Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MERCATOR NALEPKICE

MERCATOR NALEPKICE

tudi jaz sem videla cel komplet v Mekurju, vendar pa se mi zdi da je bila cena cca. 23.000 SIT.
Sicer je res Tefalova, ampak vse skupaj se mi zdi nekam lahko.

Hvala Piki Miki. Dejstvo, da je posoda Tefal nima nobene zveze s kvaliteto. Žal.Zza slabo posodo je pa tudi 1000 Sit preveč. Sem bila v soboto v Mercatorju, sicer bolj na hitro, pa je nisem nikjer našla. Bom morala naslednjič bolje pogledat.

To se strinjam s teboj, da je za slabo posodo tudi 1000 sit preveč. Jaz imam 3 tefalove ponve in sem z vsemi zadovoljna, najbolj pa s tisto iz Špara, baje da je bila neka kolekcija Cheef (nevem če sem sploh prav napisala, izg. čif). Skoraj ne mine dneva da je ne bi uporabljala in tako hitro je pomita :))) Edino na kar ne padem pri tefalu je tale termo spot, zaradi mene če je ali pa če ni, jaz ne opazim razlike. Drugače imam samo eno veliko inox ponev, tam pa se vedno kaj prime gor :(((

Nevem ali imajo vsi Mercatorji posode, mi nabavljamo v hipermarketu in tam je skoraj čisto pri blagajni, med čistili in wc papirjem, gleda na blagajne.

Tisto kar piše je mišljena tista finta: priporočena cena proizvajalca; kot da se on ne vem kako vtikava v končno maloprodajno ceno….
Marsikje sem opazila to finto “priporočeno ceno proizvajalca”, potem pa prideš v neko x trgovino, kjer je redna cena aprata še za 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nižja od one znižane…
Vsak nateg nekaj stane, na žalost naš denar, predvsem zdaj v predbožičnem času…

Mislim, da ni ista posoda kot v reklami, kjer tip telefonira. Tista je od zunaj svetleča (kromirana?), ta pa ni. Tudi jaz upam, da je v redu, ker jo imam namen kupit.

Za Kaleo – prodajalna Tanja, Šentjanž pri Dravogradu.Čist isti 14.990.

Da ni ista? Meni je na pogled ista. A misliš, da bi se tefal spustil tako nizko in spodaj naštancal ingenio, če ni? Moja se sveti ravno toliko kot vsaka nova. Jaz sem zadovoljna, prvo kosilo je bilo skuhano, posoda tik tak pomita, če pa so me nategnili, pa so me ravno toliko, kolikor sem se pustila nategniti, ker nihče ne sili kupiti :))))

Daleč bolj večji nateg je bila jedilna posoda v šparu (4x krožnik in skodelica), ker je bilo drago pa še kopmpleta nimaš.

a ti drgač kupuješ v sparu da nimaš dost nalepk?

..in zakaj ti ne napišeš svoj naslov ali mobi?

Tepka!
Da, ponavadi nakupujemo v Sparu, ker mi je najbližji-torej dober sosed!!!!

Tejka!
Tisti, ki mi ima voljo odstopiti in poslati nalepkice se mi javi na mail, da mu naslov tudi posredujem. Je mogoče s tem kaj narobe? Meni se zdi čisto ok.

Ne, ne, nisi me razumela. Hotela sem napisat, da najbrž ni Ingenio (al kaj že zdaj prodaja Mercator), ker je tista v reklami od zunaj svetleča (kot npr. žlica), ta je pa temna. Tudi jaz upam, da je res Tefalova in da nima samo nalepke Tefal gor.

Sanja, saj nič ne zamerim. Bom bolj pozorna na reklamo, ampak moja se res sveti, seveda pa ni rostfrej in na zunanji strani je dno tako kot mora biti, z vsemi oznakami tefala in serijo ingenio. Jaz sem prepričana, da je original tefal, glede cene ali je kaj ugodneje ali ne pa ne morem trditi. Priznam, da se mi ne ljubi letat po drugih štacunah, da bi primerjala. Itak sem si želela še eno ponev, ker jih res rabim, pa tudi mala kozica mi pride zelo prav. Danes sem že drugič kuhala v njej in mi ni žal, da sem jo vzela. Sicer pa si jo pobliže poglej v Mercatorju, saj se da pošnofat.

Lahko noč.

Hvala – bom šla pogledat.

