Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni je pa čist vseeno za Pariz, London..

Meni je pa čist vseeno za Pariz, London..

tako je, migracija se mora ustavit. Žrtve v Evropi so padle.


Nobenih intervencij ne zagovarjam. Niti SJW social engineering-a, ki ga zagovarja vsak levicar.

Vedi pa nekaj. Vec ko bo sirom Evrope novodobnih migrantov, vec bo pizdarij in vse skupaj bo se kako vplivalo na zivljenje vsakega med nami. Armada nezaposljivih prislekov pa bo se dodatno zjebala zivljenski standard povprecnega Evropejca, kar ne bo brez posledic.

Seveda je vse to artificially engineered. Da se zakuha sranje v Evropi. Da se potolcete med sabo.
[/quote]

Če si pač zapečkar, ki je vedno doma, potem te popolnoma razumem.. Nekateri imamo pač bolj aktivna in razgibana življenja, zato več potujemo in nas je pač opravičeno stran..

Potem pač preživite življenje v strahu…

Kje si pa bil-a, ko smo 2012 protestirali?
[/quote]

Pa 2001 proti napadu na Afganistan in 2003 proti napadu na Irak… Ni nas bilo veliko, vsaj ne toliko, kot je zdaj tistih, ki se čedalje bolj zavedajo, kakšna napaka je rovarjenje po tujih državah…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kje si pa bil-a, ko smo 2012 protestirali?
[/quote]

Pa 2001 proti napadu na Afganistan in 2003 proti napadu na Irak… Ni nas bilo veliko, vsaj ne toliko, kot je zdaj tistih, ki se čedalje bolj zavedajo, kakšna napaka je rovarjenje po tujih državah…
[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=vQx490A7zDU


[/quote]

Pusti Senzo, da piše, kar misli. Ti pa kakšno tabletko vzemi, da se ne razpočiš, tožibaba posrana.
[/quote]
Kakšna Senza? 😮

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

ker te bodo zaradi napadov drugje tudi v SVN pregledovali, ko boš šel na javni sekret …

S tem, ko ti je vseeno, po tihem podpiraš teroriste in njihova ogabna, brezjajčna dejanja. Če ti je vseeno, kaj musliči delajo po Evropi, ti je vseeno tudi za Ljubljano. Ko boš vsako uro cel jebeni dan poslušal tisto zavijanje iz minareta, ko bo vse zadekano, ko ne boš vedel, kdaj te bo doletelo, da te avto z verskim psihopatom za volanom povozi, da te njegov psihopatski sovernik zakolje… Pa naj ti bo vseeno. Jaz ti pa lepo sporočam: jebi se.

S tem, ko ti je vseeno, po tihem podpiraš teroriste in njihova ogabna, brezjajčna dejanja. Če ti je vseeno, kaj musliči delajo po Evropi, ti je vseeno tudi za Ljubljano. Ko boš vsako uro cel jebeni dan poslušal tisto zavijanje iz minareta, ko bo vse zadekano, ko ne boš vedel, kdaj te bo doletelo, da te avto z verskim psihopatom za volanom povozi, da te njegov psihopatski sovernik zakolje… Pa naj ti bo vseeno. Jaz ti pa lepo sporočam: jebi se.
[/quote]
ti se pa vprašaj ZAKAJ !! so teroristi prišli v Evropo … smo jih sami na njihovem terenu kar dobro zj.ebali oz. pomagali “njihovim”, da so jih zj.ebali

New Report

Close