Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mestna drhal pobila koze s cukrom

Mestna drhal pobila koze s cukrom

To je možno samo pri blokarjih. Kaj mate za futrat živali z bonboni?

Greste kao v naravo, vsi srečni kako ste na sončku. Za seboj puščate pa svinjak in mrtve živali.

Packi

Bogi koze in kmet.

Saj o tem se že dolgo govori, drhal bi bilo treba nekako ustavit, da ne taca povsod in je vse njihovo, ker to dejansko več ne gre tako.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Odgovor na objavo uporabnika
modrival, 10.06.2021 ob 19:08

Saj o tem se že dolgo govori, drhal bi bilo treba nekako ustavit, da ne taca povsod in je vse njihovo, ker to dejansko več ne gre tako.

In Te iste kure pametujejo kako je naravno da volk pokolje čredo, futrajo račke s smokiji in čipsom, po gozdu sprehajajo znešane pse brez povodca (boga divjad), dajejo kozam čokolado in bonbone ker so otročki čisto navdušeni, itd… to sonte fejk mestna drhal, ki misli da živi v sožitju z naravo. So pa navadni kreteni z iq 3.

Jao, najvecji buxli ste ravno kmetje – vzrejate zivali, da se lahko nazirate, sluzite na racun zivali, in glej ga, paradoks: imate se za humane in zivalim prijazne…

 

Ps.: Daj,.preberi, neadretalec, teh par besed, pa dojami, da si višek sprenavedanja ravno ti, ja, ti, mesožerec – zadnji si, ki ima kaj za govoriti..res ste patetični..

Odgovor na objavo uporabnika
Ahmm, 10.06.2021 ob 19:40

Jao, najvecji buxli ste ravno kmetje – vzrejate zivali, da se lahko nazirate, sluzite na racun zivali, in glej ga, paradoks: imate se za humane in zivalim prijazne…

 

Ps.: Daj,.preberi, neadretalec, teh par besed, pa dojami, da si višek sprenavedanja ravno ti, ja, ti, mesožerec – zadnji si, ki ima kaj za govoriti..res ste patetični..

Glej tele zarukano. Drhal ste postali resen problem odkar tacate povsod in se obnašate kot da je vse vaše. Brez kmeta bi ti že davno crknilo. Nobena hrana ne zraste v mestu, čisto nobena. Nekako ti bo treba s silo zapovedat, da travnik n njiva nista tvoja in da tam nimaš kaj iskat.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Odgovor na objavo uporabnika
Monovina, 10.06.2021 ob 19:06

To je možno samo pri blokarjih. Kaj mate za futrat živali z bonboni?

Greste kao v naravo, vsi srečni kako ste na sončku. Za seboj puščate pa svinjak in mrtve živali.

Packi

Bogi koze in kmet.

No – niso samo tisti, ki živijo v bloku, z ostalim pa se strinjam. Nespoštovanje narave, tuje lastnine, živih bitij – tiste kozice si niso zaslužile zastrupitve, še posebej ne zato, da bi eni 💩 imeli fotke za na Instagram. Ali pa so samo na tla odmetavali.

Fuj tak folk, fuj. Res grozno in nedopustno.

    Raje ne pomislim, kaj vse vaska drhal pocne s kozami.

tablo z napisom: ne hranite živali s sladkorjem, ker je to za živali življenjsko nevarno in škodljivo. Potem bi bilo zagotovo manj tega, ker dvomim, da bi ljudje namerno škodili živalim. To se dogaja zaradi nevednosti in malomarnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Nujno postaviti, 11.06.2021 ob 07:28

tablo z napisom: ne hranite živali s sladkorjem, ker je to za živali življenjsko nevarno in škodljivo. Potem bi bilo zagotovo manj tega, ker dvomim, da bi ljudje namerno škodili živalim. To se dogaja zaradi nevednosti in malomarnosti.

Nobena tabla ne pomaga. Stvar je v tem, da drhal nimate sploh kaj tacat in iskat po kmetijskih zemljiščih. Včasih je bilo to samoumevno, danes pa ne vem kaj bi rabila drhal, da se jo odvrne od tega.

