Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meja alkohola v krvi kmalu 0.0

Meja alkohola v krvi kmalu 0.0


Potrebujemo? Kdo ste to vi, ti omejeni? Vidiš, da nihče ne posluša bedakov, kot si, ker če nekaj potrebuješ, kot praviš, bi moralo tudi argumentirat, da vzdrži, ne le noret, ne?

Ne namigujem na to kot ti razumeš, ampak konkretno povem, da ste tumasti in privoščljivo prfliknjeni, najbolj nevarna zalega na cestah.
[/quote]
Ah brezveze debatirati s teboj. Že to, da nisi sposoben konstruktivne kritike in takoj začneš z žalitvami in napadi, pove, da v tvoji glavi ni vse ok. Škoda časa za debate s teboj. Tvoji komentarji nimajo smisla, kar me ne preseneča. Adijo in na zdravje.


Ah brezveze debatirati s teboj. Že to, da nisi sposoben konstruktivne kritike in takoj začneš z žalitvami in napadi, pove, da v tvoji glavi ni vse ok. Škoda časa za debate s teboj. Tvoji komentarji nimajo smisla, kar me ne preseneča. Adijo in na zdravje.
[/quote]

Pa kake konstruktivne kritike, si dalo eno utemeljitev zakaj 0,0, da bi izpodbijala ugotovitve stroke, ki pove, da je to nesmisel in kontraproduktivno? Sam ne pijem, sem že povedal in vseeno gledam z razumom, bedarij ne podpiram. In res je, privoščljivi agresivni zarukanci ste navečja nevarnost na cestah, glede teh se pa nič ne naredi, ne?


Ah brezveze debatirati s teboj. Že to, da nisi sposoben konstruktivne kritike in takoj začneš z žalitvami in napadi, pove, da v tvoji glavi ni vse ok. Škoda časa za debate s teboj. Tvoji komentarji nimajo smisla, kar me ne preseneča. Adijo in na zdravje.
[/quote]

Ti si popoln primerek ozdravljenega alkoholika, ki se boji vsakega pogleda na alkohol, saj se s svojo šibko voljo ne bo sposoben upirati in reči NE!!

Pa kake konstruktivne kritike, si dalo eno utemeljitev zakaj 0,0, da bi izpodbijala ugotovitve stroke, ki pove, da je to nesmisel in kontraproduktivno? Sam ne pijem, sem že povedal in vseeno gledam z razumom, bedarij ne podpiram. In res je, privoščljivi agresivni zarukanci ste navečja nevarnost na cestah, glede teh se pa nič ne naredi, ne?
[/quote]
Potrjuješ napisano. Na mnenje s katerim se ne strinjaš, namesto žalitev, napiši kontruktivno kritiko in boš dobil primerno utemeljitev. Napisano je moje mnenje, ki ga ne mislim argumentirat nekomu, ki takoj začne jokat in žalit po forumu. Veseli me le, da se stvari obračajo in bo zakonik kmalu strožji.

Ti si popoln primerek ozdravljenega alkoholika, ki se boji vsakega pogleda na alkohol, saj se s svojo šibko voljo ne bo sposoben upirati in reči NE!!
[/quote]
Nismo vsi alkoholiki, niti zdravljeni alkoholiki. Obstajajo normalni ljudje, ki se ga ne nacejajo kar naprej in potem še vozijo. Ampak kot pričakovano, vas je veliko, ki tega niste vajeni in zato napadate. Ker vam ni razumljivo, da alkohol ni del našega vsakdana.


Nismo vsi alkoholiki, niti zdravljeni alkoholiki. Obstajajo normalni ljudje, ki se ga ne nacejajo kar naprej in potem še vozijo. Ampak kot pričakovano, vas je veliko, ki tega niste vajeni in zato napadate. Ker vam ni razumljivo, da alkohol ni del našega vsakdana.
[/quote]
Imam izredno širok krog znancev in tudi delam med takimi pacienti, zato zanesljivo trdim, da samo ozdravljeni alkoholiki razvijete odpor proti vsaki omembi zaradi svoje šibke volje!
Zavedaj se da nekdo, ki popije pivo ali dva decilitra vina ni nevaren za vožnjo, kajti tu ne govorimo o nacejanju kar trdiš TI!


