Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MERCATOR NALEPKICE

MERCATOR NALEPKICE

Lepo bi prosila, če kdo ne zbira nalepkic Mercatorja, da mi jih odstopi. Rada bi si namreč nekaj od tega kupila a nimam dovolj točk. Že v naprej hvala. Za moj naslov mi pišite na mail.

1000 x hvala!!!!!!

Saj akcija traja do 16.02.!

Sama jih sicer zbiram, tako da ti ne morem pomagati. Upam, da jih boš zbrala!

Zaenkrat jih tudi jaz zbiram. Če pa jih proti koncu akcije ne zberem dovolj, pa ti jih z veseljem odstopim.

Lp, Maja

zivjo nikjer na mercatorjevi strani ne najdem nic od teh nalepk, mi kera lahko pove, koliko jih moras zbrati in kaj dobis potem?

V najbljižji Mercatorjevi prodajalni dobiš kuponček; tako majhno knjižico! V njej je vse lepo opisano in tudi nalepkice tja lepiš. Je kar precej za napisat, tako, da je res najbolje, da greš po to knjižico, in si v miru vse prebereš!
pa pa!

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Jaz bi določeno stvar rada imela pred Božičem in če jih katera slučajno ne zbira se toplo priporočam…….

Lahko ti pošljem 7 nalepkic po pošti.

Moj mobi 031 750121

lahko ti pošljem 2, če pustiš naslov.

Mana, se ti javim jutri na mobi, da ti sporočim svoj naslov.
Že v naprej se ti zahvaljujem.

sajjas!
Prosim, javi se mi na mail, da ti posredujem svoj naslov.

Hvala.

kaj pa dobis potem za te nalepke jaz jih imam ene 15 pa nevem kaj naj potem z njimi kje jih pa vnovčiš in kaj je potem s knjizico?’
lp

Zbrane nalepkice nalepiš na kupon za tisti izdelek, ki ga želiš kupiti. Kuponi so zbrani v knjižici – kupiš pa lahko izdelke tefal.

Ob nakupu izbranega izdelka zbirni karton oddaš na blagajni. Nalepkice se zbirajo do 16.2.2005, kupone lahko vnovčiš do 28.2.2005.

a zdaj boste pa še to zbirale

…………… a ni bilo že dovolj o Sparovih …………………….???

a kupit moras??? pa je to tolk cenej da se splača, sem ravno včeraj vidla pr kolegici to knjigico, koliko pa v redni prodaji stane ta tefalova posoda????

lp

TUdi jaz jih zbiram, mi jih katera odstopi, prosim?

Lep dan

Jaz imam 21 nalepk nalepljenih na Kuhinjski aparat Kaleo, ker sem ga imela namen kupit. Sedaj sem se premislila. Če katera želi, ji lahko pošljem ta listek.

Živjo!

Jaz bi te prosila, če bi mi jih lahko poslala, če ne bi bilo odveč…tudi mi smo se odločili za ta aparat…
Ali mi lahko pišeš na mejl:
[email protected]

Najlepša hvala in lahko nočko!!!

Pati

pa je ta posoda sploh kvalitetna? se jo da kje videt?

Seveda je kvalitetna, če je Tefal in sicer kolekcija Ingenio. Sicer so tudi reklame na tv za to kolekcijo (tam ko dedec kuha in si baba zmišljuje koliko jih bo na kosilu ali večerji, se več ne spomnim). Drugače pa jo lahko vidiš v Mercatorju tam, kjer je zložena na posebni polici, kjer jo tudi vzameš, ko jo nameravaš kupiti. Jaz sem že nabavila “štart” paket (tako mu jaz pravim), kjer imaš eno 24 cm ponev in eno 16 cm kozico, ročaj pa je itak prestavljiv. Neumno bi mi bilo dati samo za ročaj 1590 sit. Pokrovka pa mi ravno paše tista od ponve iz Špara.

Tak Kaleo aparat se dobi v štacuni za 14.900 sit brez nalepkic tk da ne norte!!!

Če še nisi oddala nalepkic, te lepo prosim zanje. Prosim, javi se mi na mail, da ti posredujem naslov.

Hvala in lp

Če še katera odda nalepkice, prosim naj mi piše na mail, da ji posredujem naslov.
Še malo pa jih bom imela dovolj, da si kupim željeno.

hvala, hvala, hvala…………….vsem

Lep dan želim!

Jaz ga sicer nimam namena kupit, ampak a ti to resno? V kateri trgovini pa (morda bi punce zanimalo)? Piše namreč, da je v prosti prodaji 27900 sit. Pa je čist enak?

ja je ta nas najboljši sosed zopet zadel v zlato zilo ni kaj, vsaj tako se mi zdi

cau

New Report

Close