Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mi je skoraj žal da sem doma govoril o tem da nameravam narediti samomor.

Mi je skoraj žal da sem doma govoril o tem da nameravam narediti samomor.

Očitno je problem v tem, da ne moreš odpustiti svojim staršem, ker so storili le to, kar bi vsak za svojega otroka. Hoteli so ti pomagati tako, kot so najbolje znali in vedeli.


Blesavih staršev? Poslušaj če nekdo ima pravico moje starše žaliti sem jaz tisti in nihče drug. Blesavi starši + blesavi “strokovnjaki” v Polju = “odlicna” kombinacija in ujemanje. Samo jaz imam pravico žaliti moje starše in nihče drug.
Moji starsi niso nic bolj blesavi od osebja ljubljanske psihiatricne klinike.
Psihiatricnih “zdravil” pa ze nekaj casa nic vec ne jemljem. Mi je zal da nismo tozili psihiatricno kliniko ljubljana-polje.
Morali bi jih toziti.[/quote]
no vidiš kako si se lepo postavil za svoje starše in nisi pustil,d a ti jih kdorkoli žali. Lepo. Se mi zdi, da sploh ni vse tako črno kot pišeš in se boste prav lepo zmenili in rešili vse med vami vrez bolnic in se še skupaj lepo imeli :)[/quote]
Iskreno upam da se bomo lepo zmenili in rešili vse brez bolnic in brez hospitalizacij.


Priznam da ne morem odpustiti mojima starsema. Nisem jima odpustil in nikoli jima ne bom odpustil. Nikoli jima ne bom odpustil da sta se odlocila za moje “zdravljenje” v bedni mizerni psihiatricni kliniki Ljubljana-Polje. Verjetno sta res zelela le najbolje vendar je na koncu izpadlo cisto drugace. Res se mi zdi škoda da sta proti temu da bi vsi trije tozili psihiatricni kliniko Ljubljana-Polje.
Ne nameravam jima odpustiti za njuno odlocitev da me posljeta v Polje.

A ti, attention whore, si še živ? Še nisi našel testisov za “final solution”? Daj, skoči že skozi okno. Nikomur ne bo žal. Tudi bejbi iz Polja ne.

Mi nestrpno prišakujemo tvoj konec. ker potem bomo mi srečni. Ker ne boš več iskal pozornosti tukaj. Pa en kebab iz Jagode nam prinesi.

ko boš v svoje srce sprejel ljubezen, v prvi vrsti ljubezen do sebe, boš na stvari gledal drugače. imej se rad ! toliko možnosti ti ponuja življenje, samo videti jih moraš in poskusiti. smrt ponuja le eno. Morda je lj-polje le ena stopnica na poti do tvoje sreče, a tega sedaj ne vidiš, ker si poln jeze , sovraštva, zamer. Spusti v svoje srce ljubezen !


lepo povedano, velja upoštevati!


lepo povedano, velja upoštevati![/quote]

K*rac velja upostevati.

Stekle pse se uspava, tega norca pa ze pol leta to prebiramo. Naj se ze enkrat vrze v Ljubljanico, da bo mir.

Psihiatrična Klinika Ljubljana-Polje je (bila) stopnica do moje večne nesreče in ne do moje sreče.

V psihiatricno kliniko Ljubljana-Polje se nikoli več ne nameravam vrniti. Raje umrem kot da se še kdaj vrnem v ljubljansko psihiatricno kliniko.

Žal mi je samo to da starša nista za to da bi vsi trije tozili psihiatricno kliniko Ljubljana-Polje.

K*rac velja upostevati.

Stekle pse se uspava, tega norca pa ze pol leta to prebiramo. Naj se ze enkrat vrze v Ljubljanico, da bo mir.[/quote]

Poglej si kako bi bilo potrebno vas zaposlene v psihiatricni kliniki Ljubljana-Polje pobiti:

http://www.youtube.com/watch?v=hbAIQOrDmnw

:-))))))))))))))))))))[/quote]

Odlicen razlog, da se ti izbrise se ena tema.

Res sem ti hvalezen za to. Ampak kebaba pa vseeno se nimam. A lahko prineses, ko te bodo privedli?

Zakaj pa jih tako sovražiš? Kaj so ti pa takega storili? Očitno je moralo biti nekaj zelo hudo. A si te je kdo privoščil?

Mene si nihče ne more privosciti.

Mene si nihče ne more privosciti.[/quote]

Zakaj jih pa potem tako sovražiš? Nek razlog vedno obstaja za sovraštvo.

Mene si nihče ne more privosciti.[/quote]

Zakaj jih pa potem tako sovražiš? Nek razlog vedno obstaja za sovraštvo.[/quote]

Če ni razloga, potem je ranjen le tvoj ponos. A kaj je ponos? Pred kom ga rabiš dokazovati?

Poglej si kako bi bilo potrebno vas zaposlene v psihiatricni kliniki Ljubljana-Polje pobiti:

http://www.youtube.com/watch?v=hbAIQOrDmnw

:-))))))))))))))))))))[/quote]

Odlicen razlog, da se ti izbrise se ena tema.

Res sem ti hvalezen za to. Ampak kebaba pa vseeno se nimam. A lahko prineses, ko te bodo privedli?[/quote]Ne mislim ti nicesar prinesti. Ce res imas tako zelo rada kebabe bos morala kar sama oditi po tiste kebabe kajti jaz ti nicesar ne mislim dati oziroma prinesti.
Dvomim da me bodo se kdaj privedli v psihiatricno kliniko Ljubljana-Polje. Vceraj sem prebutal oceta pa kljub temu oce in mati nista odšla po napotnico k moji zdravnici za psihiatricno kliniko.


