Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Med seksom s fantom si predstavljam drugega fanta

Med seksom s fantom si predstavljam drugega fanta

Vecer, imam tezavo med seksom s svojim fantom si vedno v glavi predstavljam da seksams fantom ki sva se enkrat samo poljubila z jezikom (to je fant s katerim sem sedanjega prevarala 1x) kaj mi je zakaj se mi to dogaja kdo ve? Da vedno razmisljam da z njim seksam v realnosti pa s svojim..a se kdo isto dela???

Zdravo. Mislim da si z napačnim skupaj. Očitno te privlači druga oseba in mislim da te ne bo kar tako minilo.

V realnosti te privlači on, ne da mižiš, in potem revežu še rečes …

Ta forum postaja spolni izobraževalni poligon za otroke in mladoletnike. Zanimivo, a kaznivo z druge strani.

“poljubila z jezikom” 😃 še dobro da si nista zob drgnila ali nos

kaj čes tukaj filozofirat…, bolj čutiš 1x tega z jezikom kot 10x tega brez jezika…..

Glej pupa! Veliko nas je, ki sanjarimo o tujih partnerjih, tujih hišah, avtih, službah,… S tem ni nič narobe.

Seveda nas podžiga “stanje”, da tega ne moremo imeti. Zato so take sanje privlačne. Kapitalizem to samo še na polno podpira z raznimi TikToki, Instagram profili, izložbami v trgovinah ipd.

Realnost pa je potem taka, tudi če prideš do tega novega želenega partnerja, hiše, avta, da zraven dobiš cel kup novih problemov, ki se jih ne zavedaš, ko fantaziraš.

Pri sebi moraš razčistiti kaj želiš od ljubezni. Zaljubljenost (to ni isto kot ljubezen), hormončki in strasti bodo slej ko prej minile. Tudi če zamenjaš fanta. Ti dam primer: mogoče bo sex z drugim fantom boljši, a ne bo znal delati z denarjem ali vzgajati otroka. Ti bo tak fant po nekaj letih še sexy?

Samo uživaj v fantazijah. 😉 Te poganjajo svet poleg nafte, drog in vojn.

Odgovor na objavo uporabnika
PuncaxXx, 25.02.2024 ob 22:03

Vecer, imam tezavo med seksom s svojim fantom si vedno v glavi predstavljam da seksams fantom ki sva se enkrat samo poljubila z jezikom (to je fant s katerim sem sedanjega prevarala 1x) kaj mi je zakaj se mi to dogaja kdo ve? Da vedno razmisljam da z njim seksam v realnosti pa s svojim..a se kdo isto dela???

Ah nic ni narobe s tem,jaz naprimer med sexom ko hocem da dalj traja kdaj pomislim na traktor

Jaz imam pa eno vprašanje.

Ali ni najbolj normalno, da se poljubljaš z jezikom?

Ali se danes mladi ne poljubljajo več z jezikom (se zaližejo) ?

Prosim, da me razsvetlite.

Pa ne da si predstavljaš mene 🤓

Še moj odgovor avtorici.

Ne skrbi. Vsak normalen/a si med seksom v glavi vrti filmčke, ki ga vzburjajo. Lahko si misliš kar koli si želiš, da si le do tistega s katerim seksaš ljubeč in upoštevaš tudi njegove, njene želje. In kaj si vrtiš v glavi nikakor ne povej, še najmanj partnerju.

Še to, ko en zgoraj omenja traktor. Izkušen moški se med seksom trdim kurcem počasi pripelje skoraj do orgazma. Da pa ne konča takoj, se tik pred orgazmom za sekundo ustavi in pomisli na kaj podobnega kot traktor. Potem spet nadaljuje in pred novim orgazmom spet pomisli na traktor. Tako se lahko vozi gor in dol tudi pol ure, ni lepšega. In konča, ko partnerici to ustreza.

New Report

Close