Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MGTOW v sliki (občasno kakšna beseda)

MGTOW v sliki (občasno kakšna beseda)

Ti si v redu, poveš kot je, ne pa da si izmišljuješ neko komunajzarsko/femisnistično/sionistično zaroto, zaradi katere si samski.
Za nekatere preprost stavek “ne da se mi” ni dovolj fensi :)))
[/quote]

Zato, ker še vedno ukvarjajo z ženskami, se tudi njihovi problemi nadaljujejo. In seveda krivec so ženske, ker se oni pač ne morejo nehat ukvarjati z njimi. Paradoks. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zato, ker še vedno ukvarjajo z ženskami, se tudi njihovi problemi nadaljujejo. In seveda krivec so ženske, ker se oni pač ne morejo nehat ukvarjati z njimi. Paradoks. 🙂
[/quote]

Ma vsaka druga tema tukaj je o tem, kaj vse smo ženske krive, da oni ne dobijo ženske :)))
Reč lepo “ne da se mi”, pa je stvar opravljena, to je edino pošteno in realno.

[attachment=0]types.jpg[/attachment]

De omnibus disputandum..

[attachment=0]PriviligeS.png[/attachment]

De omnibus disputandum..

[attachment=0]mgtow wheel.png[/attachment]

De omnibus disputandum..

Ti si v redu, poveš kot je, ne pa da si izmišljuješ neko komunajzarsko/femisnistično/sionistično zaroto, zaradi katere si samski.
Za nekatere preprost stavek “ne da se mi” ni dovolj fensi :)))
[/quote]

Zaroto proti belim moškim si pozabila…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Čisti zmagovalci…

Some fucked up world we live in…

Vaš link

Se pred koncem srednje sole je imela 54 spolnih partnerjev. Sodobne zenske za resno zvezo… lol

Vaš link

Glede na to, da ji grozijo s smrtjo, je tole p*čkin dim.

Glede na to, da ji grozijo s smrtjo, je tole p*čkin dim.
[/quote]
To pride zaradi pretirane rabe:-))?

meni je pa tak svet všeč.

Se bodo babe morale ornk potrudit, da nas dedce prepričajo v družinske sanje. mene čist nič ne moti svet seksualno divjih ločenk, nesrečnih poročenk, promiskuitetnih bab..Sej so si one izmislile tak svet, ne jaz. Samo idioti s eše poročajo.

Nasvet za dedce, preberite od Ihana: Hvalnica rešnjemu telesu….to vad bo dokončno zabilo, če še gojite ustvare o svetu.


To pride zaradi pretirane rabe:-))?
[/quote]

V povezavi s tem člankom, se mi zdi izraz ustrezen.

Potrudit?
Jaz vidim ravno obratno sceno vsak dan tule na monu – moške, ki se mečejo po tleh in histerično cepetajo, ker jih nobena noče.
Vsak ljubi dan. Na desetine tem. Enkrat sem jih že naštevala, ne da se mi še enkrat.
Kje ti vidiš to, kar si napisal?

V povezavi s tem člankom, se mi zdi izraz ustrezen.
[/quote]
Ker nimam nič s tvojo izbiro izrazov v tvojih komentarjih, je moje mnenje popolnoma nepomembno:-)))

Potrudit?
Jaz vidim ravno obratno sceno vsak dan tule na monu – moške, ki se mečejo po tleh in histerično cepetajo, ker jih nobena noče.
Vsak ljubi dan. Na desetine tem. Enkrat sem jih že naštevala, ne da se mi še enkrat.
Kje ti vidiš to, kar si napisal?
[/quote]

Tale forum ni ravno ogledalo sveta zunaj. K sreči je kup ljudi, ki živijo v dvoje in so… srečni.

Tale forum ni ravno ogledalo sveta zunaj. K sreči je kup ljudi, ki živijo v dvoje in so… srečni.
[/quote]

To je res, na veliko srečo.

ta forum je samo slika lajfa zunaj.


Ja ampak zelo spačena. To je slika sveta v naših glavah. Kar je še mnogo, mnogo huje.

Ni zunaj nič boljše.

No ja, farmacija še nekaj časa ne bo crknila….

Šwarcy bi te rada srečala v reali. Po moje bi jajca stisnil med bedresca in pobegnil.
Doma sem iz Ulice Staneta Severja, ne bom napisal številke, sam mali, me ima da se spoznava

S p.edri s ene družim.


S p.edri al homoseksualci?

New Report

Close