Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu menstruacija in seks

menstruacija in seks

Med menzo z mojim nikoli ne sexava, to pa zato, ker se mojemu to niti malo ne dopade.NI mu všeč ta kri in ta vsa packarija in zaradi tega jaz niti malo nisem užaljena pa sem med menzo z bivšim sexala.Če mu ni všeč, mu ni in ga nebom silila, saj ga imam rada.Konec koncev pa tudi tistih 4 dni menzesa mine hitro in potem v akcijo:)

Se podpišem!

meni se pa to ne zdi higijensko pa še eno bulo lahko dobiš pravjo sam ne vem če ke res drugače sem pa že poskusila nekajkrat vendar meni ne ugaja ker mi je čuden občutek

V nekem horoskopu sem prebrala, da so ženske, ribe po horoskopu, v času menstruacije nore na sex. Js sem tudi ribica in drži ko pribito.

Tistih pet dni v mesecu sama sebe komaj prenašam, tako da vse ostalo odpade :))))))

M

ok… meni kri v usta nekak ne sede, ampak ostalo pa ni blema :-)))

he he he he… bulo ja…. to bo!!!!

vse enske so v času menstruacije potrebne, pač stvar hormonov, ne pa horoskopa 🙂

sara* napisal:

> kako na to gleda vas partner. Uživa z vami,
> kajti veliko pripomb moških sem slisala ravno na to da je
> takrat packarija, da jih vse mine in tko dalje.Če bi mene moj
> dragi zavrnil v casu menstruacije, bi se jaz pocutila zelo
> prizadeto, uzaljeno in menim da bi to bilo upraviceno, da se
> tako počutim, ne vem če bi bila lahko s takim moškim, no to
> zame sploh ni pravi moski,no še bolje je rečt, da te ne ljubi,
> kajti če nekdo ljubi, potem ljubi vse, kar je na tebi,no tko
> nekak!

Kurec24cm:
cuj punca koliko si pa ti stara?.Po tvojih besedah sodec bi tvoj moski moral ljubiti tudi tvoj drek,zato ker je tvoj.Bos se ze videla kako je to ko bos porocena enih par let.

Končno neki zanimivega!!!!Najlepše je tampon pocuzat in se šele potem lotit bejbe!!!!!!!
Vsaj ena malenkost vas ve kaj je pravi seks!!Bravo!!!!

Moj fant tud z bivšo ni mogu med M ( se mu je gravžala) pol pa je z mano začel pa tud ni hotu in sem bila užaljena (tako kot je že ena prej rekla, njegova sperma povsod, moja m pa je nagravžna,halooo) in potem me je celo sprejel in sedaj sam tudi med m pravi ajde greva in ga včasih hecam da se mu gravžam on pa da niti malo. Predsodki brez veze!
Ja sama pa se full potrebna kadar jo imam.

Dej, sara, malo razmisli. ne razumes, “kako je lahko nekomu nekaj nagnusno na osebi, ki jo ljubi”? No, da vidimo: torej se ti ne bi gnusilo, ce bi hotel tvoj ljubi kakati in lulati po tebi ali v tebe (v vse odprtine mozne), ali ti dati uzivati se kake svoje izlocke – ki so popolnoma naravni, seveda?

Ne bom prevec nazorna, kaksne izlocke – uporabi domisljijo! In zakaj ne bom prevec nazorna? ker bi bile ze besede nagnuse, kaj sele dejansko kaj takega poceti. Pa je ravno tako vse naravno in “del tvojega ljubija”, kot je menstruacija tvoj izlocek in s tem del tebe.

nekomu je pac to odbijajoce, kot bi bilo meni odbijajoce pojesti svoj ali njegov smrkelj – no, pa sem rekla! Nagnusno, ne?:))

To so vse naravni izlocki telesa, komu je pa kaj nagnusno, je pa pac stvar osebe. In ima vso pravico do tega.

:))))
brez komentarja….

sara* ti pa javi, kako bo, ko boš poročena par let :))))

halloooooooooooooooo,a kdo sploh loči to-kaj je sperma in kaj kri;mislim da ni tu kaj primerjati…okus sperme je pač podoben okusu izločka pri ženski ob orgazmu….in sploh ne krvi!!!!!!

Midva tudi nikoli med mensturacijo ali pa vsaj prve štiri dni, ko je najmočnejša. Se mi zdi prav fajn, da obstaja obdboje, ko ne sexaš, saj ši še bolj potem bolj napaljen. Meni je tako, da tisto kar takoj dobiš počasi ne postane več zanimivo, ta nekaj dnevni premor je več kot dobrodošel , ker je potem sex full dober, ker si partnerja res že nekaj časa želiš.

New Report

Close