Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mercator

Mercator

2x se mi je zgodilo, da napacno racunajo. Seveda v njihovo korist. Zna bit, da je bilo se kdaj.

1x sem kupila perutnicke v akciji. Racunali so pa mi file. Kar je bil vec, kot 100x drazji.

Vceraj pa ponovno 2x so mi racunali banane.

Razumem, da se zgodi. Ampak do danes se mi ni nikjer drugje to zgodilo. Kot v Mercatorju. Zato preverjajte kako nalepko mesa vam dajo pri  mesarju pa tudi racune preverite pred odhodom.

Jaz vedno preverim račun.Ti ne? Vedno preračunam že do blagajne približno ceno.

Odgovor na objavo uporabnika
Liska, 10.05.2024 ob 12:33

2x se mi je zgodilo, da napacno racunajo. Seveda v njihovo korist. Zna bit, da je bilo se kdaj.

1x sem kupila perutnicke v akciji. Racunali so pa mi file. Kar je bil vec, kot 100x drazji.

Vceraj pa ponovno 2x so mi racunali banane.

Razumem, da se zgodi. Ampak do danes se mi ni nikjer drugje to zgodilo. Kot v Mercatorju. Zato preverjajte kako nalepko mesa vam dajo pri  mesarju pa tudi racune preverite pred odhodom.

VEČ KOT 100x DRAŽJI??!

Ja una trgovka tam nima ničod tega, ne skrbi, sem delal od merkatorja in podobne, nimaš nič od tega, razen nepravilno inventuro. Ja seveda, če je kaj narobe greš nazaj, zakaj pa ne…

1x sem kupila perutnicke v akciji. Racunali so pa mi file. Kar je bil vec, kot 100x drazji.

 

Torej si namesto npr 3,5€ plačala 350€ in se nisi začudila takoj ob blagajni?

 

Kaj je res še kje kdo, ki sploh ne pogledala računa in kaj je plačal? Mene se starši že od malega učili tako in mi je čisto normalno preveriti takoj.

 

Ja una trgovka tam nima ničod tega, ne skrbi, sem delal od merkatorja in podobne, nimaš nič od tega, razen nepravilno inventuro. Ja seveda, če je kaj narobe greš nazaj, zakaj pa ne…

______________

Ah, kaj da ne. Zadnjič se je mojemu očetu zgodilo, da je v Eurospinu poleg svojih stvari imel na računu salamo (pakiran narezek), sirovo štručko in sadni jogurt. Ne mi rečt, da je blagajničarka povsem po naključju na račun enega starčka dodala stvari, ki so taman za malico.

Odgovor na objavo uporabnika
seveda goljufajo, 10.05.2024 ob 16:16

 

Ja una trgovka tam nima ničod tega, ne skrbi, sem delal od merkatorja in podobne, nimaš nič od tega, razen nepravilno inventuro. Ja seveda, če je kaj narobe greš nazaj, zakaj pa ne…

______________

Ah, kaj da ne. Zadnjič se je mojemu očetu zgodilo, da je v Eurospinu poleg svojih stvari imel na računu salamo (pakiran narezek), sirovo štručko in sadni jogurt. Ne mi rečt, da je blagajničarka povsem po naključju na račun enega starčka dodala stvari, ki so taman za malico.

Mogoče je pa tvoj oče takole na šverc častil še svojega ljubimca 🤣🤣🤣

Jaz sem pa včeraj v Eurospinu v BTC kupila dve vrečki čokoladnih bonbonov (ena 5,99), in dve malenkosti po nekaj eur…. tip na blagajni mi pove znesek, jaz plačam in grem.  Zunaj pa pogledam račun in vidim, da mi kaže samo eno vrečko po 5,99.  Torej je mulc pobasal 5,99 v svoj žep.

Samo ni mi jasno, kako je lahko tako hitro, v sekundi prištel tistih 5,99, kateri niso bili na računu. Najprej sem mislila, da je mogoče potem, ko je rekel znesek, ene bonbone dal v storno, ampak to bi se menda videlo na računu.

Torej račun je bil brez zabeležene ene vrečke bonbonov.

Odgovor na objavo uporabnika
eurospin, 10.05.2024 ob 16:40

Jaz sem pa včeraj v Eurospinu v BTC kupila dve vrečki čokoladnih bonbonov (ena 5,99), in dve malenkosti po nekaj eur…. tip na blagajni mi pove znesek, jaz plačam in grem.  Zunaj pa pogledam račun in vidim, da mi kaže samo eno vrečko po 5,99.  Torej je mulc pobasal 5,99 v svoj žep.

Samo ni mi jasno, kako je lahko tako hitro, v sekundi prištel tistih 5,99, kateri niso bili na računu. Najprej sem mislila, da je mogoče potem, ko je rekel znesek, ene bonbone dal v storno, ampak to bi se menda videlo na računu.

Torej račun je bil brez zabeležene ene vrečke bonbonov.