To moraš biti ekstra glup, da futras koze z bonboni in čokolado, ker vsak ki ni ekstra glup mu je jasno, da na pašniku ne rastejo bonboni niti čokolada. Jaz sem zgrožena koliko je glupih ljudi na svetu.Od kje so se vzeli,to je postala epidemija glup,glupji,najglupji

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCScary, 11.06.2021 ob 07:46

To moraš biti ekstra glup, da futras koze z bonboni in čokolado, ker vsak ki ni ekstra glup mu je jasno, da na pašniku ne rastejo bonboni niti čokolada. Jaz sem zgrožena koliko je glupih ljudi na svetu.Od kje so se vzeli,to je postala epidemija glup,glupji,najglupji

Je kar splošno, kljub tablam in ustnim opozorilom. Ampak tudi ti ne razumeš, da bi moralo bit samoumevno, da sploh ne hodiš po tujih kmetijskih zemljiščih. Čisto vse mora danes drhal pretacat in pretipat.

Si prepričana? Koliko opozorilnih tabel, da se živali ne hrani, je npr. v ZOO-ju in kaj ljudje počnejo?

Odgovor na objavo uporabnika
Propadla družba, 11.06.2021 ob 07:31

Nobena tabla ne pomaga. Stvar je v tem, da drhal nimate sploh kaj tacat in iskat po kmetijskih zemljiščih. Včasih je bilo to samoumevno, danes pa ne vem kaj bi rabila drhal, da se jo odvrne od tega.

Poglej, mi v mestu pa imamo težave s prebivalci podeželja, ki pridejo k nam. Kljub oznakam, da je privatno parkirišče, jih veliko to ignorira in potem še žali lastnike.

V bistvu je težava v posameznikih in ne v večini (zdi se nam da je to večina, saj so bolj opazni – ker nas motijo).

Namesto, da se ljudi poskuša še bolj skregati, bi jih bilo potrebno osveščati in izobraževati. V primeru blažjih kršitev pa opominjati (ne preganjati z vilami ali pa odvažati avtomobilov s pajki). V primeru hujših kršitev (predvsem pri ponavljajočem kršenju), proti tistim redkim posameznikom, pa uporabiti policijo in pravna sredstva.

Pač še en primer ko velja pregovor “Pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni”. Ker kdorkoli je že živalim dal sladkor je to pač počel z najboljšimi nameni – češ, če je to dobro zame bo tudi zanje.
O bolestni ljubosumnosti kmetov na vsak cm njihove “svete lastnine” pa – kot vsem nam, jim bosta na koncu zadostovala tista 2 kvadrata (pa sem tudi sam lastnik nekaj ha zemlje). Velika večina, ki jih pač pot zanese mimo, so povsem OK in nikakršna “drhal”.
Kdor pa vsakega obravnava kot “drhal”, dobi pa verjetno tudi temu ustrezen odziv.

Odgovor na objavo uporabnika
mentalna_sirota, 11.06.2021 ob 11:50

Pač še en primer ko velja pregovor “Pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni”. Ker kdorkoli je že živalim dal sladkor je to pač počel z najboljšimi nameni – češ, če je to dobro zame bo tudi zanje.
O bolestni ljubosumnosti kmetov na vsak cm njihove “svete lastnine” pa – kot vsem nam, jim bosta na koncu zadostovala tista 2 kvadrata (pa sem tudi sam lastnik nekaj ha zemlje). Velika večina, ki jih pač pot zanese mimo, so povsem OK in nikakršna “drhal”.
Kdor pa vsakega obravnava kot “drhal”, dobi pa verjetno tudi temu ustrezen odziv.

Seveda bolnik, si se našel med njimi. Imaš dovolj prostora za sprehajanje, ne rabiš hodit po kmetijskih površinah.

 

Ja, drhali ni dovolj, da hodi po privat zemljiščih, še živali mora zastrupljati.

In lastniki naj bi na svoj zemljišču postavljali table za drhal in izobraževali drhal?

Kako bebast moraš biti, da futraš sladkarije kozam, ovcam, kravam…?

Ko misliš, da ne morejo biti bolj butasti, grejo zastrupit živali.

Si kar predstavljam: sončki in zboljeni starši pa fotke za fb pa zastrupijo živali.

NO seveda, svoje gare na štirih kolesih so tudi vajeni parkirat po tujih zemljiščih. Če prideš v mesto, moraš parkirnino plačat oz. parkirat na ustrezno označenih parkirnih mestih. Mestna drhal misli, da lahko parkira kjerkoli.

