Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mimoidoca Slovenka te nikoli ne pogleda

Mimoidoca Slovenka te nikoli ne pogleda

Medtem pa te ogleduje znanka ki je niti ne opaziš…

Ja… malo se ozri naokoli sebe.

Revice so Slovenke, res revice. Za bit doma.

Sem starejši, 62, na ulici pač kako pogledam, tako na hitro ošvrknem z očmi, še manj, le registriram, da je prišla naproti.

In kaj dobim nazaj (saj nič ne pričakujem, le minimalno prijaznost)?
Ubijajoč pogled, kot da sem ji pobil celo družino.

Pa pismo, a me moraš tako gledat, kot da sem Stalin, Hitler, ali vojni zločinec Mladić?

Pa kdo ti sploh kaj hoče?
Baba nenormalna, ostani doma, če te pogled moti.

Ali pa si daj na glavo tisto musli ruto, kjer je enocentimeterski izrez za gledat, da tista baba ne udarja z glavo v prometne znake…

Ker to, da te nekdo pogleda, je, ane, ZELO travmatična izkušnja, skoraj posilstvo?

In če te dnevno pogleda le 10 moških, je to 3650 letno, v desetih letih pa kar 36.500 “posilstev”…

Hehe, samo ti nisi ženska. To je druga perspektiva.

Eye contact te lahko stane življenja. Toliko o tem.
In smatra se, da je očesni stik že neke vrste intimno dejanje, ne pa osnova vljudnosti. Saj menda ja ne pozdravljaš kar vse povprek vse ljudi na ulici. Drugo je z znanci ali pa “neznanci” v liftu v poslovni stavbi, kjer si v službi, v zdravstvenem domu, smehljat s ekar vsem pov rsti na ulici, je pa butasto in v ogromno primerih tudi nevarno. Sploh za ženske, ki same hodijo naokrog.
[/quote]

Napisal sem “ob pogoju mirovanja”. Torej cakajoc na vlak, na vlaku, avtobusu, ko nekomu clovek pridrzi vrata, morda pomaga gospe z dvema kovckoma in se ponudi, da bo enega poprijel in ji pomagal spravit gor… cisto navaden “small talk”. Nikjer nisem niti omenjal niti nakazal, da mislim “na ulici”.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Meni se tudi zdi razlika med slovenkami in turistkami, turistke so manj ostre, manj hladne, bolj simpaticne, malo manj zrihtane, pa niso vse enako oblecene.

Kaj pa si ti predstavljaš pod minimalno prijaznost? A zdaj, ker si ti žensko ocenil za dober kos mesa, se ti je ona dolžna kar smejčkat in po možnosti kar govorit s tabo, da bi ji lahko povedal še par osladnih bedarij? Ja, ravno na to čakamo ženske, da nas bedasti osladneži ogovarjajo s svojimi primitivnimi forami. Nihče noče tvojih ocenjevalnih pogledov in tvojega slinjenja, zabij si to v betico.
Normalen pogled in prijazen nasmeh je drugo, tega smo vesele, bebavosti in osladnosti pa ne.

Točno enake izkušnje imam jaz! Zasledovanje, teženje ali vsaj kak komentar, od kar gledam stran, pa teh težav nimam. Pogled v oči v Sloveniji privlači samo težake, če dodaš še nasmeh ali kako prijazno besedo, so pa sploh težave. Sploh če si še malo bolj zrihtana ženska, ali oblečena še v krilo in pete. To se vse narobe razume.
[/quote]

Se strinjam z Danes neprijavljeno. V mediteranskih, še bolj pa v kakšnih eksotičnih državah, res iščejo očesni kontakt. Pa daleč od kakšnega žicanja ali nadlegovanja. Zelo pogosto se mi je tudi zgodilo, da je šla ženska mimo mene, me pogleda direkt v oči in se nasmehne.
Iz firbca sem (po vrnitvi iz ene od Azijskih držav), to prakticirala v Ljubljani. Ali te oseba samo čukasto pogleda, ali pa te pozdravi, misleč da se poznava.

