Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni pa ni jasno, kako lahko ženske seksate z debelimi, vampastimi deci

Meni pa ni jasno, kako lahko ženske seksate z debelimi, vampastimi deci

Zamudil si ti in to kar dobrih šest ur! 🙂
[/quote]
Emm potem si pa ena druga?
A nisi golf ob 20h???
Kaj čem ko me pa vse rade izkoristite 😊
[/quote]
Povej kateri golf pa malo improviziramo vse skupaj? 😉


Emm potem si pa ena druga?
A nisi golf ob 20h???
Kaj čem ko me pa vse rade izkoristite 😊
[/quote]
Povej kateri golf pa malo improviziramo vse skupaj? 😉
[/quote]
Smlednik. Tiste mize malo stran od lokala


Povej kateri golf pa malo improviziramo vse skupaj? 😉
[/quote]
Smlednik. Tiste mize malo stran od lokala
[/quote]

A vamp še maš pa polno mošnjo? 🙂


Smlednik. Tiste mize malo stran od lokala
[/quote]

A vamp še maš pa polno mošnjo? 🙂
[/quote]
Vampa ravno prav za močne sunke spodnja mošnja na stexini zgornja pa poka ☺
Tvoji nipli še vedno štrlijo mo si nakurjena in fračka moči kd sreče da je poplava 😗


A ne ves? Make up se ne pomeni standarda. Ali mislis da bi napisal kaj drugace ce bi bil kdo fejst bogat in vampast?

Itaq, da ni vizualnost vse. Bil z res lepo zensko 16let v zvezi, ampak takoj koncal, ko sem spoznal po nakljucju eno sicer nekoliko manj simpaticno zensko, ampak zensko, ki me je znala ubiti ze samo enim poljubom. Strastna, igriva, za po vrhu pa se bistra. Z njo lahko govorim ure in ure – ista frekvenca, ista zanimanja. Raje sem s taksno, kot pa z manekenko, ki je kot hlod v postelji, in je ne rabim samo za okras.

Avtorica, točno to boš dobila in hvalila boga, če se te bo hotel sploh usmiliti!
Pa sem ženska!

Tega že ni ženska pisala. Tipično moške klobase, želje…

O kakšni razliki v kg je tukaj govora?

Moj je bil debel, ko sva se spoznala. To me ni motilo, ker sem pri njem opazila ogromno kvalitet in debelosti niti nisem opazila. Seks je bil bozanski….Skupaj sva 25 let, vmes je zelo shujsal in moram priznati, da mi je bil prej bolj vsec, sex mislim:))))Sedaj malo bolj zuli, prej je bilo bolj oblazinjeno;)

Če je debel, potem je daleč od urejenosti. Debel človek je zanemarjen, ne skrbi zase in za svoje zdravje. Kako lahko temu rečeš urejenost?

Če je debel, potem je daleč od urejenosti. Debel človek je zanemarjen, ne skrbi zase in za svoje zdravje. Kako lahko temu rečeš urejenost?
[/quote]
Reče lahko, saj ima vsak svoja merila o urejenosti.

To pa ni res da če je človek debel da pa ni urejen.Poglejte si samo razne poslovneže in politike ogromno med njimi je fizično zelo neprivlačnih ampak nosijo pa obleke vrhunskih modnih oblikovalcev

Debelega moskega lahko z veliko mero ljubezni, spostovanja, prijaznosti in naklonjenosti ‘zbrusis kot nebrusen dragi kamen v nekaj boljsega in lepsega’.

Suhega psihiča, kurbirja, nasilneza, čustvenega vampirja, nerazgledanega idiota, kretena pa ne mores v nic spremenit.

Ampak ej … vazn’ je materializem v vseh pogledih tudi, da ko se malo okol kazes, da ti je tip alfa in omega potem pa jokat 24/7 po monu ali me mogoce vara ipd.

Hvala bogu za imigracije in belo kugo. Naša belo-materialisticna druzba MORA doseči dno.

New Report

Close