Si predstavljate, da prideš s podeželja v mesto, nekomu v stanovanje (brez da ga vprašaš, če smeš) in tam začneš futrat njegovega psa, mačka, froca s škodljivo hrano? Kot to počne mestna drhal na podeželju?

Niso vsi mestjanarji mestna drhal. So tudi normalni. Je pa žal med mestjanarji vse več drhali.

Odgovor na objavo uporabnika
žalostno to, 11.06.2021 ob 21:44

Ja, drhali ni dovolj, da hodi po privat zemljiščih, še živali mora zastrupljati.

In lastniki naj bi na svoj zemljišču postavljali table za drhal in izobraževali drhal?

Kako bebast moraš biti, da futraš sladkarije kozam, ovcam, kravam…?

Ko misliš, da ne morejo biti bolj butasti, grejo zastrupit živali.

Si kar predstavljam: sončki in zboljeni starši pa fotke za fb pa zastrupijo živali.

NO seveda, svoje gare na štirih kolesih so tudi vajeni parkirat po tujih zemljiščih. Če prideš v mesto, moraš parkirnino plačat oz. parkirat na ustrezno označenih parkirnih mestih. Mestna drhal misli, da lahko parkira kjerkoli.

Si predstavljate, da prideš s podeželja v mesto, nekomu v stanovanje (brez da ga vprašaš, če smeš) in tam začneš futrat njegovega psa, mačka, froca s škodljivo hrano? Kot to počne mestna drhal na podeželju?

Niso vsi mestjanarji mestna drhal. So tudi normalni. Je pa žal med mestjanarji vse več drhali.

Malce več strpnosti ne bi škodilo. Na obeh straneh najdeš takšne, ki ne razumejo ali nočejo razumeti pravil. Tudi mi v mestih imamo težave z obiskovalci iz vasi. Parkirajo na naših privatnih parkiriščih, ter tudi na majnem travniku, ki ga imamo. Da ne govorim o sodelavcih s kmetov, ki redno parkirajo na parkirišču za invalide…

Ampak, kot sem že zgoraj napisal, taki so verjetno v manjšini, samo bolj jih opazimo, ker izstopajo. Podobno je z meščani, ko pridejo na podeželje. Opazite tiste, ki izstopajo in ne tistih kateri ne delamo škode. Tisti, ki škode ne delamo, pa smo občasno žrtve verbalnih napadov kmetov, ki ne vedo, kaj je prav in kaj ne in so občasno prav nesramni, sploh če kaj spijejo.

Strpnosti? Ob ljudeh, ki zastrupljajo živali? Taki si naj bi zaslužili strpnost? Tako kot tisti 4je mulci, ki so pred leti pomorili 50 mačk pa se jim ni zgodilo nič?

Veš v mestu imam jaz take izkušnje, če ne parkiraš tam, kjer je določeno in ponavadi tudi plačaš, dobiš lisice, obvestilo redarstva…

Če vidiš, da kdo redno parkira na mestih za invalide, zakaj ne prijaviš? Zakaj to toleriraš? Aja, seveda, invalidi morajo biti strpni, a ne?

Verbalni napadi kmetov? Hm, a to misliš, ko hodiš po njegovem zemljišču, dvorišču, travniku?

 

Si predstavlajš kako bi bilo, ko pride kdo s kmetov v tvoje stanovanje in ti začne zastrupljate tvoje mačke, pse, froce…? Meni osebno na kraj pameti ne pade, da bi rinila v en blok, celo stanovanje, če me nihče ne povabi. Pa tudi, če me kdo povabi na obisk, mu ne grem zastrupljat živali.

Nekateri mestni imajo vrt. In na kraj pameti mi ne pride parkirat na vrtu, hoditi po vrtu, trati, zastrupljati živali… a na podeželju bi pa morali biti strpni do mestne drhali, ki to počne?

Moja stopnja strpnosti do drhali, ki zastruplja živali je na nuli.

Pakistanska provinca je v petek sporočila, da bo blokirala mobilne telefone ljudi, ki nočejo prejeti cepiva proti Covid-19

https://www.msn.com/en-xl/asia/pakistan/pakistan-province-to-block-phones-of-the-unvaccinated/ar-AAKWlOb?li=BBKxOg5

——————————————

——————————————–

Ni več meja katere vrste izsiljevanja bi se šli kajne…..

Kaj pa ima telefon sedaj veze s prenosom okužb? SVAŠTA

New Report

Close