Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni pa to zaprtje družabnega življenja paše

Meni pa to zaprtje družabnega življenja paše

tip je drekač ki je cele dneve zajebaval ljudi s “periferije” zdaj je pa jezen ker ne more iz mesta. namesto v hribe gre lahko v park na vrtiljak
[/quote]

LOL; kdo normalen želi med kmetavzarje?

Zakaj luzerji? Ker smo zadovoljni v družbi s seboj in svojo ožji družino? Ker imamo dovolj dela in smo celo ustvarjalni na kakšnem področju, namesto da bi čas zgubljali s kofetkanjem in mlatenjem prazne slame? Tudi v svoji občini najdem lepe in samotne kotičke. Sem že v letih pred penzijo in kar se tiče potovanj, sem v mladosti dela kar nekaj tega skozi.
[/quote]

Aha, torej je tudi obiskovanje kulturnih dogodkov mlatenje prazne slame. Očitno eni bedaki poznate samo skrajnosti, kot so nebrzano žuriranje na eni strani in čakanje na smrt na drugi.

Glej, za mene ste ljudje, ki vam je sedanje stanje normalno, pač zgube brez interesov v življenju. ne morem pomagati.

Zakaj luzerji? Ker smo zadovoljni v družbi s seboj in svojo ožji družino? Ker imamo dovolj dela in smo celo ustvarjalni na kakšnem področju, namesto da bi čas zgubljali s kofetkanjem in mlatenjem prazne slame? Tudi v svoji občini najdem lepe in samotne kotičke. Sem že v letih pred penzijo in kar se tiče potovanj, sem v mladosti dela kar nekaj tega skozi.
[/quote]

Saj če bi te nekdo tolkel z gajžlo, bi tudi rekla, da že ima razlog in da v bistvu niti ni tako hudo. Če ti zmanjšajo plačo na pol, boš rekla, saj pa ne rabim veliko. Res ste perle, kaj lahko delajo z vami, pa niti ne muksnete.
Jaz se zavedam, da so ukrepi potrebni, da pa rečeš – o super, da nikamor ne smem. Kakšen resničen debil moraš biti? Uživati v tem, da ti nekdo omejuje gibanje?? Kakšno kofetkanje, kakšno mlatenje prazne slabe? Ženska, prepovedano ti je narediti korak prek meja občine!
Ampak ti se imaš fajn.

Bedakom se zdi božji dar, da se recimo ne smejo peljati do morja na izlet. res so ubogi v svoji preprostosti..

LOL; kdo normalen želi med kmetavzarje?
[/quote]

Ja, si zdaj dokazal, da si totalno na dnu s svojo pametjo.
Klatiš same neumnosti.
Žališ kmete, žreš pa hrano, ki jo pridelajo kmetje.
Bodi dec, in ne žri več hrane , ki jo pridelajo kmetje.
Aja, hrana v Mercatorju, Hoferju… to vse pridelajo kmetje. Bebast kot si, ti verjetno to ni znano.
Naj ugibam: si blokar z izjemno nizkim IQ.

Ker mogoče teh žurk ne prirejajo na tvojem delovnem mestu?
Pismenost ni tvoja vrlina a ne?
Že parkrat sem jasno napisala, da gre za zadeve v službi. V službi, v službenem času. Štekaš ali še kar ne?
Ko težijo, da gremo na kuhančka, torej ven. Takrat ne grem. Pa bodo spet in spet težili, ampak ne grem. Če ti pa nekdo na tvojem delovnem mestu, v tvojem delovnem času to naredi pa ne moreš stran. A je res to tako težko dojeti ali kaj?
[/quote]

Berem in berem, a sem se vedno mnenja, da si enostavno brez hrbtenice!

V sluzbenem casu se lahko sodelavci zabavajo kot v disco klubu, ce imam deli, delam in ne samo jaz, v pisarni poleg moje je prevajalka, ki zapre pisarno in dela!
V moji pisarni mi lahko narefijo festo za rojstni dan, se bom zahvalila, nazdravila z njimi, potem jih pa napotila ven iz pisarne in verjemi, da bi sli in se vse afnarije odnesli s sabo!

Ves zakaj? Ker sem odlocna, nacelna, ker se drzim tistega, kar recem in nikdar ne mencam!
Pa ne bos verjela, se vsi me imajo radi tocno zaradi tega, ker pri meni vedo, pri cem so in vedo, da se na moj ‘ne’ in moj ‘da’ lahko vedno zanesejo!

