Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MEET YOE BLACK

MEET YOE BLACK

ENKARATEN FILM:::16.45 na VOXU oglejte si ga,če mate šanso…Sem že nekaj pripovedovala o njem malo nazaj..Pleaseeeeeeeeee oglejte si ga!!

IGRALCI: BRAD PITT

ANTHONY HOPKINS

CRAILE FORLANI

LJUBEZEN;SMRT;ŽIVLENJE:::.UFFFFFF

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ženske obvezno pred tv s paklcom robčkov PALOMA……..šmrc šmrc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

bom pogledala :)))

verjetno vsi veselo gledate film :))) B. ga ma na divx-u … pa še ni utegnila pogledat 🙂

kabla pa nima .. niti satelita … pravzaprav … TV že lep čas sploh nisem gledala … hmmm

B.

ja, zdejle je na POP TV Al Pacino in.. Vonj po ženski… Čau folk, jest grem film gledat :)))

Nč, madonca, sem zaspala tik pred filmom ):
Zdaj pa imam…
Kako naj zdaj vem kaj bilo je ?

Hihihi oh Zajček ti bom pa jaz povedala..ampak mogoče pa gledaš zdejle vonj po ženski…Jest ga že gledala a se pr nas še gleda..tako!”

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha, gledam ;)) hehe…sem ga gledala že dolgo nazaj, pa ga večinoma pozabila…al pacino super stresa besede, hehe..zdejle je pauza..

Nak, Barbi, jaz sem gledala Al Pacina v filmu
Vonj po ženski. Blazno dober film, super, ena a.
Sem ga že enkrat gledala, zdaj že drugič. In znova
sem podoživljala vse tisto, kar človek lahko
podoživlja ob dobrem filmu….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Da pa ne govorim še o spreljajoči glasbi :
Prodajalka vijolic –
Vsi ki hodite tod mimo,
šop vijolic si kupite …..
Ah, ah, ah – in Sarita Montel!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jest tud… gledu in uživu… do 10. pol pa zaspal…. šit!!!

🙂 Dobro jutro! in en krasen dan!

Muca, jaz tako rada gledam filme, ob katerih potem cmeram za vsaklega posebej :)))
Sem zadnjič ( TV gledam zelo malo ali skoraj nič, gledala en film in jokala za punco, potem za njenega fanta, ki je ostal ob njej, in potem cmerila še za famtom, ki se je hote umaknil, da bi onadva bila srečna. ) Ne vem, če nisem potem jokala še za nekoga tretjega . To je vedno tako, kadar si preveč čustven. Čustven pa si zato, ker ti to manjka ( kaj pa ugotovi sama ).
Al ti pa jaz povem. No, potem sem gledala vonj po ženski ( tuki nisem jokala ) . Ja, tko je to !

Jutro…hja kaj češ sere smo vse iste..heheheheh
Ojej zdej me je spet zagrabilo.Uh Spomini,spomini…….MIIIIIIIIIIŠŠŠŠOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi

A se spomniš,kako mi je on že v naprej znal odsvetovati take filme..Ojej kaj ga pogrešam..Uh pa me sploh ne sliši…MIŠOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN..ojej dej vrni se!!!PROSIIIIIIMMMMMMMMMMM!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na, glej kaj sem zdaj naredila. Uhuhu…najprej si lepo pisala, pol se ti je pa kar ulilo….mišon gor in dol… Joj, kaj naj sedaj naredim ? Pismo muca****
JOOOOOOOOJ !!!
joooooooojjjjjjjjj

Najbolje bi bilo da se oglasi..za VSE sam eno besedo..pol pa če se je tako odločil naj bo_molk!A ni res no?Tkole nas kar pustit uhhhh ni lepo.

Sej sm že tiho……………..ampak teli moški!!!!……………………………..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tudi zajček si želi slišati vsaj eno kratko besedo iz njegovih ustk. Ja veš se pa strinjam ” teli moški “…se pa strinjam. Uh ! Komaj se jih ” navadiš ” pa izginejo :))))) demit!

Ja sej….ej od dons naprej sploh več nobenegas ne šmirglam..tako…..Naj se grejo soliT!
zajček veš..bolj trde neusmiljene mormo bit..pa nam bo lažje..viš spet smo prevelike sere..pol mamo pa probleme..ej živet je treba mim vsega in vseh! POl ti je očitno lepo….tko pa…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tko ! Zajček tdu ne ” šmirgla nobenega več ! Tko ! Zajček bo trd in neizprosen !

Strela jasna, jaz sem pa sinoci gledal eno thriller varianto….od enga fotra pa sinka, ki sta imela ene “flashe” in videnja in sporocila….Kevin Bacon je spilal…u p.m. dobro da je bila za tem ena butasta angleska humoreska, da sem se malo resetiral….

Jutro prisotnim in budnim….

Hy, folk, thats all, isnt it ?

Dobro jutro, budim že, prisotnim tudi, in pa
še ….. he, he, he …… ej, unidve sta čisto out
od telih moških, men se pa tako zdi, da brez
njih neki ne štima, kot juhca brez soli in popra,
kot …. muca, a pol, če ti ne šmirglaš nobenga
več, a pol je uni ta črni zdej tebe prost ?????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

haha, hahah..je že pravo vprašanje.
Uh, saj jih tko ni, a ne vidiš. Razen Saškota k me pa noče za svojo vzet. Bova pa z mucko že kakega tam našle na oh življenjeoh joj zeko zekast….

Ja, kaj pa delaš toliko časa pri frizerju, da ni kaj narobe vmes prišlo :)))))))))))))

Hja, človek bi pomislil, da si dela frizurco še kje, ne samo zgoraj :))))

:))))))))))))))))))))))))))

tole me je pa udarl……….dol :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ma pismo, Sašk, tiste frizurce pa delajo drugačni
frizerji kot une, ane. Ma ne ga biksat no, če bo muca
prišla domov s tisto ta pravo frizurco, ej, se ji bo druga
naredila ne da bi … ojej, ojej, me že pelje tja, kamor ne
bi smela, po vseh pravilih ne…… ampak, bog pomagej,
če se gremo fizirat, sem zraven !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close