Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MGTOW v sliki (občasno kakšna beseda)

MGTOW v sliki (občasno kakšna beseda)

Tvoja napaka, zaradi katere izpadeš smešen je ta, da hočeš prenesti ameriške razmere v Slovenijo. Odstotek žensk, ki po poroki pusti službo in JO MOŽ PREŽIVLJA, je precej drugačen, še bolj postopek ločitve in delitev premoženja.
Tukaj vse to izpade nerealno, smešno, patetično in predvsem neresnično.


Prokleta feministicna vase-zagledana butara. V okoljih, kjer se zenske “prisili” v poroko se pogosto “podobno” prisili tudi moske. Cisto tako FYI, ker vidim, da nimas blage veze o cem govoris. Samo ti prepotentna egocentricna kokos vidis le eno plat. Kot sem ti ze napisal, to je tvoj modus operandi. In zato si vredna preziranja.
[/quote]

Prokleti nevedni bizgec, spizdi.

Ena zgoraj filozofira, da so bile nekoč ženske ujetnice zakonov, ker so bile prisiljene v poroko. Kot da so se moški poročali po svoji volji. Pri dogovorjenih porokah nimata nobene besede ne ženin ne nevesta. Namesto njiju se dogovorijo tastari, da se krepi premoženje enakega socialnega sloja. Foter ni svojega sina nič spraševal, katero bi on vzel. Poročil se je s tisto, ki mu jo je on določil na podlagi ustrezne dote.


Prokleta feministicna vase-zagledana butara. V okoljih, kjer se zenske “prisili” v poroko se pogosto “podobno” prisili tudi moske. Cisto tako FYI, ker vidim, da nimas blage veze o cem govoris. Samo ti prepotentna egocentricna kokos vidis le eno plat. Kot sem ti ze napisal, to je tvoj modus operandi. In zato si vredna preziranja.
[/quote]
Mene precej spominja na feministko z velikim T:-))

Dedič, tisti, ki je ostal doma in bil odvisen od volje staršev, ta ponavadi ja.
Ostali so pa šli po svetu in se osamosvojili, ko in če so nabrali dovolj denarja, so si kupili ženo.

Dedič, tisti, ki je ostal doma in bil odvisen od volje staršev, ta ponavadi ja.
Ostali so pa šli po svetu in se osamosvojili, ko in če so nabrali dovolj denarja, so si kupili ženo.
[/quote] Kdo, kje in kdaj?


Mene precej spominja na feministko z velikim T:-))
[/quote]

Tebe je vedno malo težje razumeti, ampak čist iz firbca: v čem je štos velikega T?

Kdo, kje in kdaj?
[/quote]

:)))

Tebe je vedno malo težje razumeti, ampak čist iz firbca: v čem je štos velikega T?
[/quote]
ukucej feminisTka v iskalnik, pa jo vprašaj… ampak pomoje to že veš. Zelo sta si podobni, ko ne gre po vajino, kar se pisanja tiče:-)) Zelo, zelo podobni…

:)))
[/quote]
Se pravi eni trije ene petsto let nazaj, nekje na BV:-)) Čisto vse ste enake. Ko ne veste, če imate prav vas začne zanašat ko pijanca na cesti:-))) Razen, ko provocirate:-)))

Redki, ki so morali od hiše, so šli po svetu, in še redkejši od teh prišli premožni nazaj iz “sveta”. Sploh v srednjem veku, ko so bili vsi bolj ali manj last fevdalnega gospodarja. Večinoma so šli za hlapce k bogatim kmetom. Tam so bile tudi dekle, ampak one so lahko vsaj upale, da jih omoži kakšen, ki ima dovolj pod palcem, in jih tako zavaruje na starost. Hlapci so bili na stara leta odvisni od milosti gospodarja. Na stara leta jih je lahko odgnal med berače. Ni bilo nobenih premožnih dam, ki bi jih rešile s poroko. Niso bili tisti časi taka potica za moške, kot si nekateri predstavljate.


ukucej feminisTka v iskalnik, pa jo vprašaj… ampak pomoje to že veš. Zelo sta si podobni, ko ne gre po vajino, kar se pisanja tiče:-)) Zelo, zelo podobni…
[/quote]

Sem pogledala.
Preden sem se registrirala, sem en kratek čas pisala pod črnim nickom, ampak ti zagotavljam, da ni imel nobenega “t” , ne malega in ne velikega.
Ok, verjetno je res moj problem, če se vtaknem v nacionalni šport skupinskega pljuvanja po ženskah na tem forumu, moški tega ne vidite radi.
Se umikam. Mogoče bi pa predlagali zadevo za Olimpijski šport? Tam je še kar nekaj disciplin, samo za moške, ta bi pasala zraven.
Uživajte fantje.

