Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Medeni meseci

Medeni meseci

Mati je imela 3 hčere, vse še device, ki so se vse poročile v zelo kratkem razmaku. Ker je bila mati malo zaskrbljena glede začetka njihovega spolnega življenja, so ji morale vse hčerke obljubiti, da ji bodo z medenih mesecev poslale razglednico z nekaj besedami o njihovem spolnem življenju.

Prva hčerka je poslala razglednico s Havajev že dva dneva po poroki. Na kartici je pisalo le ‘Nescafe’. Mama je bila na začetku zmedena, potem pa se je odpravila v kuhinjo po posodo Nescafeja. Na njej je pisalo: “Dober do zadnje kapljice!” Mati je zardela, bila pa je vesela za hčerko.

Druga hčerka je poslala razglednico iz Kanade en teden po poroki. Na razglednici je pisalo ‘Benson & Hedges’. Mati se je takoj spomnila in odhitela po moževe cigarete. Na škatlici cigaret Benson & Hedges je
pisalo: “Extra long. King size!” Mama je bila ponovno v zadregi, toda srečna za hčerko.

Tretja hčerka in njen mož sta odletela na medene mesece na Karibe. Mati je čakala cel teden, razglednice ni bilo. Po naslednjem tednu še vedno nič… Šele po celem mesecu je kartica končno prispela. Na njej je, s
tresočo pisavo, pisalo ‘British Airways’. Mati je vzela v roke zadnjo revijo, prelistala nekaj strani, in našla oglas za British Airways. Pisalo je: “Trikrat dnevno, sedemkrat na teden, v obe smeri!”

Mati je omedlela.

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hehehehhehheehehhehe kaj sem se nasmejala..heheheheheh super!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hmmmmmm, čebelica, glede na pomladno prebujanje, je tista zadnja varianta…. sprejemljiva 🙂

Extra long Barcafe na British Airways :))))

Jani

V elitni družbi, s kozarcem pijače in slamico v njem, extra long ronhill mentol, bar caffe, in British Airways…

Ma, četudi bi bilo brez Nescaffeja, da bi le British
Airway ne izostal!
Samo ne danes!! Samo ne nocoj!!!
Se kdo spominja Ščuke pa ne, ščuke pa ni! Jej, koliko
je bilo eni gospe odveč tisto – in zmeraj je dejala: samo ne nocoj!

Jaz bi tekst zagotovo spremenila in bi ponavljali in ponavljali kader, v nedogled!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Seveda ! Glasil bi se : prosim še nocoj, jutri, vsak dan, hehehe…..kakšen glavobol neki…….

zajček, ki misli, da se ne sme izgubljati časa
l

hmmmm … Od visine se zvrtiiiiiii :):))))

to je to, potem padeš dol, in show must go on…….
skrbi me le, da se mi to ne zgodi na osamljenem kraju, potem nima več smisla…..pa malo sem zbirčna, kar pomeni, da bi bilo najbolj pasti dol v prej preverjenem okolju. Previdnost je mati modrosti……

aha dalj od NOvega Mesta…bi se splačaju pa še dežujeeeeeee…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na cvetoči tepih rdečega pikajočega
vresja, a? Hm, ja, ja! Lepo je pasti dol,
če ni bojazni, da boš pretrgal cel križ!
In če ni bojazni, da od pikajočega vresja
pozabiš biti pozoren na drugo pikanje!!!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, korajžno. Če samo pomisliš, kaj lepega se ti zgodi, ko te lepotec položi dol, pozabiš na vse. Ozdraviš, kot oleander, hehe….pozabiš, da ti sploh kaj fali…..saj te lahko pol spet zvije, važno, da ti je takrat cool…..
Ma kakšna bolezen, vse drugo je užitek, zanj se splača žtvovati..

Saj sem še jaz skoraj – bog vedi od česa!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Previdnost je včasih tud mati neumnosti….. sej veš a ne 🙂 Cagov fant nikoli ni pri punci spal…. je bil pa že preveč previden, a ne :)))))

Jani …. hmmmmmmmmm hehehehehehe

Po zadnjih raziskavah raznih inštitutov je tako početje smrtno nevarno v poletnih mesecih… Vresje zna v sebi skrivati veliko nezaželjenih obiskovalcev. V izogib tem vsiljivcem, je priporočljivo imeti s sabo vsaj orenk koc…. za podlogo in zaščito proti klopom….

Jani, absolvent na inštitutu, dr. profesor Miškolina

Ja pa res,še reumo ti zemlja vn pobere..posrka vse kar boli iz telesa…ves kak fin občutek je to..Le lezi na travco…pogumno!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mislim, da je rešitev v kocu !

Ja a ne 🙂 Pr nas smo mel dohtarja….. So ljudje hodili k njemu…. večina jih je za razne bolezni dobila odgovor: Mamca, zemla vse v’n potegne…

Se pravi muca…. n’č na golo zemlico…. ti lahk orenk potegne ven vse ne sam revmo :))))

Jani ma podlago…. heheheheh

Aha!

kOŽUŠČKE NA KOCE…

pa razpeta krilca ….

pa tačke u luft…..

pa tipalke pokonc …

Yesssssssssssssss

…….. pa želo ven!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

….. pa napičt :):))

New Report

Close