Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Menite, da se frogica in modri

Menite, da se frogica in modri

Samo kurita ali je kaj več? Jaz mislim, da se poznata, glede na pozdrave.

 

Drugače me zanima. Se vem zdi monogamija prava stvar ? Pupa pravi, da je to privzgojeno, kaj menite vi se strinjate z njo? Jaz sem proti monogamiji, mislim da je zato toliko varanj in stresa.

Če bi katera monklja imela happy trenutke z mano. Naj pove, sem vedno odprt za zabavo in čisto dober človek.

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 26.04.2024 ob 11:03

Če bi katera monklja imela happy trenutke z mano. Naj pove, sem vedno odprt za zabavo in čisto dober človek.

A ti se danes vsevprek ponujaš? Naju z žabico bi masiral, ostalim nudiš še bolj poglobljene usluge… si jedel baterije za zajtrk?

a da bi se dve babi drajsali? čist možn

verjetno in sedaj se jima o v trojcka pridruzila se pupa, potem bo pa ogenj v strehi. jebac bo ostal na suhem.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.04.2024 ob 11:15

A ti se danes vsevprek ponujaš? Naju z žabico bi masiral, ostalim nudiš še bolj poglobljene usluge… si jedel baterije za zajtrk?

Vidve nista resni. Bi se ti dobila?

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 26.04.2024 ob 11:01

Samo kurita ali je kaj več? Jaz mislim, da se poznata, glede na pozdrave.

 

Drugače me zanima. Se vem zdi monogamija prava stvar ? Pupa pravi, da je to privzgojeno, kaj menite vi se strinjate z njo? Jaz sem proti monogamiji, mislim da je zato toliko varanj in stresa.

Kaksne neumnosti trosite. Vsi, ki smo tukaj dlje vemo, da je jezdec  zagret za snelco. Koketirata ze zelo dolgo. Uspeno jo dela ljubosumno. Prej ali slej si bosta spet pisala kot stara kriplja.

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 26.04.2024 ob 11:40

Vidve nista resni. Bi se ti dobila?

Jaz sem se že dobila😀. Terna na loteriji, ti rečem!

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.04.2024 ob 11:43

Jaz sem se že dobila😀. Terna na loteriji, ti rečem!

Bi delila dobitek?

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 26.04.2024 ob 11:46

Bi delila dobitek?

😃😃 imej raje praznike nepokvarjene!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3533, 26.04.2024 ob 11:43

Kaksne neumnosti trosite. Vsi, ki smo tukaj dlje vemo, da je jezdec  zagret za snelco. Koketirata ze zelo dolgo. Uspeno jo dela ljubosumno. Prej ali slej si bosta spet pisala kot stara kriplja.

Malo si se zmotil-a

On zagreto sovrazi snelco, ze toliko let.

Nič nimata, ona je zasedena, on ni za zvezo… o naraščaju in ostalo sta se zajebavala zaradi kokošija in njegove frede. šnela  njega ne zanima.

Odgovor na objavo uporabnika
nič nimata, 26.04.2024 ob 13:40

Nič nimata, ona je zasedena, on ni za zvezo… o naraščaju in ostalo sta se zajebavala zaradi kokošija in njegove frede. šnela  njega ne zanima.

Kurita se, nedolžno ali ne, nekaj kemije je zaznati.

Jebač pišeš tako kot je pisal oni omg, enaka budala. Vsako bi imel. Odrasti.

Valda se kurita, v temoo romih poglej. Še mene je podkurilo. Da, včasih pišem kot omg, je ena bejba omg tudi.

New Report

Close