Madonca, sej ne vem, res mam mal blond pramenov, ampak…zdej sem šele ugotovila, da moraš za tistle miksar zbrat 30 nalepkic, pa še 17.990 PLAČAT! :-)))

Sem namreč mislila, da to pol dobiš, tako, kot takrat v sparu talarje :-)))

Ha, ha, še sreča, da nisem prov ponosna pršla s tistimi nalepkami po tisti multi praktik!

Čist tu mač, tale s temi nalepkami je pa res huda.

Če katera potrebuje mercatorjeve nalepke, ji takoj odstopim in jih pošljem. Imam jih 14. Napiše mi naj e-mail, da kontaktirava za naslov.

lp, Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

HOY!

No, če jih res ne potrebuješ, se priporočam jaz! Nekaj jih že imam, in jih imam namen zbirati še naprej, mi pa vsaka prav pride!
Moj naslov:
Valerija Remškar
Drobtinška pot 40
1351 Brezovica pri Lj

Če bom v ožjem izboru, se ti že vnaprej najlepše zahvaljujem! ;))
Pozdravčke Tadeju in celi vaši družinici pa seveda vsem na forumu!
Vallery!

Vallery zagotovo ti pošljem jutri, ker si bila prva.
Hvala ti za lepe želje, tudi z moje strani želim vam vse dobro, največ pa zdravja!

Lep pozdravček z obale
Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Dušica si!
Sem imela pa srečo, ker sem se ravnokar priklopila na net in ta tema je bila prva! Pa sem jo odprla… ;)))
Hvala in še enkrat vse lepo, največ pa zdravja!
Vallery!

Malo sem preverila glede aparata Kaleo, ker ga imam tudi sama namen kupiti in se mi zdi, da je dobro da tudi ve veste kaj kupujete:)
Na tefalovi strani ta isti stane 119.95 EUR, torej okoli 27k! So pa 4 tipi teh aparatov in sicer eni NIMAJO zraven ožemalnika ali mikserja ali nic od tega in zato je njihova cena temu primerna verjetno nizja. Pod nalepkami pa se prodaja ta, ki ima tako ožemalnik in mikser…malce dvomim, da cisto isti in nov stane 14k! Ce je pa res temu tako, me pa povpravite;)

lp.

Draga Ena Barbara, očitno si samo ti taka srečnica, da ti v šparu ni bilo potrebno nič plačat, ker vsi drugi so morali za komplet talarjev plačat okoli 990 sit (če se ne motim), torej ni mercator nič novega pogruntal, tako nakupovanje je zdaj pač že stara fora. In zame so bili tisti talarji natega. Jaz sem dobila en komplet (podarjeno), ker sem pač mislila, da dobiš recimo 6 globokih krožnikov, je pa bil komplet za eno osebo (4 krožniki+skodelica). To pa je bila natega ena A (vsaj kar se mene tiče). Šparova tefal posoda in mercatorjeva tefal posoda pa sta SUPER, kar se mene tiče (preverjeno).

Draga Piki Miki,
ne, nisem taka srečnica. Nič mi ni podarjeno. Kot vidiš, se na tele nalepke na spoznam prav preveč. In nimam sparovih talarjev. Se pa spomnim, da je bila skoraj evforija okoli tistih smrečic in da sem jih pa zato kar nekaj poslala puncam, ki so jih iskale. In da so zaradi tistih talarjev nekatere močno preveč zapravljale, šle v limit…fajn natega, ne? ampak če se pustiš nategvat…jaz rečem temu mamac za naivne.

Nalepke sem že včeraj podarila.

Ko jih spet nekaj naberem jih bom pa spet komu poslala.

Ja, imaš prav. Iste so. Zdaj jih grem pa res kupit :).

Ojla Vallery!

Ravno sedaj sem dala v koverto nalepkice zate. Še danes sem bila v Mercatorju in ti pošiljam 20. nalepkic.

Včeraj sem ti rekla, da jih imam 14. sedaj jih je 20.
Upam, da boš zadovoljna. Danes bom odposlala. Piši mi, ko dobiš.

Lep pozdravček z sončne obale
Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Jaz sem jo videla pa se mi zdi nekam preveč “plehnata” , tisti aparati pa so cenejši v redni prodaji kje drugje.

Da ne boste preveč zapravljale: SPAR ima super akcijo – za 12.990,00 Sit dobiš 9-delni komplet Tefalovih posod s pokrovko in ročajem!!! V Mercatorju moraš pa dodati po 5.000 Sit za 1 samo posodo!!!

LP

Vanja

New Report

Close