Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mercator in minusi na blagajni

Mercator in minusi na blagajni

Všeč.

Pa upam, da bo tale revizija poštena in korektna. Očitno se ne gre zanašati na rekla-kazala, sploh pa obstajajo konkretni zvezki, zneski, računi, obračuni … pa ščepec zdrave pameti in bo hitro vse jasno.

Če prides pol ure prej, nebo konec sveta, nihce od tebe to ne zahteva, odlocitev posameznika, kako resno vzame svoje delo…znano mi je,da tudi v pisarnah prej pridejo ali pa ostanejo dlje,da uredijo/ naredijo delo…

osebno sem zadovoljna v HM TABOR 2..opravljam delo Blagajnicarke…

jasno nam je bilo povedano, pisejo se ure, ki so predhodno napisane na planu dela…

naj razkrijejo svojo identiteto tiste, ki so nezadovoljne, to se mi zdi bolj logicno…

zivljenje je prekratko,da bi ga tako tratile…naj si poiscejo sluzbo po njihovih kriterijih… se vam ne zdi?

draga moja kolegica, ti sta ki ima 200 e minusa dela na info pultu, poravnave pika kartice ter placilo poloznic…opravka ima z visokimi zneski in ocitno ( na zalost) se je zmotila,ali pa so jo zmotili ter po pomoti ni vzela denarja od stranke(niso vsi posteni)…

toliko vem za teh 20e,ga ni blagajnicarka placala,ampak ji je stranka prinesla( prislo pa je zaradi NE VNOVČENJA PIK), stranka je pravocasno izrazila zeljo,blagajnicarka je pozabila( vsakemu se zgodi,ker ni uspela preklicati placila, stranka in ni verjela da je narejena naknadna stornacija, in je kot je obljubila po nekaj dneh prinesla denar, po vpokledu stanja na pika kartici), to mi je povedala ta ista blagajnicarka…

zdaj mi ni jasno, katero mislis kot glavno blaganjicarko..ker namrec 3 delajo…. lep vecer…

Delajo res tri ampak samo ena je glavna,če še to ne veš.

saj ne govorimo o šefu gre se o tistih ki delajo v števnici.Bomo videle jutri na sestanku kako je dober šef.Komaj čakam vas princeske ki ga tako hvalite če boste kaj povedale.

Tukaj je 110{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nedvomno jasno, da oseba, ki zadeve pregleduje lepo kontinuirano krade. Ja točno tako.
Sicer do minusa tako rekoč priti ne more! Spišite prijavo na direktorja pa naj to osebo prikrito opazujejo.

Evo, pa sta se še šef in poslovodja oglasila :-))

Zdaj pa mi naj nekdo razloži kako lahko prirediš zaključek? Ko prideš z kaseto polno denarja nazaj v števnico kjer se denar pač šteje in ti ona zaključi blagajno tega nikakor ne moreš priredit ker manj denarja ne moreš imeti v blagajni kot je na zaključku, kajt i ko ga imaš manj pomeni da si avtomatsko naredil napako. Ko še ni bilo rač. sistema se je verjetno lahko dalo prirediti zaključek danes ko pa je blagajna povezana z posem in z celotnim blagajniškim sistemom pa to nikakor da ne gre.

Jaz bi dala te ženske, ki širijo laži o HM Tabor 2 delat v eano majhno štacuo, z pet zaposlenimi ali pa maks šest, da vidijo kaj je to delo v trgovini. Ker v HM so vse po vrsti dame, ki druga ne znajo kot pa samo tarnat in tarnat ter laži širit okoli. So take ženske, ki še nikoli niso nič delale kot pa bile samo v blagajni. Naj si še malo probajo druge oddelke, kot naprimer sadje in zelenjava, delikatesa, kruh…. Tam bodo videle kaj ja to delo. Še posebej če jih premestijo v kakšno manjšo trgovino kjer primankuje delavcev in delaš vse pozicije in ne samo eno. Tam pa so res boge.

Ne morem verjeti kar berem. Bom še jaz pristavila svoje. `Nekatere` blagajničarke imajo toliko masla na glavi, da nam vsem dajejo slab ugled. Še dobro, da jih ni več v našem kolektivu. Zdaj pa poskušajo drugače, namesto da bi priznale svojo napako. Žalostno.

Vse,ki delamo na blagajni imamo še svojo polico,ki jo moraš napolniti,preden greš domov!Toliko,če ne veste.In zato pridemo tudi prej delati,da je polica napolnjena preden se odpre trgovina.

mislim da nas je nekaj, ki čakamo če bo kaj novega

Zdaj pa mi nekaj razloži!
Denar sem preštela napisala vse tako kot mora biti in ga tudi oddala.Čez 3 dni izvem da sem imela tisti dan minus.Ker sem hotela videti kaj sem naredila sem stvar preverila.In najdla napako glavne blagajničarke.Kako je lahko naredila celodnevni zaključek vseh blagajn če je pa bil višek?In če bi jaz to plačala tako kot plačujete ve bi bila oškodovana za ne mali znesek.Pa nisem edina ki je to odkrila so še druge,ki so bile na istem.Ne pravim vsak se lahko zmoti ampak ob koncu dneva mora vse štimati v nulo se vam ne zdi?In če je višek v trezorju potem mora preveriti zakaj je do tega prišlo.

