Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Med malico domov???

Med malico domov???

Sem že tri tedne na bolniški in opažam, da moja soseda, ki dela v JU
pride vsak dan za malico domov.

Ali tudi drugi hodite med malico domov?

ima pravico! zakaj ne?

Malica doma je najbolj poceni, ni?

Blagor ji, da ima dovolj blizu.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Jaz ima recimo 200 m od službe do doma, valjda da grem raje domov pojest kosilo, pa vmes še pralni stroj vključim 🙂 Če pa bi se domov prišla samo obrnit, ker bi se mi že mudilo nazaj, seveda ne bi hodila.

Jaz včasih skočim. Oddaljena sem 2 km in sem z avtom. Je pa res, da če grem domov jest, porabim več kot 30 min. Itak pa vedno na koncu potegnem, tako da mi nadrejeni ne rečejo nič. Delam pa v podjetju d.o.o.

jaz pa imam eno sosedo, ki je zgleda že 3 tedne doma, kao na bolniški. A jo lahko kam prijavim, ker se mi zdi, da ji nič ni, saj ima ob kao bolezni dovolj moči, da me vsak dan čekira, kdaj pridem domov in kdaj kam grem?

ja normalno, težave imamo pa z radovednimi sosedami, ki nimajo kaj delati, ali so morda še na bolniški in iz principa samo v času malice tičijo doma, ves ostali čas, ko bi pa zaradi bolniške morale biti doma pohajkujejo in se rekreirajo na stroške davkoplačevalcev, seveda takrat ko je malica pa veselo kontrolirajo, kdo je kdaj kam šel, prišel in odšel. Bi bilo treba tudi bolniške bolj kontrolirati, da bi se tudi bolniškarji zamislili.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Domnevam, da radovedna soseda namiguje na to, da se pri njeni sosedi malica zavleče in da zanjo ne porabi samo 30 min. Možno pa je, da se seveda motim. Če tvoji sosedi znese, ne vidim težav.

LP

Bi hodila, če bi imela dom dovolj blizu. Kot je že mama2831 rekla, bi jaz tudi še kakšen stroj spotoma zalaufala:) Samo ne vem, kako bi časovno zneslo, ker imam strogo 30 minut časa.

Večina zaposlenih na JU si štemplja prihode in odhode, tako da to nima koga skrbeti.

kAJ TVOJI SOSEDEI ŽIVIJO Z TABO DA VEŠ KDAJ PRIDEJ? KAJ TE BRIGA KDAJ PRIDEJO. tI SI ISTA KOT MOJA SOSEDA, KI NON STOP GLEDA KDO JE PRIŠEL, PA KDO ODŠEL. zA VSAKEGA VE ŠE URO.

Firbčno sosedo po moje moti, da dotična oseba dela v JU. Se pa res štempljajo in če šefov ne moti, se pač najdejo take sosede.

Jaz bi tudi šla domov če bi lahko, ampak bi več kot pol ure porabila do parkiranega avta in nazaj.

Večina zaposlenih na JU si štemplja prihode in odhode, tako da to nima koga skrbeti.[/quote]

Ko sem delala v JU, smo vsi delali tako, da smo si drug drugemu vlekli kartice, s šefi vred.

Ne, nikoli nisem hodila in tudi ne bom. Mi ne znese, ker ne delam blizu doma, pa v pol ure še v NG komaj pojem, ne pa da bi se še vozakala na Kras:)

Večina zaposlenih na JU si štemplja prihode in odhode, tako da to nima koga skrbeti.[/quote]

Ko sem delala v JU, smo vsi delali tako, da smo si drug drugemu vlekli kartice, s šefi vred.[/quote]

Če se je včasih to dalo, to še ne pomeni, da se to še vedno dela.

Večina zaposlenih na JU si štemplja prihode in odhode, tako da to nima koga skrbeti.[/quote]

Ko sem delala v JU, smo vsi delali tako, da smo si drug drugemu vlekli kartice, s šefi vred.[/quote]

Če se je včasih to dalo, to še ne pomeni, da se to še vedno dela.[/quote]

grde razvade je strašno težko izkoreninit.
sploh, če jih tudi šefi tolerirajo.

Ne, ker ne morem. Delam v šolstvu in je treba tudi med malico dežurati in paziti na otroke!

Tudi jaz grem domov, pet minut in sem doma, mi pride kar prav, da na hitro kaj postorim, če lahko zakaj pa ne, delam v privat podjetju d.o.o.

Dobro da imamo sosede….

Kaj so imeli pa za kosilo, pr unih iz JU???
A kej kuha? Pa otroci, mož? Imajo velke plače? Nov avto?

Goljufa se povsod, kjer je to dopuščeno, pa naj gre za fabrike ali pa JU. Tega je sedaj sicer bistveno manj kot prej (zlasti v JU tega po mojem ni več ravno veliko), me pa moti, da se apriorij izpostavili JU. Poznam osebo, ki dela v veliki fabriki, pa se sodelavke še vedno zmenijo in ena zjutraj pride prej in jih odštamplja, tako da ne mislit, da se drugje to ne dogaja.

New Report

Close