Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni je pa čist vseeno za Pariz, London..

Meni je pa čist vseeno za Pariz, London..


Bum!
[/quote]

Že ve, zakaj Boomtown rats 😉
[/quote]
🙂

A koga preseneca, da je avtorju vseeno? A komu se ni jasno, da gre za ovco, ki zivi z mozgani na /off? Prisu je v mosko meno in dol mu visi za celi svet. Literally and figuratively speaking.

Vecine od nas se tovrstni teroristicni napadi vsaj zaenkrat se ne ticejo direktno. Po drugi strani pa ze tukaj posamezniki ugotavljate, da se vam v nekatera Evropska mesta vec ne hodi.

Zal pa se bistveno premalo ljudi kdaj vprasa kam vodi islamizacija Evrope. Kako bo slej kot prej vplivala na vse nas, kjerkoli in kakorkoli ze zivimo.

Kot da tebi ni vseeno za nas v Evropi, kot se rad hvališ…

Meni je pa vseeno, če začne kak zblazneli ameriški vojni veteran kositi po nakupovalnem središču. Res mi je vseeno.

A da bi pa pogruntal, da folk nekam mor it, in da evropa, kolikor smo napredni, nismo sposobni preko sebe in se odlocat za vecje druzine, na racun komoditete – ne pomanjkanja financ, kot se sprenavedmo, ti pa ne klikne? Standard imamo, a kaj ko zelimo se vec in bolje ziveti – te meje pa ni…in zato smo kjer smo. Starajoca druzba, ki priseljence rabi – a bi raje azijce?

prebujamo se

TAKO JE!


Saj vemo, da ti je za vse “ravno” do Kosova. 🙂
In niti malo ne dvomim, da ti bo “ravno” tudi, ko bo enkrat zacelo pokati v Sloveniji. Tebi je tako “ravno” za vse okoli tebe. Saj ves s kaksnim stanjem duha je taksno razmisljanje povezano, a ne? 🙂
Kar se mene tice, si pa se vedno boljsi od ljudi, ki se zagrizeno borijo za vse kar bo pospesilo unicenje zahodne kulture.

Jaz sem drugacen. Na svet gledam z odprtimi ocmi. Analiticno. Kot prakticen clovek, ne ideoloski teoretik, pa svoje obnasanje ze celo zivljenje prilagajam situaciji. Kartam, ki so mi podeljene. Torej, ne gre le za prazno nakladanje, lajanje v luno, kar mnogi pocno.
Zato sem se ze davno tega tudi spokal iz Slovenije. Dalec najboljsa odlocitev. Posledicno je moja sedanja situacija ze dolgo tega bistveno boljsa kot bi bila, da sem ostal. To, skupaj z boljsim razumevanjem danasnjega sveta, pa je osnova, da mi tudi v prihodnje ne bo hudega. Sem fleksibilen, prilagodljiv. Sel bom tam kjer bo trenutno zame se najboljse.
Vidis razliko? Ti si pa navadna solata, ki vegetira na lastni gredi, ki ji niti za lastno zivljenje vec ni prav dosti mar, kaj sele zivljenje drugih. Velika razlika!


Saj vemo, da ti je za vse “ravno” do Kosova. 🙂
In niti malo ne dvomim, da ti bo “ravno” tudi, ko bo enkrat zacelo pokati v Sloveniji. Tebi je tako “ravno” za vse okoli tebe. Saj ves s kaksnim stanjem duha je taksno razmisljanje povezano, a ne? 🙂
Kar se mene tice, si pa se vedno boljsi od ljudi, ki se zagrizeno borijo za vse kar bo pospesilo unicenje zahodne kulture.

Jaz sem drugacen. Na svet gledam z odprtimi ocmi. Analiticno. Kot prakticen clovek, ne ideoloski teoretik, pa svoje obnasanje ze celo zivljenje prilagajam situaciji. Kartam, ki so mi podeljene. Torej, ne gre le za prazno nakladanje, lajanje v luno, kar mnogi pocno.
Zato sem se ze davno tega tudi spokal iz Slovenije. Dalec najboljsa odlocitev. Posledicno je moja sedanja situacija ze dolgo tega bistveno boljsa kot bi bila, da sem ostal. To, skupaj z boljsim razumevanjem danasnjega sveta, pa je osnova, da mi tudi v prihodnje ne bo hudega. Sem fleksibilen, prilagodljiv. Sel bom tam kjer bo trenutno zame se najboljse.
Vidis razliko? Ti si pa navadna solata, ki vegetira na lastni gredi, ki ji niti za lastno zivljenje vec ni prav dosti mar, kaj sele zivljenje drugih. Velika razlika!
[/quote]

Polno samohvale, v resnici te pa zahodni mediji vodijo scat in it vcepljajo v bučo sovraštvo.