Najbolj zabavno je v New Yorku.
Tam, če koga pogledaš v oči, prav fizično odskoči, kot da si ga napadel.

Ti moraš pa res grozno izgledati.

Ti moraš pa res grozno izgledati.
[/quote]

Grozno, ti povem. Mame otrokom zakrivajo oči, moškim ugasne cigaret, psi zbežijo na Hrvaško, ženske se križajo.
Pa to vse, če samo skozi okno pogledam.

Tukaj na monu dobite potrditev kakšni so slo moški. Kakšne grde besede, ne morem verjet, da to hodi po naši zemlji. Potem pa se čudijo, da jih nobena ne pogleda. Kultura in spoštovanje sta jim španska vas. Sram me je, da sem slovenka. Predvidevam, da so to mlajši moški.

Spadam med te mimoidoče( sedaj se popravljam:))saj sem v poznih 30etih. Vsakič sem( še sama ne vem zakaj)ignorirala tipe, ki so mi bili všeč. Morda nesigurnost, ker sedaj sem pa čisto kontra:)) samozavest na višku;) hec, vendar vseeno resnica.

Resnica je taka, da je to v resnici flirt, če se punci oz. fantu zazreš v oči in se nasmehneš. Ampak s tem ni nič narobe, če je pristno in si želiš, da te ta moški ogovori – s tem poveš, da se ti sme približati. Lahko pa pač pristajaš na tiste agresivne in nevljudne, ki “prosjačijo”. Ne vem no, saj tak je pravilen način spoznavanja mar ne? Kako pa se torej punce sploh spoznavate s fanti, pa menda ne mislite, da bo pristopil do vas kar tako, ker ste lepe? Za zvezo sta vedno “kriva” oba. Avtor je malo pretiraval, ampak glede na odzive žensk bi mu človek dal celo prav…

Tudi jeziti se ni treba na njih, če jim pač nisi zanimiv. Torej poišči si kako tujko, ki te obrajta, problem rešen.

Kaj pa si ti predstavljaš pod minimalno prijaznost? A zdaj, ker si ti žensko ocenil za dober kos mesa, se ti je ona dolžna kar smejčkat in po možnosti kar govorit s tabo, da bi ji lahko povedal še par osladnih bedarij? Ja, ravno na to čakamo ženske, da nas bedasti osladneži ogovarjajo s svojimi primitivnimi forami. Nihče noče tvojih ocenjevalnih pogledov in tvojega slinjenja, zabij si to v betico.
Normalen pogled in prijazen nasmeh je drugo, tega smo vesele, bebavosti in osladnosti pa ne.
[/quote]

Nič si ne predtavljam. Ošvrk, ali”registracija” anproti priahjajočegaNI kaznivo dejanje in upam,da nikoline bo,,,

Vse slabe občutke ste si ženske, tudi po zaslugi pisanjababjug lsopisov in babjih forumoiv, navleke same.

Še enkrat.
Kratek pogled ni nadlegovanje, še zdaleč ni to enako tistemu, ko da nekdo na ulici tiča ven in si ga žlajfa..

Če pa ve (vsak) pogled nekega moškega dojemate tako, pa se pojdite zdravit.
Mislim najbolj resno. Ker imate veliko težavo. Težavo pri sebi, s samim seboj…

Nič si ne predtavljam. Ošvrk, ali”registracija” anproti priahjajočegaNI kaznivo dejanje in upam,da nikoline bo,,,

Vse slabe občutke ste si ženske, tudi po zaslugi pisanjababjug lsopisov in babjih forumoiv, navleke same.

Še enkrat.
Kratek pogled ni nadlegovanje, še zdaleč ni to enako tistemu, ko da nekdo na ulici tiča ven in si ga žlajfa..

