Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Medijska kampanja (cepivo)

Medijska kampanja (cepivo)

Živ

Verjetno nisem prvi,ki sem slišal, da naj bi se prihodnje leto ali bolje rečeno, po tem letu, ko se ta zaključi začela velika medijska kampanja za promocijo cepiv in sugeriranje ljudem, da naj se cepijo. V kampanjo naj bi seveda bili vključeni mnogi znani, kot jim rečemo, naj bo to iz “sveta” politike, zdravstva,športa, filmske, glasbene industrije ter mnogi drugi, ki naj bi imeli neko vrednost v očeh javnosti in bi njihova beseda lahko tako tudi “kaj veljala”.

Vprašanje se seveda postavlja, zakaj, le kako je to možno, da je sploh potrebna taka kampanja in toliko “reklamiranja”, če je nekaj tako ubijajoče, smrtonosno in grozljivo?

Sploh nočem namesto vas postavljati nekega mnenja ali trditev ampak samo postavljam vprašanje. Če bi vi bili hudo bolni, če bi okrog vas vsakodnevno ljudje množično zbolevali, umirali, bili trajno zdravstveno težko prizadeti ali ne bi vi kaj kmalu to sami opazili iz lastne kože ali na lastni koži? Bi v takem primeru okoliščin res bilo potrebno polno govora, reklame, videov,slikovnih prikazov in grafik ter tisoče nagovarjanj , ki bi vas nagovarjali k temu, da potrebujete zdravstveno pomoč ali pa tisti poleg vas?

Zdaj pa neko mnenje.
Recimo, da je virus tako smrtonosen , da je dejansko tako kot je v filmih z živimi mrtveci ali podobnim prikazano. Resnično, da je noro strupen, kot bi najbolj strupene kače zastrupile cel svet in česar bi se dotaknil bi se zastrupil.

In takrat, le zakaj le zakaj bi takrat verjel lažnivcu, prevarantu, zločincu, sadistu, morilcu…, da mi pa ta hoče pomagati in da ga skrbi zame?

Popravek: zgoraj, ne mnenje ampak še eno vprašanje, malo drugače.

Saj o tem sem že pisal pred nekaj dnevi.
Čemu takšen odpor do cepljenja pri zdravstvenih delavcih in negovalcih, če je ta virus nevaren kot kuga ?
Tudi vsakodnevno reklamiranje cepiva sem pričakoval in mi je povsem logično glede na plandemijo.

Nikomur ne verjemite, niti sebi ne verjemite.

Tudi sama te dni opazam pravljice, kako bo po ceoljenju vse super in krasno, kako zdaj s cepljenjem najstarejsih redujemo najbolj ogrozeno populacijo in kako je cepivo resitelj sveta in clovestva.

Ne vem, no, ampak meni to vse skupaj deluje kot pravljica…

Pravkar so na TV govorili zdravstveni delavci s kovid oddelkov, kako hudo in strasno je in ja, verjamem, da je njim strasno, ampak kaj so zgubili stik z zunanjim svetom?!

Nisem za cepljenje, res ne, ze od samega zacetka ne podpiram cepljenja s tako na hitro sklamfanim cepivom.
Problem pa bo, ko nam bodo uvalili korona potne liste in bo za vsak prestop meje pogoj, da si cepljen. Ne vem, kaj bom v tem primeru, se vedno upam, da do tega ne pride.

Seveda, tudi to je zanimivo ali dokaj nerazumljivo.

itak pa je ta kampanja in medisjko sr.anje samo sr.anje. Se še nihče ni potrudil koliko časa bo trajalo cepljenje in UKREPI!
Na dan cepi ena oseba cca 50 oseb, teh, ki lahko cepijo jec ca 500 .. da pridemo do vsaj 65{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} precepljenosti populacije bo trajalo … čez moj palec 3 – 4 leta. Aja – cepivo ščiti ENO (1) LETO!!
Vmes pa bomo dobili nove viruse in bomo do zatona človeštva živeli z omejitvami.

Pod temi cepilnimi članki bi moralo pisati sponzorirana vsebina.

