Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni se bo čisto sfuzlalo …

Meni se bo čisto sfuzlalo …

A veste kaj pomeni, ko te napadejo sodelavci iz vseh koncev in krajev … Ko ti vsakih pet minut potrka nekdo na vrata ali pa pokliče po telefonu, samo zato da te okurca … Ko so se spravli nate celo v časopisu … In vse to zato, ker si naredil nekaj, kar so oni sami (vodje) zahtevali od tebe …

In zdaj sem v kurcu … Zdaj sem res v kurcu …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

???
Kaj pa je narobe draga moja?
Zakaj pa so se vsi na tebe spravili?

BGV!
Nobena župa se ne poje tko gorka kot se skuha!Skalmiraj se!Če ti bo lažje,nam piši,veš,da smo tu,da pomagamo!

BGV, tukaj sem ali pa na e-mailu, če potrebuješ pomoč, nasvet, naj bo to takšen ali pravniški…piši!
Drugače pa premisli dobro predno boš karkoli rekla, storila…cmoka za moč in , da boš pravilno ravnala v tej situaciji!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To pomeni veliko sranjeee, na katerega verjetno nimas veliko možnosti vplivat… si le na najbolj obremenjeni točki verige- členka… slej ko prej se mora razbremeniti in kaj iz tega naučiti… kdor koli že goni to verigo… vodja!! Tako je to… danes ni več veliko tega vsi za enega, eden za vse..

Razbojniček, lumpek, pa kje si tiiii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close