Vi brezhrbtenicni meckaci pa lahko isceze izgivore in izgovore, pa zaklonisce v lockdownih, ampak vam jutri ne bo nic boljse, se slabse bo, ker boste se vedno eni navadni jajcarji, pa se starejsi in bolj zoprni boste!
Biti intro ne pomeni biti ena brezvestna in nesamozavestna mona, to je samo vas izgovor! Tudi intro ljudje imajo svoj jaz in hrbtenico, ti pac ocitno tega nimas!

Seveda bi imela rajši odprte meje, šla bi h komu na obisk, do nekaterih z lppjem, do nekaterih v drugo regijo, do nekaterih na drug kontinent, corona mi je tudi letalsko karto požrla, šla bi večkrat sama na kavo, šla bi po opravkih, na določene koncerte (to je za zjokat, da jih ni), ampak to vse bi bil le majhen del življenja, na splošno sem večino časa doma, večje družbe so mi muka in trpljenje, biti sama v družbi nekje, kjer moram biti, mi je muka, kafiče dobesedno poiščem dovolj prazne, rajši bi en teden delala zastonj, kot hodila na službena božična kosila in skratka pod črto – kljub minusom, kljub slabim obetom nekaterim drugim, ki so slabše odnesli (slabe stvari se pač itak vedno nekomu zgodijo) – je zame osebno stokrat več plusov, uživam v tem, da nisem udeležena v tisto, v kar sem običajno morala biti udeležena, in všeč mi je, da sem doma in da se enkrat za spremembo fura življenjski stil, ki ustreza MENI, energija ostaja meni. Sploh se ne da opisat, koliko energije sem včasih porabila za čisto “navadne” interakcije. “Dan ko mi ni potrebno ven” je bil vedno poseben dan. Vsak “Dan, ko sem morala nekam za pol ure”, pa je bil že drugačen in se nisem mogla nikoli zares sprostiti, dokler nisem opravka opravila in prišla domov. Včasih mi je prav smešno, da v resničnem življenju srečam bolj malo takih ljudi, čeprav je logično….in zanimivo je prebrati take in podobne “pofočke” na internetu.

Berem in berem, a sem se vedno mnenja, da si enostavno brez hrbtenice!

V sluzbenem casu se lahko sodelavci zabavajo kot v disco klubu, ce imam deli, delam in ne samo jaz, v pisarni poleg moje je prevajalka, ki zapre pisarno in dela!
V moji pisarni mi lahko narefijo festo za rojstni dan, se bom zahvalila, nazdravila z njimi, potem jih pa napotila ven iz pisarne in verjemi, da bi sli in se vse afnarije odnesli s sabo!

Ves zakaj? Ker sem odlocna, nacelna, ker se drzim tistega, kar recem in nikdar ne mencam!
Pa ne bos verjela, se vsi me imajo radi tocno zaradi tega, ker pri meni vedo, pri cem so in vedo, da se na moj ‘ne’ in moj ‘da’ lahko vedno zanesejo!

Vi brezhrbtenicni meckaci pa lahko isceze izgivore in izgovore, pa zaklonisce v lockdownih, ampak vam jutri ne bo nic boljse, se slabse bo, ker boste se vedno eni navadni jajcarji, pa se starejsi in bolj zoprni boste!
Biti intro ne pomeni biti ena brezvestna in nesamozavestna mona, to je samo vas izgovor! Tudi intro ljudje imajo svoj jaz in hrbtenico, ti pac ocitno tega nimas!
[/quote]

Ko boš funkcionalno pismena, se lahko naprej meniva. Dokler pa ne razumeš napisanega pa se mi res ne da s tabo ubadat. LJudem tvoje sorte lahko dopoveduješ v nedogled, zastopite pa itak ne.

Ko boš funkcionalno pismena, se lahko naprej meniva. Dokler pa ne razumeš napisanega pa se mi res ne da s tabo ubadat. LJudem tvoje sorte lahko dopoveduješ v nedogled, zastopite pa itak ne.
[/quote]

Lahko se skrivas in izgovarjas na mojo pismenost, ampak dejstvo je, da jaz z ljudmi nimam tezav in mene nihce ne sili v alkohol in festanje, ti pa to tezavo imas in je v vseh svojih 40ih letih nisi resila!

Ko boš funkcionalno pismena, se lahko naprej meniva. Dokler pa ne razumeš napisanega pa se mi res ne da s tabo ubadat. LJudem tvoje sorte lahko dopoveduješ v nedogled, zastopite pa itak ne.
[/quote]
zanimivo da jo jaz zastopim. Res pa tudi moj da in moj ne točno to pomeni in me ljudje cenijo med drugim tudi zato, ker svojo besedo drzim. Pošteni ljudje me imajo radi, bleferji pa ne, ker jim takoj povem da laži pri meni ne gredo cez.

