Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mi je skoraj žal da sem doma govoril o tem da nameravam narediti samomor.

Mi je skoraj žal da sem doma govoril o tem da nameravam narediti samomor.


Vsi ki so zaposleni v zdravstvenih ustanovah (še posebej pa tisti zaposleni v psihiatricni kliniki Ljubljana-Polje) so preziranje vredni.

S tistim tvojim laganjem, sprenevedanjem, norcevanjem in izmisljevanjem si preziranja vredna pa ne glede na to ali delas v zdravstvu ali ne.

Že s samim tvojim blebetanjem, sprenevedanjem, norcevanjem, izmisljevanjem in laganjem si prezira vredna kurbetina.


Vsi ki so zaposleni v zdravstvenih ustanovah (še posebej pa tisti zaposleni v psihiatricni kliniki Ljubljana-Polje) so preziranje vredni.

S tistim tvojim laganjem, sprenevedanjem, norcevanjem in izmisljevanjem si preziranja vredna pa ne glede na to ali delas v zdravstvu ali ne.

Že s samim tvojim blebetanjem, sprenevedanjem, norcevanjem, izmisljevanjem in laganjem si prezira vredna kurbetina.[/quote]

A si ti kdaj dobil udarec v glavo. Brez heca, resno sprašujem.


Vsi ki so zaposleni v zdravstvenih ustanovah (še posebej pa tisti zaposleni v psihiatricni kliniki Ljubljana-Polje) so preziranje vredni.

S tistim tvojim laganjem, sprenevedanjem, norcevanjem in izmisljevanjem si preziranja vredna pa ne glede na to ali delas v zdravstvu ali ne.

Že s samim tvojim blebetanjem, sprenevedanjem, norcevanjem, izmisljevanjem in laganjem si prezira vredna kurbetina.[/quote]

A si ti kdaj dobil udarec v glavo. Brez heca, resno sprašujem.[/quote]Kaj tebe briga če sem kdaj dobil udarec v glavo. Vsi zaposleni v zdravstvu brez izjeme so preziranja vredna drhal.

A si ti kdaj dobil udarec v glavo. Brez heca, resno sprašujem.[/quote]Kaj tebe briga če sem kdaj dobil udarec v glavo. Vsi zaposleni v zdravstvu brez izjeme so preziranja vredna drhal.[/quote]

Torej si dobil v glavo udarec. Se prepozna iz tvojega pisanja. Je bil padec ali ti je kdo kaj vrgel v glavo?

Seveda ti je lahko žal. Ti bi ga kar naredil. Najlažje in najbolj zanesljiv bo skok na vodni tok pred turbino HE (hidro elektrarne)


Ti bila dobra edino kot meso za filane paprike. Preden jaz dejansko naredim samomor zelim tebe videti mrtvo.


Ti bila dobra edino kot meso za filane paprike. Preden jaz dejansko naredim samomor zelim tebe videti mrtvo.[/quote]

Te lahko prosim da tvoje polno ime in naslov, da bom lažje sporočil Policiji, da je čas za prisilno privedbo na zdravljenje? Obljubim, da te bodo peljali v Idrijo, ne v Polje.

Grožnja
135. člen
(neuradno prečiščeno besedilo)

(1) Kdor komu, zato da bi ga ustrahoval ali vznemiril, resno zagrozi, da bo napadel njegovo življenje ali telo ali prostost ali uničil njegovo premoženje velike vrednosti, ali da bo ta dejanja storil zoper njegovo bližnjo osebo, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do šestih mesecev.

Denarja nimaš, norčkov se ne da v zapor – le bolnišnico si izberi, dragi marko, pa bomo hitro uredili prevoz.


Ti bila dobra edino kot meso za filane paprike. Preden jaz dejansko naredim samomor zelim tebe videti mrtvo.[/quote]

Te lahko prosim da tvoje polno ime in naslov, da bom lažje sporočil Policiji, da je čas za prisilno privedbo na zdravljenje? Obljubim, da te bodo peljali v Idrijo, ne v Polje.

Grožnja
135. člen
(neuradno prečiščeno besedilo)

(1) Kdor komu, zato da bi ga ustrahoval ali vznemiril, resno zagrozi, da bo napadel njegovo življenje ali telo ali prostost ali uničil njegovo premoženje velike vrednosti, ali da bo ta dejanja storil zoper njegovo bližnjo osebo, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do šestih mesecev.

Denarja nimaš, norčkov se ne da v zapor – le bolnišnico si izberi, dragi marko, pa bomo hitro uredili prevoz.[/quote]Brez skrbi da imam denar. Bodi brez skrbi da imam denar kljub temu da nič ne delam.
Več kot očitno veš moje ime in tudi moj priimek. Tudi moj naslov sem ti večkrat povedal tukaj na tem forumu na razlicnih temah.
Hehehehe lajdra primitivna in neumna na podlagi enega anonimnega komentarja na anonimnem forumu bi ti mene prijavila policiji.
In kako bo izgledala tvoja prijava mene nesposobni policiji? Boš povedala da je eden Marko na Starševskem čveku eni primitivni in ostudni lajdri grozil z umorom (na forumu) preko foruma?

Kaj tebe briga če sem kdaj dobil udarec v glavo. Vsi zaposleni v zdravstvu brez izjeme so preziranja vredna drhal.[/quote]

Torej si dobil v glavo udarec. Se prepozna iz tvojega pisanja. Je bil padec ali ti je kdo kaj vrgel v glavo?[/quote]Bil je padec. Ena lajdra iz Polja mi je padla na glavo.
Zdaj pa odjebi od mene in moje teme.


Ti bila dobra edino kot meso za filane paprike. Preden jaz dejansko naredim samomor zelim tebe videti mrtvo.[/quote]

Te lahko prosim da tvoje polno ime in naslov, da bom lažje sporočil Policiji, da je čas za prisilno privedbo na zdravljenje? Obljubim, da te bodo peljali v Idrijo, ne v Polje.

Grožnja
135. člen
(neuradno prečiščeno besedilo)

(1) Kdor komu, zato da bi ga ustrahoval ali vznemiril, resno zagrozi, da bo napadel njegovo življenje ali telo ali prostost ali uničil njegovo premoženje velike vrednosti, ali da bo ta dejanja storil zoper njegovo bližnjo osebo, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do šestih mesecev.

Denarja nimaš, norčkov se ne da v zapor – le bolnišnico si izberi, dragi marko, pa bomo hitro uredili prevoz.[/quote]
Ime in priimek – Marko Obradović
Naslov – Rašiška 11, stanovanje 29
Telefonska številka – 01 507 92 64
Lahko me prijaviš policiji. Komaj čakam da me prijaviš nesposobni policiji. Bomo videli kaj se bo dejansko zgodilo.

Lahko me prijaviš policiji.

Mater si dolgočasen že. Spomni se kaj drugega. Ponavljaš se kot koledar. Zeeeeeh.

Evo
So ga odpelal

Polje? Upam, da bodo zdaj bolj uspešni, ker ta osebek resnično potrebuje pomoč.

Samomor bo samo enkrat. Ni nic slabega v tem da bo samomor samo enkrat.
[/quote]

Idi na 4chan, odseli se na svoje, nehaj se sekirat o normičih.

New Report

Close