Imam izredno širok krog znancev in tudi delam med takimi pacienti, zato zanesljivo trdim, da samo ozdravljeni alkoholiki razvijete odpor proti vsaki omembi zaradi svoje šibke volje!
Zavedaj se da nekdo, ki popije pivo ali dva decilitra vina ni nevaren za vožnjo, kajti tu ne govorimo o nacejanju kar trdiš TI!
[/quote]
Ja ja Tone, ti kar sanjaj. Nimam odpora do alkohola, pijem sicer redko, se pa zavedam posledic vožnje pod vplivom, zato takrat ne vozim, pa čeprav bi po zakonu še lahko. Alkoholiki pa tega ne razumete, nikoli ne boste. Ste dno družbe kot narkomani, vendar se tega ne zavedate.


Ja ja Tone, ti kar sanjaj. Nimam odpora do alkohola, pijem sicer redko, se pa zavedam posledic vožnje pod vplivom, zato takrat ne vozim, pa čeprav bi po zakonu še lahko. Alkoholiki pa tega ne razumete, nikoli ne boste. Ste dno družbe kot narkomani, vendar se tega ne zavedate.
[/quote]

Predvidevam, da si pacientka na naši kliniki, saj vztrajno pišeš neke neumnosti!
Jaz sem ti napisal, da naj BO MOŽNOST, da LAHKO POPIJEŠ eno pivo ali dva decilitra vina, pa zaradi tega ne boš kaznovan, kar pa ne POMENI DA JE TAKO VSAK DAN!
Ostale nasvete lahko dobiš v torek, ko ponovno začnemo z delom…..

Predvidevam, da si pacientka na naši kliniki, saj vztrajno pišeš neke neumnosti!
Jaz sem ti napisal, da naj BO MOŽNOST, da LAHKO POPIJEŠ eno pivo ali dva decilitra vina, pa zaradi tega ne boš kaznovan, kar pa ne POMENI DA JE TAKO VSAK DAN!
Ostale nasvete lahko dobiš v torek, ko ponovno začnemo z delom…..
[/quote]

Si čistilec na kliniki? Ker neka brihta ravno nisi.

Si čistilec na kliniki? Ker neka brihta ravno nisi.
[/quote]

Tudi če ni, pove prav in res je velika verjetnost , da je ta, ki toliko piše, kako on “potrebuje” zakonsko določeno mejo 0.0 , zdravljeni alkoholik. Tega pač ne bo, ker izkušnje, kot sem že napisal, kažejo kot kontraproduktivno, ker nekdo ki je do sedaj spil eno pivo ali dva deci vina, bodisi po jedi ali kako drugače, ga bo tudi potem. S tem, da če je meja 0.0, se je ljudem kresalo in so spili veliko več, ker je bilo itak vseeno in nekateri celo iz principa.

To, da omenja majhne količina alkohola kot pijanost in pijance, pove o tem , da ima dejanske težave z alkoholom in upiranjem alkoholu. Sam recimo nisem nikoli pil, preprosto, ker mi alhkoholne pijače niso sedle, vedno mi je bil boljši okus sokov in osatlih brezalkoholnih pijač, pa tudi sam alkohol mi ni sedel, sem parkrat sicer probal, da to vem. In še fajn se mi je zdelo, da imam povsod kontrolo, zabaval sem se pa ravno tako, če ne še bolje od opitih. In vseeno ne bom norel z zahtevami po popolni prepovedi alkohola, kot ta, ki “rabi” 0.0, kot sam pove.


Ja ja Tone, ti kar sanjaj. Nimam odpora do alkohola, pijem sicer redko, se pa zavedam posledic vožnje pod vplivom, zato takrat ne vozim, pa čeprav bi po zakonu še lahko. Alkoholiki pa tega ne razumete, nikoli ne boste. Ste dno družbe kot narkomani, vendar se tega ne zavedate.
[/quote]

Kako se zavedaš posledic, če ne piješ? :)) Ker po pivu ali deci vina si za vožnjo čisto enako priseben kot z 0,0. Kar bi vedel, če bi alkohol dejansko pil. Tako pa samo pridigaš.

Kako se zavedaš posledic, če ne piješ? :)) Ker po pivu ali deci vina si za vožnjo čisto enako priseben kot z 0,0. Kar bi vedel, če bi alkohol dejansko pil. Tako pa samo pridigaš.
[/quote]
Po mojem ga je vlival vase, ne le pil, zdaj se ga pa boji videt kjerkoli, da ga ne premami.

New Report

Close