Lahko se skrivas in izgovarjas na mojo pismenost, ampak dejstvo je, da jaz z ljudmi nimam tezav in mene nihce ne sili v alkohol in festanje, ti pa to tezavo imas in je v vseh svojih 40ih letih nisi resila!
[/quote]

Ti imaš resne probleme. Nimaš nikogar za pogovor, da se tako zaletavaš vame? Meni se ne da ukvarjat s tabo, ti pa kar se še kar naprej zaletavaš in se ubadaš z mano. Nimaš lajfa?


zanimivo da jo jaz zastopim. Res pa tudi moj da in moj ne točno to pomeni in me ljudje cenijo med drugim tudi zato, ker svojo besedo drzim. Pošteni ljudje me imajo radi, bleferji pa ne, ker jim takoj povem da laži pri meni ne gredo cez.
[/quote]

He, he , še ena, ki se ubada z mano.

He, he , še ena, ki se ubada z mano.
[/quote]
Ne, le komentiram.


Ne, le komentiram.
[/quote]

Saj sem te želela ignorirat pa sem vseeno malce pobrskala po monu glede tvojih pisanj. Sicer nima nič s to temo, ampak sem se prav nasmejala, ko sem ugotovila, da si tip ženske, ki je prepričana, da ženska seksa samo zato, ker želi zanosit. Tako, da ob tvojih zapisih se lahko samo smejim. Mi je jasno od kje tebi toliko problemov :).

Saj sem te želela ignorirat pa sem vseeno malce pobrskala po monu glede tvojih pisanj. Sicer nima nič s to temo, ampak sem se prav nasmejala, ko sem ugotovila, da si tip ženske, ki je prepričana, da ženska seksa samo zato, ker želi zanosit. Tako, da ob tvojih zapisih se lahko samo smejim. Mi je jasno od kje tebi toliko problemov :).
[/quote]
Haha, a hotela si me ignorirati pa si malo pobrskala o meni.. ne, ti točno veš kdo sem že od prej saj veliko gor vidiš mene pa nihče ne spregleda hehe… In tudi moj zapis si narobe razumela, jaz nisem nikdar rekla, da je ženskam do sedaj le zaradi zanositve, ampak daje določenemu tipu žensk do sedaj le zaradi zanositve. Sicer pa ze tam nisi tegarazumela, da pa ad hominem delovanje spet vlači v tole temo pa povedati o tem objem pritlehno delovanju o meni nič.

Veliko gor visiš… do sexa le zaradi (2×).. o tvojem… jebela samodejno spreminjanje.. moram poiskat kje se to izklopi…

Ja, čisto ok sem razumela. Vse jasno.

Ja, si zdaj dokazal, da si totalno na dnu s svojo pametjo.
Klatiš same neumnosti.
Žališ kmete, žreš pa hrano, ki jo pridelajo kmetje.
Bodi dec, in ne žri več hrane , ki jo pridelajo kmetje.
Aja, hrana v Mercatorju, Hoferju… to vse pridelajo kmetje. Bebast kot si, ti verjetno to ni znano.
Naj ugibam: si blokar z izjemno nizkim IQ.
[/quote]

Veš kaj, do nekoga, ki mi pravi drekač, nimam kaj biti kulturen.

Mene s hrano oskrbuje trgovina, ne slovenski kmetje.

Veš kaj, do nekoga, ki mi pravi drekač, nimam kaj biti kulturen.

Mene s hrano oskrbuje trgovina, ne slovenski kmetje.
[/quote]
🤣🤣🤣 ne samo da se predno so ga zaprli v obcino…..ne cebeljnjak ze cvili in cepeta. In to je taisti model ki je skovikal kako so podezelani javkal ker niso moglu v drugo obcino..😏

Evo ga cvilaca ves betezen, v svojem posch fletu… a ima vsaj francosk balkon ta tvoj cebeljnak? Da lahko svoj ” razgledan”, ” svetovljanski” klun ven pomolis…. pa le glej da bos sel do cajta v trgovino po organske sezonske cesnje…

Naša občina je majhna, skoraj, da nimaš kam iti. Povsod eni in isti obrazi, meni manjka odprtost prostora. Sicer tudi ne maram izpostavljan, klepetanj, vendar mi je všeč, da vidim ljudi okrog sebe, njihovo obnašanje, njihove navade, tudi če ljudi ne poznam in občasno zelo, zelo rada hodim v sosednjo občino, ki je živahna, vedno se kaj dogaja in sedaj mi to manjka.

Veš kaj, do nekoga, ki mi pravi drekač, nimam kaj biti kulturen.