pa srečne bote da imate službo v teh časih, drugač pa vas nobeden ne zadržuje v mercatorju vrata so vam odprta lahko grete, pa blagajničarka sem

aja še to če imaš pa minus pa se vprašaj če znaš delat z denarjem

Z vsemi prizadetimi močno sočustvujem, in jim verjamem, da se Vam to res dogaja.tudi sama sem zaposlena v manjšem Mercatorju , zato BOG Z NAMI, kolikor časa bomo še zdržal!!!!!!!!!Pritiski so pa taki ali drugačni.
P.S.pri nam se bo pa kmalu plačevalo blago, ki preteče…(to je pa lahko že druga tema).

ti jaz razložim, ki že 12 let delam kot blagajničarka in poznam sistem v nulo…torej, v računalniku je program v katerem lahko ročno popravljaš zneske gotovine in kartic…npr…imaš 3 bankovce po 50 € in z lahkoto jih lahko “spremeniš” v 2 bankovca…to pomeni, da ti bo manjkalo 50 €, ki jih bo nekdo pospravil v žep
razumljivo? 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Mene pa zanima,kaj se zgodi ,če imaš na blagajni plus.Kako takrat reagira glavna blagajničarka.Kam gr ta denar?????
Če se zmotiš sebi v škodo ,se lahko tudi v škodo stranke.
Ali se ta višek ,npr. 20 evrov,prišteje k prometu in odda kot dnevni izkupiček al kaj….

ta denar se ne prišteje k dnevnemu izkupičku, ti zaključiš blagajno brez plusa, če ga imaš…to pa gre….hmmm v “trgovinski sklad” :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

ta denar se ne prišteje k dnevnemu izkupičku, ti zaključiš blagajno brez plusa, če ga imaš…to pa gre….hmmm v “trgovinski sklad” :)))[/quote]

Točno tako!Nikoli ne veš kam gre ta denar mogoče res v trgovinski sklad.In zakaj se ta denar potem porabi?To bi bilo dobro vedeti.

niso lazi….vse je res…ni v vseh trgovinah enako…pri nas smo tud morali placati manjko….izkoriscanje – to se dogaja v Mercatorju…sedaj bomo morali se kupce prepricevati, da nismo drazji kot Lidl in Tus in Spar in Hofer, ker ce bodo izdelki cenejsi, nam bodo tudi place zmanjsali….tako je to….vedno slabse….delali bomo zastonj….kam pa bos sel, ce ni sluzb….tudi z visjo in srednjo solo delajo kot navadne prodajalke!….

veš v hoferju so zaposlene polovični delovni čas pa imajo lepše plače kot mercator ko si zaposlen polni delovni čas

Sicer malo dvomim v to zgodbo da v Merkatorju res tako delajo ampak moje mnenje pa je sledeče!

Moje mnenje, da ženska pač ni za delo z denarjem. Sama sem imela blagajničarke, ki so imele konstantno minus ali plus in pa take, ki so bile točne. Nismo vsi ljudje za vse.
Je pa res, da so si v Intersparu blagajno zaključevale same in niso… vedele koliko gotovine morajo imeti. Ker jim glavne blagajničarke tega nismo povedale smo pa videle koliko mora biti v računalniku.
Ko so prišle v službo so preštele denar in so preverile ali res začenjajo z tako vsoto kot je določena. Po koncu službe so ponovno preštele denar in rezultat vnesle v računalnik. Vsota od tistega kar je čez cel dan zabeležil računalnik na njeno ime ni smela odstopati za več kot en evro in to je to. Če je odstopala vsota je morala iskati napako sama…če je ni našla smo ji pomagali in če se še vedno ni nič ni našlo je seveda morala plačati.
Ene so enostavno skozi plačevale dokler niso ugotovile, da to ni delo zanje. Spet druge so začele biti bolj pazljive in so se počasi iz šlampastih prelevile v dobre blagajničarke.

v službi vedno in vsakogar je..in izkoriščajo, dokler se ta pusti… če ne bi šlo pri prvi nadrejeni, bi se obrnila (sicer s težavo) na drugo, tretjo, direktorja, itd. sama sem bila soočena z mobingom na delobnem mestu, kdor je bil tho, ga še vedno trpi, jaz pa sem šla do glavnih šefov, sem bila premeščena, in to na bolje plačano delovno mesto!!tako, da le pogumno, če te bodo želeli odpustiti, te bodo ne glede na to, ali si glasna ali tiha boječa miška, tihe miške še hitreje nasrkajo, žal::((

Sramota!!Spostovana blagajničarka 1,mislim da je s teboj nekaj zelo narobe.Jaz bi te v trenutku odpustila in te vrgla na cesto brez denarnih prejemkov.Kako te ni sram ,da tako blatiš Mercator,oz.prodajalno,kjer preživljaš skoraj več ur kot doma.Morem ti čestitati,da si vse laži tako prikazala.Mislim,da imamo v našem kolektivu zelo dobrega direktorja g. Golnarja,s katerim se lahko res vse pogovoriš,ampak oblečena .Je človek,ki ni samo direktor ampak tudi zelo dober “PSIHOLOG”.Če pa ti nisi dostopna in se sama sebi smiliš,pa ti mi nismo krivi.Glede glavne blagajničarke pa morem napisati tudi to ,da je tudi vedno pripravljena pomagati.Res je da je predsednica sindikata,ki vam je vsem ponujala včlanitev v sindikat,ne pa kot si napisala da se ne smemo včlaniti.Moram ti povedati ,da sem res razočarana da delam s teboj .Če bi bilo vse to res,kar si napisala ,te ne bi bilo strah napisati kdo si.Razmisli o svojih lažeh ,najbolj vesela pa bi bila ,da se ti pogodba ne podaljša.Naj te bo srammm.Lp

New Report

Close