Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mi imamo pa…..

Mi imamo pa…..

prvi stalni zobek.Pa še pet let ni stara.Sploh ne morem verjet,da moje dete ni več dojenček in da bo kmalu samostojna.A ni noro???

Ooooooo taveliki zobki! Pridno ščetkajte in povabite zobno miško.

Noro, ja…Kako hitro nam zrastejo naši dojenčki….Jaz vem, ker imam že 15 letnika…Hvala bogu, da še imam 14 mesečno pupo….in lahko ponovno uživam v cartanju!

ajcom a si ti bivša MOjca? A samo jaz MOjco pogrešam?

hehe, ja je! ;-))

haha….SEM ja….

ti lumpa, jaz sem pa že tri dni razmišljala, a naj vprašam, je je MOjca ali bo to preveč firbčno izpadlo.

No, samo da si tukaj. Kako kaj mala princesa z velikim bratom. Uf, kako bo važna, ko ima starejšega bratce 🙂

Mala je prava LUMPA, vsak dan ima večje fore…., ki jih pri sinu nisem bila deležna…haha!
Drugače pa je OK, zdrava, to je glavno!! in noro zaljubljena v velikega brata! Ko pride iz šole, kar vriska od veselja! O tem, da jo uči same bedarije, raje ne govorim…hihi

Jala, premalo vestno jo spremljaš… je enkrat že priznala :o)

Pozdravček!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

…madonca, se počutim kot kak kriminalec…hihi….ki so ga razkrinkali….
Lep dan vsem !

Petra, oprosti, smo čisto na drugo plat zaorale….
Je pa res hitra tvoja zobna miška!

Čestitke princeski za zobek!!!

Lepo se imejte! Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Jah, kaj čem, ne berem vsega :))

Saj se bom “poboljšala”.

New Report

Close