Mene s hrano oskrbuje trgovina, ne slovenski kmetje.
[/quote]

Ha, ha, sem vedela, da imaš skrajno nizki IQ, razgledanosti pa sploh nimaš. Si mogoče končal 4 razrede OŠ? Po moje otroci takrat že vedo, da hrana v trgovine pride od kmetov.
Vse, kar požreš, pridelajo kmetje.
Lahko še tako stresaš svoj gnev po kmeth, žreš hrano, ki jo pridelajo kmetje.
Ha, ha, bebec, niti tega ne veš, da trgovina samo preprodaja od kmetov tebi. Pa še fajn maržo ti zaračuna.
Težko verjeti, da so še vedno tako bebavi ljudje kot si ti.
Ha, ha, trgovina ga oskrbuje :).

meni se zdi božji dar, da se notranjci ne morete peljati do morja na izlet. Smo imeli včeraj celo obalo zase, hehehe. Končno enkrat!

meni se zdi božji dar, da se notranjci ne morete peljati do morja na izlet. Smo imeli včeraj celo obalo zase, hehehe. Končno enkrat!
[/quote]

Ob vseh negativnih zadevah, ima korona res tudi nekaj ok:
nič več dretja mestjanarov po gozdu, nič več polno mestnih škatel pakriranih povsod, kjer se jim zdi. V naši občini niti ni nobenega mesta. Sami manjši kraji. Civilizirani ljudje, prijazni, olikani. Prav fajn je. Naši hribi in narava sta končno malce na oddihu. Brez zoprnih Ljubljančanov in drugih mestjanarov.

Splošne prednostri, dobre strani in zadeve ki se jih niti ne zavedaš so, tudi dolgoročne upam da. sori za enpismenost, piši kao što govoriš
Vsako leto v trgovini so delale trgovke ki jim je smrkelj od prehlaga in gripe visel pol meltra dol, kašljale so z vročino in svoje smrklje raztresale po kruhu in salami, ki sem jo tam kupoval Pisal sem tudi na inšpektorse službe, kdo ve , če so ukrepali, danes so vestni in se tresejo ob tej koroniPrva točka zame.
Vsako nedeljo so mi že ob pol sedmi zjutraj začeli mimo hiše, ker smo ob cesti, noreti verski odvisneži in vaški pijančki, ki so šli kao v cerkev in to se je vozio cel dan, nikoli miru
Nasplošno je bilo ogromno prometa saj ga je še sedaj preveč, pa vendar pol manj kot prej.
Zaradi policijske ure je odklenkalo kriminalcem, mafiji, barabam, ki so prodajale drogo v nočnem času, trgovcem z belim blagom, lenuhom, delomrznežem, pretepačem, pijancem, ki so se drli v noč in pijani viseli po vaških gostilnah pa delali pi zda rije.
Končno imam pred hišo ljubi mir, saj ni več vreščanja raznorazne človeške golazni, ki se je po cele dneve sprehajala mimo hiše in družila vsepovprek
Končno so si začeli umazanci umivati roke jaz bi sedaj naredil zakon da si morajo umivati še riti, da ne bodo smrdeli En čas nazaj sem srečal enga smrduha ki je imel tako umazane hlače, da so se kar lomile Pralne stroje pa praške smo izumili zato, da se perilo pere in da si čist, ne pa da se cel teden eni pa kar mesece z istimi umazanimi capami vozijo v službo, da ne govorim da si mnogi še zob ne operete fuj in fej
Odveč mi je edino zaprtost v pobčinske meje, ker smo v eni mali občini z eim da ne rečem pajzlo od trgovine in tam je vse drago pa slaba izbira
Vladi predlagam da to stabje obdrži do poletja, nikakor pa ne smejo odpret gostiln, crkva, verskih obredov pa dovoliti druženja izven svoje družine oz žlahte.

Preseneča me egoizem nekaterih, ki meji na škodoželnost. Le-ta se začne že v prvem postu, kjer oseba opisuje kako ji sedanja situacija odgovarja, ker s tem izgleda manj asocialna?! Potem pa začnejo drugi, kako je sedaj lepo, ker ni turistov v njihovem kraju in podobn?!

Saj človek ne ve ali ste sami po sebi toliko asocialni ali pa ste takšen gnoj od ljudi, da vas nihče ne mara. Se vi zavedate, da bo ogromno ljudi zaradi tega imelo finančne težave? Da ima ogromno ljudi na kocki stvari, ki so jih delali par desetletij? Ampak vi vidite le sebe, da se vam situacija izboljša za 0.0001 promil pa bi prodali dušo bližnjega.

New Report

Close