Pravzaprav ne razumem ničesar več.
Sploh pa ne to, da ne razumejo ljudje kaj se v resnici dogaja.
Čeprav nekako upam, da nas bo te to cepljenje spravilo v službe, otroke v šole, ampak dvomim, da je to konec te flopdemije.
Mediji namenoma zastrupljajo možgane tistim, ki so nagnjeni, da verjamejo vse, kar 24kur pove. Saj če pogledaš ni ene medijske hiše, ki bo postavila vprašanje, kaj pa če le ni tako hudo. Ni raziskovalnih novinarjev, ki bi opravljali svoje delo, snemali vseh teh tisoč kao hudo bolanih in na respiratorjih, ni teh, ki bi preverjali številke testiranih, sploh pa ne teh, ki bi imeli muda in poiskali resnico glede Koronskih smrti, sploh sedaj, ko je slov.zdravnik “priznal”, da jih 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne umre zaradi Korone, ampak se tako beleži, ker je bil pozitiven.
Število testiranih ni realno, ker se na večini opravi oba testa. Test je pozitiven že ob samem prehladu…
Eh. Whatever. Sploh se mi ne da več o tem razmišljat.
Nekaj nameravajo ti nad nami, nekaj hudega in pismo rosno upam, da bomo skapirali kaj, preden nas “zasužnijo”.
Škoda tudi, da je toliko zaslepljenih glede Trumpa. In zanimivo, da se je virus pojavil ravno v letu, ko so volitve. Ded dobro ve za kaj se gre, samo delajo vsi mediji butla iz njega in na ta način preusmerjajo folk, da postajajo ovce.
Je edini predsednik, ki je javno povedal, da zdravstvo dobi ogromno denarja za vsakega umrlega s Kovidom (me čudi, da so to sploh pokazali).
Ja. Zdaj če Bidna ne bo pobralo cepljenje, nekako res upam, za voljo celega sveta, da Trump ostane na svoji poziciji, če ne smo ga naj…e..ba..li.

https://www.bitchute.com/video/as1rvnNFNaQQ/


pi.zda – res si za v Polje !!
Medijci delajo članke, objave .. zato, da dobijo € za plačilo svojih položnic!! – ja, tudi STA dripci!! – aja – fejkajo neko (lažno!!) socialo. btw: vaš starš, prastarš cr.kava v domu!!
Vse ostalo je .. zdrava pamet – ki pa tebi očitno primankuje.
Cepi se neka brezvezna populacija – cepljenje bo treba ponoviti. Le kaj ima ČLOVEŠTVO od nekih oskrbovancev v DSO??? -itak so na poti na pokopališče!! – pa še predragi postajajo !!
[/quote]

Oskrbovanci v DSO so za vzbujanje vesti in skrbi lahko in se jih jemlje lahko kot sredstvo za manipulacijo. Se boš do konca življenja non stop cepil? Daj te nekaj vprašam, ko si tako brihten, da se kar “sveti”. Cepivo proti klopnemu meningitisu denimo ali pa proti gripi. Dajva zdaj bodiva pametna pri tem, pa glej, da mi ne pobegneš. Recimo, da si se cepil za oboje ali eno od tega. Ne zboliš za katero od teh bolezni. Kako pa veš, da nisi zbolel ravno zato, ker si se cepil? Ti lučko pokaže cepivo v tebi in ti reče >lej ravnokar bi zbolel pa nisi, ker sem jaz v tebi>? Namreč mnogi, ki se niso cepili tudi niso zboleli.

Za normalne opravilno sposobne osebke ni potrebne nobene kampanje, da se bodo cepili in s tem zaustavljali epidemijo.

Dobr si reku osebke ja, a to so živi zemljani, živi ljudje a so to fikcijske pravne osebe, fizične osebe, državljani,pravni subjekti?

A tam v votlini pod Peco spet veter piha?

Jaz bi tudi reklamiral. Za dobrobit človeštva. Sveda zastonj.

Zakaj pa Potrčko glumi za oskarja ko dela protikampanjo?
Zaradi takšnih kot je on potrebujemo kampanjo. Ker določene ljudi zdrav razum ne prepriča, ker ga ne premorejo.

Seveda, tudi to je zanimivo ali dokaj nerazumljivo.
[/quote]

V prihodnosti se bo zagotovo moralo razmislit o tem, da se vas zblojence odstrani iz družbe, vendar ne na račun dužbe. Bodisi izgon iz države, prisilno delo, nekaj v tem smislu.

Dobr si reku osebke ja, a to so živi zemljani, živi ljudje a so to fikcijske pravne osebe, fizične osebe, državljani,pravni subjekti?