Ti pa nisi gladka. Računal ti je eno vrečko, drugo vrečko bonbonov pa si ali ukradla ali pa je ostala na blagajni. Manjka podatek, ali si odnesla 2 vrečki bonbonov.

takole

10.05.2024 ob 16:30 zadnji odgovor 10.05.2024 ob 17:06

Odgovor na objavo uporabnika

seveda goljufajo, 10.05.2024 ob 16:16

Anonimno 673110.05.2024 ob 14:01 zadnji odgovor 10.05.2024 ob 14:23

Ja una trgovka tam nima ničod tega, ne skrbi, sem delal od merkatorja in podobne, nimaš nič od tega, razen nepravilno inventuro. Ja seveda, če je kaj narobe greš nazaj, zakaj pa ne…

______________

Ah, kaj da ne. Zadnjič se je mojemu očetu zgodilo, da je v Eurospinu poleg svojih stvari imel na računu salamo (pakiran narezek), sirovo štručko in sadni jogurt. Ne mi rečt, da je blagajničarka povsem po naključju na račun enega starčka dodala stvari, ki so taman za malico.

_______________

Mogoče je pa tvoj oče takole na šverc častil še svojega ljubimca 🤣🤣🤣

________________

To bo, ja. Delaš v trgovini, da iščeš izgovore za goljufije?

Odgovor na objavo uporabnika
Fax, 10.05.2024 ob 13:43

VEČ KOT 100x DRAŽJI??!

Zmotila sem se pri tipkanju. 1x drazje je bilo. Perutnicke so bile takrat pod 5€. Racunali so mi pa mini file. Ki je bil preko 9€.

Saj preracunas cca koliko bo. Tu se je slo za 1.44€ več.  Od danes naprej. Bom na blagajni preverila racun.

Meni so včeraj sladoled, Lučke v akciji preveč računali.  Potem smo se zmenili , so mi vrnili razliki v denarju.

Odgovor na objavo uporabnika
Liska, 10.05.2024 ob 18:05

Zmotila sem se pri tipkanju. 1x drazje je bilo. Perutnicke so bile takrat pod 5€. Racunali so mi pa mini file. Ki je bil preko 9€.

Saj preracunas cca koliko bo. Tu se je slo za 1.44€ več.  Od danes naprej. Bom na blagajni preverila racun.

Pa saj je normalno, da račun preveriš..

 

Meni so enkrat računali šteko mleka po normalni ceni, čeprav so ga imeli v akciji.

Sem ugotovila takoj, reklamirala in so mi ga zamenjali – ker v akciji je bila šteka z 10 litri, šteka z 12 je imela normalno ceno.

Ja, bila je moja napaka, a smo takoj uredili.

Odgovor na objavo uporabnika
Svašta958, 10.05.2024 ob 17:06

Ti pa nisi gladka. Računal ti je eno vrečko, drugo vrečko bonbonov pa si ali ukradla ali pa je ostala na blagajni. Manjka podatek, ali si odnesla 2 vrečki bonbonov.

za Svašta958

Prasec defektni, kaj te matra?  Ne znaš brati?  Funkcionalna nepismenost?  Kakšen podatek ti manjka, da boš razumel, debil smotani?

Ženska je lepo napisala, da je kupila dve vrečki bonbonov in da ji je blagajnik ustno povedal znesek računa, katerega je plačala.  Ko je šla iz trgovine, pa je na računu imela samo ene bonbone.  Plačala je vse, kar je vzela.  Samo na računu je kazalo manj (minus eni bonboni).  Torej je blagajnik dal v žep denar za ene bonbone.

A bo šlo zdaj?

 

A bo šlo?

Odgovor na objavo uporabnika
o fakkkk, 10.05.2024 ob 19:50

za Svašta958

Prasec defektni, kaj te matra?  Ne znaš brati?  Funkcionalna nepismenost?  Kakšen podatek ti manjka, da boš razumel, debil smotani?

Ženska je lepo napisala, da je kupila dve vrečki bonbonov in da ji je blagajnik ustno povedal znesek računa, katerega je plačala.  Ko je šla iz trgovine, pa je na računu imela samo ene bonbone.  Plačala je vse, kar je vzela.  Samo na računu je kazalo manj (minus eni bonboni).  Torej je blagajnik dal v žep denar za ene bonbone.

A bo šlo zdaj?

 

A bo šlo?

Nak, to ne bo držalo. Če greš iz trgovine z neplačanim artiklom, ti pozvoni, oziroma to registrira s piskom.

V nekaterih trgovinah te gleda s kamero varnostnik in pride k tebi pri izhodu, če imaš naplačan artikel.

Prodajalec ni prebral zneska na zaslonu, ampak je prištel še 5.99 € zraven in ji bonbone vzel tako, da ni opazila, da je s sabo vzela samo 1 vrečko? Pa daj nehajte si zmišljevat.

V takem primeru je takoj potrebno obvestiti vodjo poslovalnice in tudi vodstvo preko maila.  Zaposleni kradejo kjer lahko.

Oprosti, ampak lahko bi rekli, da vsi ljudje kradejo, kjer lahko ali pa nekateri ljudje kradejo, kjer lahko. Ne moreš pa reči, da prodajalci kradejo.

Trgovci kradejo bodite pozorni

New Report

Close