Ne jemat preveč resno, kar je napisano na forumu:-))
[/quote]
Če se ne bi zgodilo ne bi imeli kaj pisati!

Sem pogledala.
Preden sem se registrirala, sem en kratek čas pisala pod črnim nickom, ampak ti zagotavljam, da ni imel nobenega “t” , ne malega in ne velikega.
Ok, verjetno je res moj problem, če se vtaknem v nacionalni šport skupinskega pljuvanja po ženskah na tem forumu, moški tega ne vidite radi.
Se umikam. Mogoče bi pa predlagali zadevo za Olimpijski šport? Tam je še kar nekaj disciplin, samo za moške, ta bi pasala zraven.
Uživajte fantje.
[/quote]
Ne diskriminiramo. Tukaj se pljuva po vseh.

Mislim, da so na sliki potencialni mgtow, ki jih ženska še ni dovolj “izmozla” ali pa zapustila.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislim, da so na sliki potencialni mgtow, ki jih ženska še ni dovolj “izmozla” ali pa zapustila.
[/quote]

Jp.
Najbolj zanimivo je pa to, ker so si sami krivi, da so takšni osli.
No, potem pa ti dopovej oslu, da je še vedno osel in ne plemenski žrebec. :-)))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Jp.
Najbolj zanimivo je pa to, ker so si sami krivi, da so takšni osli.
No, potem pa ti dopovej oslu, da je še vedno osel in ne plemenski žrebec. :-)))
[/quote]

Ne moreš. Osel gre samo enkrat na led, v drugo pa med mgtow. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sem pogledala.
Preden sem se registrirala, sem en kratek čas pisala pod črnim nickom, ampak ti zagotavljam, da ni imel nobenega “t” , ne malega in ne velikega.
Ok, verjetno je res moj problem, če se vtaknem v nacionalni šport skupinskega pljuvanja po ženskah na tem forumu, moški tega ne vidite radi.
Se umikam. Mogoče bi pa predlagali zadevo za Olimpijski šport? Tam je še kar nekaj disciplin, samo za moške, ta bi pasala zraven.
Uživajte fantje.
[/quote]

Replika,
kaj bomo mi brez tebe. 🙁

drug drugega programiramo

Replika,
kaj bomo mi brez tebe. 🙁
[/quote]

Hocem vec slik.

Fantje, ste slišali, kaj hočejo ženske.

drug drugega programiramo

V DOMIŠLJIJI:
[img]http://h20ho.com/papers/wp-content/uploads/2017/01/Whiteknight.jpg[/img]

V REALNOSTI:
[img]https://dwellingintheword.files.wordpress.com/2015/09/deu24-ball-and-chain.jpg[/img]

ŠE PRIMERJAVA:
[img]https://i.redditmedia.com/5RjaQw_Xr0LTm0PRR6muHKgH7jlywmRRFLczjDTVolw.jpg?w=1024&s=6b5886c8241854b9ad3a914d66c18906[/img]

De omnibus disputandum..

Rad bi se naučil iz niča čarati denar.

drug drugega programiramo

Saj to bo to. Pa tiste teme, kjer kao moški (neprijavljeni nicki) jamrajo, da jih ženske nočejo, tudi verjetno odpira sama.
Ampak tako pač je to. MON dovoljuje manipulacije.

[img]https://www.bitchute.com/torrent/4746/70FCbhLffvgm.jpg[/img]

[img]https://i.pinimg.com/236x/53/20/24/532024eedef4d69d0e87e54c563caf27.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

[img]https://i.ytimg.com/vi/7ugqsqGaDXk/hqdefault.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

New Report

Close