Mojega konca nikoli ne boš dočakala prekleta kuzla. Attention whore je bila in verjetno na žalost še vedno je tvoja mamica. Ker če tvoja mamica ne bi bila attention whore se ti sploh ne bi rodila.
Tvoja kurbica od mamice je očitno iskala in dobila preveč “pozornosti” in posledica tiste pretirane pozornosti si na veliko žalost vseh nas ti.
Jaz ti ničesar ne namerevam prinesti v Polje. Če si resnicno tako zelis tiste kebabe potem bos morala oditi kar sama v Jagodo.
Jaz niti ne vem kje je tista Jagoda in me niti ne zanima. Zagotovo pa ti ne bom nič prinašal v Polje.

Na takšnen način bi jaz vas zaposlene v psihiatrični kliniki Ljubljana-Polje pobijal:

http://www.youtube.com/watch?v=NnwYTfDdGu0

Prav sanjarim in fantaziram o tem da se vas na taksen grozljiv nacin pobije. Vse po vrsti. Od prvega do zadnjega.

Sanjarim in fantaziram o tem da se vas zaposlene v psihiatricni kliniki Ljubljana-Polje pobije na taksen nacin:

http://www.youtube.com/watch?v=NwnYTfDdGu0

Pobijanje tiste golazni zaposlene v psihiatricni kliniki Ljubljana-Polje na taksen nacin se meni osebno zdi nekaj fantasticnega:

http://www.youtube.com/watch?v=KaufhZv84Gk

Samo pomislim kako lepo bi bilo ce bi takole raznasalo naokoli tisto osebje v ljubljanski psihiatricni kliniki pa se mi takoj dvigne kurac.

Hehehehehehe.

Poglej takole bi vas zaposlene v psihiatricni kliniki Ljubljana-Polje bilo potrebno pobiti.

http://www.youtube.com/watch?v=210tb-WllmA

Vse zaposlene v psihiatricni kliniki Ljubljana-Polje bi bilo potrebno pobiti na taksen nacin (tudi tebe) brez izjeme skupaj z njihovimi druzinami.

Same stavbe ljubljanske psihiatricne klinike pa bilo potrebno zravnati z zemljo.

Same stavbe ljubljanske psihiatricne klinike bi bilo potrebno zravnati z zemljo.

Ovčara pri Vukovarju se mi zdi odlicen primer kako je potrebno ravnati s parazitskim in nesposobnim medicinskem osebjem.

Kar se tice pobijanja medicinskega osebja na farmi Ovcara pri Vukovarju je JLA imela odlicne zamisli.
Odlicne tehnike / metode je imela JLA za pobijanje medicinskega osebja.
Ze samo dejstvo da je JLA pobila okoli 300 zdravnikov, zdravnic, medicinskih sester in medicinskih bratov na Ovcari pri Vukovarju leta 1991 je zame dovolj da povelicujem na zalost zdaj že bivso Jugoslovansko Ljudsko Armado.

Očitno so ti hudo ranili ponos, tam na psihiatrični. Škoda k nočeš povedati, kaj se je dogajalo.

Nič ni bolj preziranja vredno kot pa delo v zdravstvu. Po moje si zaposleni v psihiatricni kliniki ljubljana polje zasluzijo se hujso smrt kot tisti revezi v koncentracijskih taboriscih Dachau Jasenovac in Auschwitz.

A je sploh vazno kaj se je dogajalo v tisti fasisticni in nacisticni ustanovi? Vazno je samo to da si iskreno zelim pobiti / zaklati vse vas zaposlene v psihiatricni kliniki vkljucno z vasimi druzinami in vas potem vse skupaj speči na žaru.

Vi zaposleni v psihiatricni kliniki ljubljana-polje bi bili in tudi boste dobri edino kot pečeno meso na žaru.

Pa še nekaj. Ali ti resnično misliš da mene briga kaj si ti misliš o meni in mojih komentarjih tukaj na tem forumu.

Če bi mene resnično brigalo kaj si ti misliš o meni potem ti jaz vsega tistega ne bi pisal tukaj na forumu že skoraj pol leta.
Jaz ti ne bi pisal vseh tistih svinjarij če bi res želel da imaš dobro mnenje o meni tako da veš.
Ne bi ti pisal o tem kako zelo si vas želim pobiti če bi me resnicno brigalo kaj si mislis o meni in mojih komentarjih.

Samo pomislim na to kako rad bi videl da bi vas v Polju takole raznašalo naokoli pa že imam trdega:

http://www.youtube.com/watch?v=tUSyAmpJqPM

Jest pa definitivno nisem zaposlena v nobeni zdravstveni ustanovi. Niti približno….

Enkrat sem mela ena probleme, pa sem potožila zdravniku, pa mi je dal napotnico za k psihologu,… samo sem že iz čakalnice pobegnila, ker sem začutila tisto kret*nsko energijo. Fuuuuj, ker sem energijsko občutljiva.

Problem v takih ljudeh kot si ti je v tem, da ne znaš priti do dobre energije, da bi se dobro počutil… Ne znaš se raje šaliti iz njih in obrniti na humoren način…

Dobesedno jih prosiš, da naj pridejo pote….

New Report

Close