Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mi smo šli pa na morje in vas boščke, ki ste ostali v Ljubljani lepo pozdravljamo iz Simonovega zaliva

Mi smo šli pa na morje in vas boščke, ki ste ostali v Ljubljani lepo pozdravljamo iz Simonovega zaliva

Hotel z imenom Kenpinski ne obstaja v Portorozu :)))

Za plebs brez okusa je Simonov zaliv odlična destinacija!

Haha, no, jaz, ki sem nezaposlena, sem si pa lahko privoščila podaljšan vikend kar v Dubrovniku :P[/quote]

A kot spremljevalka starejših gospodov?[/quote]

Mož je res gospod, pri 46 je pa star kakor za koga… 😛


A za kak tečajček slovenskega jezika, vam je pa zmanjkalo???


Kam je pa tebe Maša peljala? 😀


Kam je pa tebe Maša peljala? :D[/quote]
Če ti povem, te moram ubiti!
Je bilo pa čudovito. Celo MON tam ne dela!☺☺☺

Jaz pa že pet let ne delam nič in sem vsako leto en mesec na morju, in še vse vikende:)))
In nikakor in nikoli ne hodimo v umazan Simonov zaliv!

ja mam socialo za dva minimalca, ja radim samo doma. Pucam naš socialni stan, kuvam za djecu in muža. svaki dan se jebemo. u moru se kupamo na radni dan, ko nema gužve nikgdje. danas muš več sprema jagnjetinu, pravi drva.. da jedemo. ma imamo vritček i malu vikendicu tamo kod severne obvoznice

Haha, Simonov zaliv ti pa RES zavidam. :)))

Praviš da ful delaš in potem si privoščite.Hee he kaj pa ? A Simonov zaliv? Mater si bedna.Za tisti keš ne moreš dlje od Slovenije.Pa še do tja ste najbrž prišli na povebilo kakšne stare none.

Krasno!

Hahaha, al uživaš. Če bi to blo res, ne bi imela cajta za viset na netu, sploh pa ne na forumu. Ti je dolgčas ane?
Veš, eni pa nič ne delamo, pa smo vseen velik na morju, pa to dlje kot je Simonov zaliv :)))

Hahaha, al uživaš. Če bi to blo res, ne bi imela cajta za viset na netu, sploh pa ne na forumu. Ti je dolgčas ane?
Veš, eni pa nič ne delamo, pa smo vseen velik na morju, pa to dlje kot je Simonov zaliv :)))[/quote]

Res je. Mi smo bili v Savudriji. Čez mejo.

Kaj pa mi ki smo ostali v murski soboti, a nas pa nic ne pozdravljate iz simonovega zaliva?

Hahaha, al uživaš. Če bi to blo res, ne bi imela cajta za viset na netu, sploh pa ne na forumu. Ti je dolgčas ane?
Veš, eni pa nič ne delamo, pa smo vseen velik na morju, pa to dlje kot je Simonov zaliv :)))[/quote]

Hvala enako. Vidim, da si res dlje in še bolj uživaš in visiš na forumu kot jaz :)))

Ko uživam na polno, to počnem brez elektronike in ne potrebujem aplavzov drugih.


Tudi ti rabiš en tečaj, da boš razumela razliko med glagoloma “moči” in “morati”:

Mi smo šli pa na Kofce za 2 dni in vam je lahko žal, da se prekladate po plažah, kot klošarji. Tu je miljone zvezd,prava hrana in čist zrak. 😉

Hahaha, al uživaš. Če bi to blo res, ne bi imela cajta za viset na netu, sploh pa ne na forumu. Ti je dolgčas ane?
Veš, eni pa nič ne delamo, pa smo vseen velik na morju, pa to dlje kot je Simonov zaliv :)))[/quote]

Hvala enako. Vidim, da si res dlje in še bolj uživaš in visiš na forumu kot jaz :)))[/quote]

Kdo pa je reku da sm zdaj na morju? Dej baba blesava, še veš ne kaj je to uživanje.
če te že zanima, nikjer ne delam, ne dobivam od države nit centa, pa sm bil od aprila do dans na morju vse skup ca 3 mesece. Sm se ravn u ponedeljek vrnu z morja, kjer sm spet bil 14 dni. Grem pa prot konc tedna spet. In ko sm tam, se tolk dogaja (uživancija in vse), da se še na net ne spomnim, kaj šele na forum.
Kot sm ti že prej napisu, vidm da uživaš, ja :)))
Aja pa ko se vrneš z mini dopusta, glej da boš spet s polno paro delala, da si boste drug let spet lahk privoščli Simonov zaliv za vikend, drugač ne bo nič :)))

Saj vam je sedaj odgovorila z “visiš na forumu kot jaz”, kamor spadajo vse “egzotične destinacije” z zalivčkom vred )))

Kako pa brisače? So še tam?

Čudovito! Vsaj nekateri so zadovoljni (čeprav z malim). In jim ni nerodno tega povedti. Prava osvežitev po vsem pritoževanju in pesimizmu. Uživajte še naprej!

Meni pa danes paše biti malo tu in piti kofico s sladoledom mmm. .
Tebi pa lepe užitke na morju.


Tudi ti rabiš en tečaj, da boš razumela razliko med glagoloma “moči” in “morati”:

[/quote]

Le čevlje sodi naj kopitar :-)))

Malo nakladaš. Piha veter in dela valove v že tako mrzlem morju. Mesečine tudi ni bilo, ker so bili popoldan oblaki in celo par kapelj dežja. Škampi, školjke…ja, kar jejte jih v oštarijah za turiste 🙂

New Report

Close