Zato, da si lahko naberejo podporo za naslednjo drekomešalsko intervencijo, posledica katere bo pa še več beguncev. Nekateri se res nikoli ne naučijo.

Ti nisi nič drugega kot eno kmečko tele mamino.


Meni je vseeno izbrane recepte, ki jih pišejo MON-ovke, v resnici pa “kuhajo” s telefonom!☺☺☺☺


Nobenih intervencij ne zagovarjam. Niti SJW social engineering-a, ki ga zagovarja vsak levicar.

Vedi pa nekaj. Vec ko bo sirom Evrope novodobnih migrantov, vec bo pizdarij in vse skupaj bo se kako vplivalo na zivljenje vsakega med nami. Armada nezaposljivih prislekov pa bo se dodatno zjebala zivljenski standard povprecnega Evropejca, kar ne bo brez posledic.

Seveda je vse to artificially engineered. Da se zakuha sranje v Evropi. Da se potolcete med sabo.

Ti nisi nič drugega kot eno kmečko tele mamino.
[/quote]

In?

Glancfuk

dej vtihni.


Nobenih intervencij ne zagovarjam. Niti SJW social engineering-a, ki ga zagovarja vsak levicar.

Vedi pa nekaj. Vec ko bo sirom Evrope novodobnih migrantov, vec bo pizdarij in vse skupaj bo se kako vplivalo na zivljenje vsakega med nami. Armada nezaposljivih prislekov pa bo se dodatno zjebala zivljenski standard povprecnega Evropejca, kar ne bo brez posledic.

Seveda je vse to artificially engineered. Da se zakuha sranje v Evropi. Da se potolcete med sabo.
[/quote]

enim to paše, ja. Vojna v Evropi. Politika Merklove in kokodakanje levičarjev so samo pot do cilja, da se pobijemo med sabo. En dan bodo počile zavore in gorje nam.

preprečit je potrebno izdajalskim pič am, da uničijo narode te Evrope. Žrtve po Evropi so že umrle, ranjeni so tudi. Čez mejo je šlo.


Nobenih intervencij ne zagovarjam. Niti SJW social engineering-a, ki ga zagovarja vsak levicar.

Vedi pa nekaj. Vec ko bo sirom Evrope novodobnih migrantov, vec bo pizdarij in vse skupaj bo se kako vplivalo na zivljenje vsakega med nami. Armada nezaposljivih prislekov pa bo se dodatno zjebala zivljenski standard povprecnega Evropejca, kar ne bo brez posledic.

Seveda je vse to artificially engineered. Da se zakuha sranje v Evropi. Da se potolcete med sabo.
[/quote]

enim to paše, ja. Vojna v Evropi. Politika Merklove in kokodakanje levičarjev so samo pot do cilja, da se pobijemo med sabo. En dan bodo počile zavore in gorje nam.
[/quote]

Skrajni čas, da rečemo STOP!
Ampak Američanom in njihovim evropskim lizunom, ki ropajo, pobijajo in požigajo cel svet, zato, da se lahko vozijo za par centov na liter. Kri je pa še manj vredna od nafte.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Dokler bo kri drugje, bo tudi v Evropi.
Ti je to jasno?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

vidi se kar si napisal. VIDI SE. LP

NAJ DRŽAVNI ORGANI VIDIJO.

To ni grožnja, ampak dejstvo. Nasilje rodi nasilje.
Seveda pa oseba s paramecijevimi možgani tega ne more razumeti. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


[/quote]

Pusti Senzo, da piše, kar misli. Ti pa kakšno tabletko vzemi, da se ne razpočiš, tožibaba posrana.

S tem naj se ukvarjajo tisti ki imajo pristojnosti.

ljudje v tej državi niso nikomur nič naredili, dovolj je tvojega sranja, vse je prijavljeno kar si povedal. Zdaj pa kar naprej nakladaj. PRISTOJNI državni organi bodo videli vse.

Spet pomota – še eden za temo “Najbolj butaste”.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close