Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni pa ni jasno, kako lahko ženske seksate z debelimi, vampastimi deci

Meni pa ni jasno, kako lahko ženske seksate z debelimi, vampastimi deci


A se nisva zmenila, da o tem ne bova v javnosti ??? ☺☺☺

Ko sem bivšega zapustila je rekel, da pa on si bo našel babo že drug dan samo, da ima pizdo….

No ja v glavnem nevem kako eni razmišljajo in tudi ni mi jasno kako sem lahko živela tolko let s takim kretenom, ki res nategne vsako odkar sva šla narazen pa nima veze ali je stara 60 let ali 20, nima veze ali je suha ali debela samo, da ima pizdo.

Ja obstajajo tudi taki, žal!


Obupani se vedno skupaj najdejo. Vse kar je pametno pa zbeži.


A se nisva zmenila, da o tem ne bova v javnosti ??? ☺☺☺
[/quote]
Kaj zdaj. Se braniš dobre ali slabe reklame? 😉


A se nisva zmenila, da o tem ne bova v javnosti ??? ☺☺☺
[/quote]
Kaj zdaj. Se braniš dobre ali slabe reklame? 😉
[/quote]
nespoštovanje dogovora me moti ☺


Kaj zdaj. Se braniš dobre ali slabe reklame? 😉
[/quote]
nespoštovanje dogovora me moti ☺
[/quote]

Je.be.š dogovor. Pridi in me nabriši. 😉


nespoštovanje dogovora me moti ☺
[/quote]

Je.be.š dogovor. Pridi in me nabriši. 😉
[/quote]
kdaj pa kje ♥

V bistvu so VSI moški taki. Samo eni iskreno to povejo oz. priznajo, drugi pa nekaj lažejo, nakladajo in filozofirajo. Dokler so mladi in lepi, mogoče lahko celo kaj izbirajo, ko pa tudi dedci dosežejo neka določena leta, jim je vsaka baba dobra, stara ali mlada, debela ali suha, samo da ima luknjo med nogami. Dedci niso na kaj dosti višji stopnji od živali, vsaj kar se spolnosti tiče. Tič jim je smisel življenja:)

V bistvu so VSI moški taki. Samo eni iskreno to povejo oz. priznajo, drugi pa nekaj lažejo, nakladajo in filozofirajo. Dokler so mladi in lepi, mogoče lahko celo kaj izbirajo, ko pa tudi dedci dosežejo neka določena leta, jim je vsaka baba dobra, stara ali mlada, debela ali suha, samo da ima luknjo med nogami. Dedci niso na kaj dosti višji stopnji od živali, vsaj kar se spolnosti tiče. Tič jim je smisel življenja:)
[/quote]
☺☺☺ … da nismo taki, bi vas, ženske, razgnalo od nepotešene pohote … še tako ste nasajene, če dlje časa niste nataknjene ☺
je pa res – niso vse in vsi pohotne/i ☺

Je.be.š dogovor. Pridi in me nabriši. 😉
[/quote]
kdaj pa kje ♥
[/quote]

Isti kraj, isti kafič, ob istem cajtu kot na prvem zmenku! ♡

Poznam eno 38 letnico. Luštna ženska je že kar nekaj časa ima pol glave manjšega, popolnoma plešastega tipa, starejšega nekih 8 let. Saj zunanjost ni vse, še zdaleč ne, a kljub temu?! Meni ta človek deluje tako neapetitlih. Menda pa ni niti navznoter tako lep?!

že kar nekaj časa je luštna?
se ne bi ti vpisala v kakšen tečaj Slovenjštine, da bi ti tam razložili kam se mora postavit vejica.

V bistvu so VSI moški taki. Samo eni iskreno to povejo oz. priznajo, drugi pa nekaj lažejo, nakladajo in filozofirajo. Dokler so mladi in lepi, mogoče lahko celo kaj izbirajo, ko pa tudi dedci dosežejo neka določena leta, jim je vsaka baba dobra, stara ali mlada, debela ali suha, samo da ima luknjo med nogami. Dedci niso na kaj dosti višji stopnji od živali, vsaj kar se spolnosti tiče. Tič jim je smisel življenja:)
[/quote]
Potem tudi ženske ne morejo biti nič boljše, če padajo na takšne moške.

