem pišemo oziroma kar živimo, pač ne more bit običajno partnerstvo s tečnimi dnevi, nergajočimi otroci, podmuklimi taščami, založenimi položnicami, pozabljenimi listki za šoping?

najboljši ljubimec, prijatelj, tolažnik, najboljša družba za ob vrčku piva … to ne gre v eni osebi???

kdor išče, ta najde …

KIR ti in jaz sva si pa v razmišljanju (sploh o skokih čez planke) tako zelo različna, da bi se težko uskladila.
Mogoče res najlažje telesno, to baje oba obvladava. Samo ne vem če si razumel point:)
Js dobrega sexa ne povezujem s sexom na skrivaj in ne s sexom po enem kofetu in še najmanj ne more biti nečesa pristnega in dolgotrajnega med dvema, ki sta si cukrala in utrjevala pot do genitalij z maili, smsi in sporočilci, videla pa sta se samo na slikci, al pa še to ne:)
To je zame vse tako prazno in puhlo,da se izogibam takim namigom, ki pa jih je povsod polno, seveda…za ranjeno dušico, željno nečesa lepega, pa je to balzam…in hitro so ljudje udeleženi, v želji, doživeti nekaj, za kar nam bo na stara leta žal, če ne bomo izkusili:)

Ne govorim o tem, da nebi nikoli mogla zaljubiti se v drugega, gojiti čustev do drugega, fantazirati o drugem…ampak nikoli pa ne na tak način, kot so prevečkrat opisani ravno na teh forumih, skoki zarad adrenalina, nepoznavanje osebe,osladne besede, preveč domišlije, izkrivljena-preveč idealna slika o sogovorniku… samo gola telesna privlačnost in nagon…ne:) to pač ni zame in ljudje smo si hvala bogu različni. Vsak ima svoja merila in prav je tako:)

nisem hotela posploševati:) vendar nekateri zelo opevajo, kako je takrat ko nekaj nekomu za hrbtom delaš tako zelo dobro in nenadomestljivo in se česa takega v življenju ne sme izpustit, če le imaš prioložnost:)

To, da ti rečejo, ti si pa dolgočasna, pojma nimaš kaj je prava ljubezen, metuljčki, ker imaš samo enega dedca….to je meni….čudno, da se tako tolažijo, ker so večni iskalci ali pa rabijo dodatke, za popestritev….pa da nebi česa zamudili:)

čeprav je to težko, ker ljudi je kar nekaj miljard in če sprobamo 100 ljudi na leto, ne bomo še zagotovo vedeli, kaj je to….prava ljubezen, pravi, najboljši sex in poželenje….vedno bomo rekli…..mogoče pa najboljše šele pride:)

Jaz pa še vedno mislim, da če se imaš rad, potem si izbereš človeka, ki te spoštuje in ti je tako blizu, da se imata lepo tako v postelji, kot ob vrčku piva(če ga pijeta)

No zdaj pa imam! Pač dobil kar sem iskal: namesto divjega, živalskega sexa pa tole:-)))))

Očitno nama ni usojeno, da prideva do spoznanja ali sva si drug srugemu res tako sladka, enkratna in sploh naj naj…

mirella, eno je življenje, drugo je nakladanje po forumih.

dam roko v ogenj, da tkaj gor ni nikogar ki je vlačenje po motelih že doživel, vsaj od teh taglasnih ne.

eni “metuljčkajo” samo z gobcem.

pa ja de

Prav na tem forumu jih je največ, ki pravijo, da jih doživljajo s svojim partnerjem:)))) Sreč, g.minister – vedno to priznavata.

Tudi ostali, večinoma. Nekateri smo pač imeli nekaj smole s partnerjem (da ne bo – spet – pomote , vedno sta za smolo kriva oba partnerja) in metuljčki so odfrčali.
Ja, tudi osebo, s katero se želiš postarati, je marsikdo že srečal. Samo, mogoče se ta oseba ni želela postarati na enak način z isto osebo?
In metuljčki so spet morali odfrčati.

Zase močno držim pesti, da jih bom uspela z naslednjim partnerjem obdržati do starosti – zakaj pa ne? Lepo mi je, ko vidim starejše partnerje, kako se še vedno primejo za roke. Tko, malce na skrivaj. Tam so še metuljčki:)))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

vem alenka do je to za tebe navadna floskula pa vseeno- se da seksat brez ljubezni- ne rabiš odgovarjat ker vsi vemo odgovor- pa se da seksat brez spolne privlačnosti…

Čaki… a sem jaz registrirana tudi pod tvojim imenom?!?!?!?!?!
Se mi zdi, kot da sebe berem, hehe!

je ljubezen = spolni privlačnosti?

mislim da ne. kaj pa ti?

