Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mene pa nekaj zanima…

Mene pa nekaj zanima…

Koliko vas je , ki ste zanosile kljub zaščiti!?
Sem radovedna zato, ker sem sama med njimi.

Ja jedla tabletke(očitno eno vzela prepozno), potem zanosila in rodila zdravo punčko!

Moja žena je, a nam ni žal.

Tudi jaz…pozabla tabletko in je blo…no zdej je moja pozabljivost stara pet mesecev 🙂

Zanosila kljub obročku že kar nekaj let nazaj. Očitno ga je partner tako ‘zdrmal’, da je zlezel s svojega mesta in ni opravljal več svoje funkcije.

Enako! zato pa si ga zdaj ne upam več vstavit!

Kondomi so še najbolj varni, saj opaziš če slučajno počijo. Potem pa lahko vzameš postkoitalno tabletko.

Tudi jaz.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Pozdravljena!

Ja veš samo včasih pa tudi une tablete zahinavijo. To se je pri meni zgodilo in bom imela bebico… Dragi je pa itak ušel odgovornosti… Pa mi ni žal…

LP Tina

No se ena z isto usodo…tudi meni ni zal…. :))))

S katerimi tabletkami – postkoitalnimi ali običajnimi?

Hmm, naj bi, ampak se G ne morejo zmenit ali je bilo res ali ne:-((

To pa zdaj sploh ni nič jasno….

A to kar sem jaz napisala, mislis?

Da!

Hja! Zelo je se sveza novica, izvidov se ni, mnenja g. (treh) pa se mocno razlikujejo. In tudi, ce je bila zanositev, zal nisem (vec) noseca. Dva menita, da zanositev ni bila mogoca, urgentni g. pa je rekel, da gre za abortus:-(

No, to je šele dobro, da si sami zdravniki niso edini o neki stvari. zanimivo!

Zal res! Sem se najprej mislila takoj na forum it zjokat…

Pa naj napisem, da nekaj ugibam, resnice pa se ne poznam???????

Prav zelim si, da imata tokrat dva prav, ce ne bi komu zapicila Mireno direkt v ocke;-(((((((((

Sorry, saj mi je zal, da sem sploh kaj zacela pisat!

Žalostno, res!

New Report

Close