Vedno sem imela raje suhe moške z konkretnim orodjem. Bivši npr izjemno privlačen, karizmatičen, ženskar, z 25+cm. Ampak par let nazaj me je konkretno nabrisal tak en konkreten moški CC 30 kg viška, ki me briše še zdaj. Je bivši hitro postal zgodovinay lepota gor ali dol Sicer je ob koncu res zadihan, njegovo orodje je precej pod povprečjem ampak njegov jezik, njegovi prijemi, strast, zvoki ki jih spušča…. delajo čudeže. Ma ne menjam ga za nobenega drugega. Je pa tudi izjemno realen, nezakompliciran, homurist, vedno poln idej, klepetav….

Takšne izkušnje imam jaz. Imela sem takega, ko se je vsaka za njim obrnila, orodje, da dol padeš ko vidiš, ampak od tega orodja ni bilo nič. Drl se je zverinsko, to pa je bilo tudi vse.

Potem pa sem srečala enega 1,60 višine, orodje pod povprečjem, ampak, kaj je ta človek delal z mano. Poln idej, njegovi prijemi neverjetni, strast taka, da te totalno prevzame, še sama sem doživljala izlive, kaj takega, to ne moreš nikoli pozabit. Žal sva se kasneje razšla, ampak verjamem, da se nisva in se nikoli ne bova pozabila, ker sva bila kot ključ in ključavnica.

Jebeš lepoto, ni pa strasti, karizme, energije….

Ampak v postelji? Kako ti uspe?

Povem posteno…debeli, ogromni desci z okroglim obrazom in strlecimi usesi so mi izrazito neprivlacni …ne pomaga niti dobra dusa in srce, kaj sele debela denarnica…..fuj

Tisti desci, ki imajo vamp od žlokanja pira, so najboljši je.ba.či. Baje zaradi B vitamina, ki vpliva na testestoron in posledično na libido. So preklemano strastni. Če nisi pokavsana, si vsaj dobro povaljana. Čeprav so mi bolj všeč mišičasti moški, sem se pod vampači najbolj drla ( ko ranjena mačka). Iz užitka seveda.

Kaj pa orodje takšnega z okroglo glavo in štrlečimi ušesi?
Da pa je še debel, pa čista zmaga!!!

Kaj pa orodje takšnega z okroglo glavo in štrlečimi ušesi?
Da pa je še debel, pa čista zmaga!!!
[/quote]
Oni mislijo da majo debelga…v resnic pa rabjo spegu, da ga sploh vidjo kaksen je po njihovim vampo

Videti je čudno. Mogoče se dobro razumeta. Res ni bistvena zgolj zunanjost. Osebno mi tak tip niti v oči ne bi padel. Mogoče bi bilo škoda, saj zna biti dober po srcu, prijeten.


kdaj pa kje ♥
[/quote]

Isti kraj, isti kafič, ob istem cajtu kot na prvem zmenku! ♡
[/quote]
Jaz sem tukaj ob istem času.
Koliko nameravaš tokrat zamuditi? 😘

Isti kraj, isti kafič, ob istem cajtu kot na prvem zmenku! ♡
[/quote]
Jaz sem tukaj ob istem času.
Koliko nameravaš tokrat zamuditi? 😘
[/quote]

Zamudil si ti in to kar dobrih šest ur! 🙂

Po pravici povedano- tudi meni ne. Sploh, če kadi, pije alko in ima glivične nohte :).


Jaz sem tukaj ob istem času.
Koliko nameravaš tokrat zamuditi? 😘
[/quote]

Zamudil si ti in to kar dobrih šest ur! 🙂
[/quote]
Emm potem si pa ena druga?
A nisi golf ob 20h???
Kaj čem ko me pa vse rade izkoristite 😊

New Report

Close