Aha… in poleg onih dveh barabinov lahko še mene prišteješ…

Metuljčki odletijo, če zanje nič ne narediš. Če pa gradiš na odnosu, ostajajo leta in leta… kak teden ali mesec jih morda res ni… gredo na dopust… potem pa se spet iznenada pojavijo… in je lepo!

Ja, tudi jaz se želim postarati z njim. In z najinimi metuljčki… (jih že vse poznam, hihi… bi jim lahko že dala imena….)

🙂 nekaj nas je tle gor še z nogami na tleh in ritjo na stolu:))))

sem ti dala kdaj občutek, da se mi zdiš sladek in oh in sploh???

Bolj od tvojih sladkih lizik in palčk me zanima razvitost tvojih možganov:) Pa mi nekako nočeš dat priložnosti:)
Za cukranje in stokanje in rajcanje pa je tukaj gor veliko bolj primernih:)

jaz bi to obrnil drugače ni spolne privlačnosti ni ljubezni

če ne poklicne sexulje nebi imele posla, če nebi bilo možno.
Za dober denar se vse da:)

ja za dober denar se baje vse da, konec koncev smo vsi poklicne sexsulje…

tukaj pa si ga pihnil gabrijel:)))))

js nisem zaljubljena v …naprimer….am….sebastjana cavazzo…samo mi je pa hudoooooo privlačen, spolno, tako in drugače:) al pa kak…ki mi je bližje recmo, pa bolj realno, da sem js njemu privlačna….pa ni rečeno da se ljubiva, če se zdiva drug drugemu….njami:)
sva si simpatična, privlačna, bi šla skupaj na triglav in na sok, pa sexala bi tudi, ….nebi pa naprimer ga negovala, ko bi hudo zbolel….ker bi računala, da ima koga ob sebi, ki mu je bližje:) ali obratno;)
pa tud kredita nebi z njim vzela za družinskega karavana;)

globoka ljubezen je nadgradnja privlačnosti in zaljubljenosti!! Ljubezen je veliko veliko več kot srček za valentinovo!!

če se imaš ti, naprimer…..se js osebno nimam.

sex mi še nikoli ni pomenil nečesa, kar sem nekomu dolžna…da me bo imel mogoče raje ali mi kupil nov pralni stroj….

ko bom na takem nivoju, pa bog pomagaj!

Spolna privlačnost je kemija.
Ljubezen je pa nekaj drugega… veliko globjega kot zgolj kemija. Lahko se s kemijo začne… ampak za nadaljevanje pa ni kriva več kemija, ampak dva človeka!

Brez ljubezni se baje da seksat.
Brez spolne privlačnosti pa verjetno tudi… ne vem, če je glih vsak Janez, ki k prostitutki pride, njej neustavljivo privlačen…

VSE SE DA!
Je pa vprašanje, kaj je komu všeč!

s tem sem tudi računala, ja, da so enih večinoma besede, pa fantazije….kaj bi če bi….
…pa …če bi ti moja bla…..js bi tebi……bla bla bla…..ko pa jo imajo doma….pa pozabijo, kaj vse bi ji delali….

misliš, pa povej kaj ima zaljubljenost z ljubeznijo- nič, kaj ima ljubezen s seksom, spet ,nič pa povej kaj sploh je ljubezen – po pravici povedano se mi ne sanja, pa še marsikomu od nas verjetno tudi ne- za tebe je ljubezen negovanje bolne osebe, pa najetje kredita, pa nakup skupnega stanovanja, življenje v dvoje z vzajemnim spoštovanjem- verjetno je to ljubezen-zate, kar hočem povedati ne moreš nekoga ljubiti , če ti ni tudi spolno privlačen, je pa možno obratno imeti nekoga rad brez spolne privlačnosti

misliš, mirella vsak dan se prodajaš, jaz , ti , vsakdo od nas ( ne jemlji tega dobesedno)- prodajaš sebe drugim; zakaj se zjutraj urediš, lepo oblečeš, se spodobno obnašaš v službi- zato ker si to res ti ali samo prodajaš podobo, ki jo drugi želijo videti v tebi- si se kdaj vprašala kaj v resnici tvoj ljubi na tebi-tvojo zunanjost, intelekt, posteljne spretnosti- vprašaj ga če mu bi bile všeč tvoje skrite misli, ali tisto kar je pod kožo- žile, čreva,

New Report

Close