A tam v votlini pod Peco spet veter piha?
[/quote]
Ne vem kako si to predstavljate, da boste kar naenkrat vsem pametoval popolnoma neizobraženi? Tu na forumu taki kot ti, Ludi brez osnovne šole, Julij cezar z nedokončano osnovno, Robi z dveletno poklicno, itn. V reli pa razni Čordići z nedokončano osnovno, Potrči, ki so komaj zrinili srednjo zdravstveno, itn. Ne bo šlo, bo treba nekako to primitivnost ustavit. Prebutasti ste bili za šole, da bi se sploh česa naučili, delate se pa najpametnejše in bi vse komandirali.


Ne vem kako si to predstavljate, da boste kar naenkrat vsem pametoval popolnoma neizobraženi? Tu na forumu taki kot ti, Ludi brez osnovne šole, Julij cezar z nedokončano osnovno, Robi z dveletno poklicno, itn. V reli pa razni Čordići z nedokončano osnovno, Potrči, ki so komaj zrinili srednjo zdravstveno, itn. Ne bo šlo, bo treba nekako to primitivnost ustavit. Prebutasti ste bili za šole, da bi se sploh česa naučili, delate se pa najpametnejše in bi vse komandirali.
[/quote]

Tud ti nisi glih brihten,po zapisanem sodeč.

Normalne ljudi take kampanje odvrnejo se bolj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V prihodnosti se bo zagotovo moralo razmislit o tem, da se vas zblojence odstrani iz družbe, vendar ne na račun dužbe. Bodisi izgon iz države, prisilno delo, nekaj v tem smislu.
[/quote]

Lekcija bi morala bit huda! Oznaka na čelo, da se ga ne tika in da se ga ne rešuje, če zboli.

Resnica ne potrebuje PR.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Časa je dovolj, bil sem proti cepljenju, od kar sem gledal pogovor na rtv 3 z vido petrovčič vem da se bom cepil.

proti cepljenju so le idioti


Ne vem kako si to predstavljate, da boste kar naenkrat vsem pametoval popolnoma neizobraženi? Tu na forumu taki kot ti, Ludi brez osnovne šole, Julij cezar z nedokončano osnovno, Robi z dveletno poklicno, itn. V reli pa razni Čordići z nedokončano osnovno, Potrči, ki so komaj zrinili srednjo zdravstveno, itn. Ne bo šlo, bo treba nekako to primitivnost ustavit. Prebutasti ste bili za šole, da bi se sploh česa naučili, delate se pa najpametnejše in bi vse komandirali.
[/quote]

Pravijo, da več glav več ve. Ker ste naštel nekaj “glav” pomeni verjetno, da vsi skupaj nekaj vemo in verjetno potem zato posledično lahko “pametujemo”, kot ste sami nakazali.

Me pa zanima, če ste vi visoko Teslino šolo “izdelali”, da vas pa tako izobražene posledično naše “pametovanje” močno stresa.

Dr. Vernon Coleman pred enim tednon, 20. december 2020.

Kaj pravi?

Sem videl poročilo o učinkih (posledicah) ceplenja tistih, ki so se cepili 18. decembra 2020 v ZDA. Cepljenih je bilo 112.807 ljudi. Posledice je imelo 3.150 ljudi.

Posledice pri teh 3.150 ljudeh: nezmožni dnevnih aktivnosti, nezmožni opravljati delo (poklic), potrebni zdravniške oskrbe.

To je 2,79{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cepljenih, in to v nekaj dneh po prejetju cepiva.

Če se 60 milijonov Britancev cepi, lahko pričakujemo 1, 67 milijona ljudi, ki ne bodo mogli več delati in normalno živeti ter bodo potrebovali zdravniško oskrbo. In to samo od kratkoročnih učinkov cepiva! Ne vemo, kaj se bo zgodilo čez meseca in leta.

Če se 2 milijona Slovencev cepi, lahko pričakujemo 55.800 Slovencev, ki ne bodo mogli več delati in normalno živeti ter bodo potrebovali zdravniško oskrbo. In to samo od kratkoročnih učinkov cepiva! Ne vemo, kaj se bo zgodilo čez meseca in leta.

[img]https://pbs.twimg.com/media/EojKG7hXYAIAlPP?format=png&name=900×900[/img]

LAŽ

New Report

Close