Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mi smo šli pa na morje in vas boščke, ki ste ostali v Ljubljani lepo pozdravljamo iz Simonovega zaliva

Mi smo šli pa na morje in vas boščke, ki ste ostali v Ljubljani lepo pozdravljamo iz Simonovega zaliva

Ammm morje ima 21,5 stopinje, zunaj pa je 33. Čisti užitek. Res.
No, tako je v Kopru, verjamem pa, da je v Simonovem zalivu ful noro dobro. Najbrž ima tam morje 24 in zrak prijetnih 28.

Za kopat se ni, jaz ne morem več v morje. Kot da bi nekdo nože zabadal vame. Zunaj pa zdržim samo v senci in pri.Mi t u. ( pa nisem debela). Tko, da verjamem, da uživaš.


…..in potem se zbudis! Svoh provokatorka si! Sploh pa me zanima kaj si zelela povedat s tem? Si frajerka ker si sla na morje? A to da so drugi ostali v Lj (mimogrede, a mislis da je cela Slovenija samo Ljubljana) je zate slabsalnega pomena? Kaj pa vsi tisti, ki si nikoli dopusta ne morejo privoscit? Vsi tisti, ki otrokom niti malice ne morejo placat? Se vsem tem smejes in jim privoscis vso bedo? Kako hudo bedna moras biti draga avtorica. Jaz ti nisem niti malo nevoscljiva. Kar uzivaj v Simonovem zalivu in povsod kamor se bos odpravila. Preveri malo svoje zdravje, mentalno predvsem. In upaj da tudi drugace ne bos kdaj resno zbolela. Ker potem ti taksno posmehovanje drugim ne bo vec padlo na misel.

Jaz vas pa vse pozdravljam kar iz domačega kavča :)) Nič mi ne manjka 😉

Želim veliko užitka na cesti danes popoldan, ko se boste v gužvi vračali v Ljubljano. Morda vas kamera posname v koloni in si vas bomo še mi lahko ogledali:)


Z vikend paketom v posezonskem Simonovem zalivu se pač ne gre hvaliti – če je to vse, kar si lahko privoščiš ob veliko dela, zamenjaj službo.


Tudi ti rabiš en tečaj, da boš razumela razliko med glagoloma “moči” in “morati”:

[/quote]
Jaz vedno tako pisem 😀

Za uživanje je značilno, da če se v naprej javno ne objavi (obvestila na internet, sorodniki…), ga ni. 😉

Predstavljal si, kako šele uživajo naši estradniki in znane osebnosti, katere poslikajo in objavijo v rumenem tisku? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Si navadna trapa, eni ne delajo nič, pa lepo živijo, pa se ravno tako sprehajajo ob morju, plavajo in uživajo.
Če si migrant v Sloveniji:
https://scontent.fbeg1-1.fna.fbcdn.net/t31.0-8/14188146_1267239990015010_1300340360405087539_o.jpg

Ubogi revčki, ker poznate (pretežno) samo morje! Koliko je lepih, mirnih kotičkov, kamor ne seže vrišč in ropot prometa. Pa tudi do tja in od tam se ne drenjaš v prometni gneči. Za vikend me niti pod razno ne spraviš na morje!
Bil pa sem nekajkrat na Pagu v v začetku oktobra pa do sredine oktobra. Bicikel, mir, poležavanje na soncu v skritih zalivčkih, daleč od vsakdanjega vrveža. Imam občutek, da ne veš, kaj je zaresna sprostitev v blaženem miru! Zame tudi pozimi visoko v gorah, ko nimam cilja in poležavam na soncu v kakšni skriti snežni konti.
Pozicija: preveč si moderna! Preveč, preveč! “Počitek” v množici ljudi sploh ni počitek!

Hvala, vračam pozdrave iz Lj!

Joj, meni se pa smiliš in vsi tisti, ki ste se v soboto ‘cijazili’ 20 na uro po Tržaški.
To moraš iti v ponedeljek in v petek domov – takrat je šele užitek, nobene gneče.

A tam tudi spuščajo fekalije v morje?

Haahhah, jaz pa malo delam in si veliko privoščim. Kaj porečeš na to?!

clorquine https://chloroquineorigin.com/# hydro chloroquine

hahahaha a ni lepo se norčevati.

 

Odgovor na objavo uporabnika
uživamo na polno, 10.09.2016 ob 20:35

Sonce, morje, valovi, dobra večerja, škampi školjke itd, sprehod po plaži v mesečini,, res je prelepo. Lahko vam je žal vsem, ki ste ostali doma.
Jah eni pač veliko delamo in si potem privoščimo :)))

Če bi tako uživali, na ta forum bi ne imelo čas pomisliti, kaj šele pisati. 😁

Odgovor na objavo uporabnika
Izliv, 15.07.2021 ob 10:06

Če bi tako uživali, na ta forum bi ne imelo čas pomisliti, kaj šele pisati. 😁

Post je bil napisan v 2016….

Največji komfort je  – doma.

Sem bila veliko na morju.Letos ne grem in ga PRAV NIČ ne pogrešam.

Uživaj!

 

hydroxyquine drug https://plaquenilx.com/# hydroxychloroquinine

Kako bedni ste ljudje. Nima veze ali je provokacija ali resnica. Če je provokacija je bedna. Avtorica ali misliš, da si v Tunguziji? V bistvu pa slabo uro vožnje od doma. Kr neki. Dopust je lahko lep tudi doma, tebi ki sama s sabo neveš kaj bi rada si pa boga, dolgčas ti je. Ker obstajajo taki kot si ti ni čudno da so ljudje tok bedni. Če bi te zasojn postregu z pečenim drekom in juho od driske ter pijačo od scanije bi bila ful vesela in vse bi požrla, ker bi bilo zastojn. Ali misliš da smo ti fouž? Briga me al si na Marsu al pa v doma v kadi.

sam ne serji. Prosim te. Nakladaš da smrdi do Lubiane.

to ste še kar zasidrani v Simonovem zalivu?

New Report

Close