Če pa ve (vsak) pogled nekega moškega dojemate tako, pa se pojdite zdravit.
Mislim najbolj resno. Ker imate veliko težavo. Težavo pri sebi, s samim seboj…
[/quote]

Težavo imaš ti z branjem. Moški te itak vsak pogleda (ali skoraj vsak) . Ni to težava.
Govorimo o tem, kako si moški interpretirajo to, da jih mimoidoča ženska pogleda v oči in se jim nasmehne.

Tudi za “interpretacijo” ženskega pogleda ni pravila. Interpretacijajeprostopoprešernu.

Moški ima vsekakor, ko sreča žensko, POLNO PRAVICO, da si naredi scenarij, celo orgijo.
Da bom konkreten: scenarij kako bi jo in kam bi jo… Nabrisal….

In moški spet ni odgovoren prav za nič:
– ne zato, da ga je ženska pogledala
– ne zato, da ji je on vrnil pogled
– ne zato, da je on “narobe” interpretiral njen pogled
– niti ne zato, da mu je mogoče ob njenem pogledu – stopil…

Bo treba prej polovit velike lopove, preden se lotite možganov moških, ter kazenskega pregona njihovih misli… 🙂

In…spet ne razumeš.
Govorimo o tistih, ki svoje orgije v možganih poskušajo spraviti v realo in kar stopijo za punco, ki je gotovo za, ker jih je tako lepo pogledala.

Tudi ti ne razumeš. Oziroma delaš iz komarja slona.

Za to, da se moškemu na ulici zaradi hitrega, površnega pogleda s strani ženske, zaradi samega pogleda kot takega, kar zrola, ni niti ene desettisočnike možnosti.

Ka hudiča goniš mantro, da vsi slovenski moški, ki vidijo na ulici prikupno žensko, znorijo, nkateri pa od njenega pogleda kar ejakulirajo v hlače… Japajade, niti slučajno!

Malo več realnosti, prosim.
Pa ne bit cele dneve na spletu, ker živjenje NI tako, kot piše na spletu, kot pišeš ti.

Tudi prav.

Nič si ne predtavljam. Ošvrk, ali”registracija” anproti priahjajočegaNI kaznivo dejanje in upam,da nikoline bo,,,

Vse slabe občutke ste si ženske, tudi po zaslugi pisanjababjug lsopisov in babjih forumoiv, navleke same.

Še enkrat.
Kratek pogled ni nadlegovanje, še zdaleč ni to enako tistemu, ko da nekdo na ulici tiča ven in si ga žlajfa..

Če pa ve (vsak) pogled nekega moškega dojemate tako, pa se pojdite zdravit.
Mislim najbolj resno. Ker imate veliko težavo. Težavo pri sebi, s samim seboj…
[/quote]

Nočeš razumeti, kajne? Normalno, da človek pogleda drugega, a sam si napisal, da za to, ker ti njo pogledaš, mora tudi ona tebe gledati in se ti nasmehniti. Najmanj to. Zakaj pa? Kdo pa si ti, da bi morala ženska zaradi tvojega gledanja ti biti hvaležna? Vprašaj se raje to, na kakšen način gledaš ženske, da dobiš take odzive. Še nikoli nisem nikogar pogledala, kot da ga hočem ubiti, če me je pogledal na normalen, prijazen način. Tisti osladni nasmeški, ko točno veš, da te moški gleda samo kot kos mesa, pa so žaljivi in primitivni in takih večina žensk ni niti malo vesela, še več, počutimo se ponižane. Kako, da moški tega ne morete razumeti in v si v resnici mislite, da nam je to všeč?

Nočeš razumeti, kajne? Normalno, da človek pogleda drugega, a sam si napisal, da za to, ker ti njo pogledaš, mora tudi ona tebe gledati in se ti nasmehniti. Najmanj to. Zakaj pa? Kdo pa si ti, da bi morala ženska zaradi tvojega gledanja ti biti hvaležna? Vprašaj se raje to, na kakšen način gledaš ženske, da dobiš take odzive. Še nikoli nisem nikogar pogledala, kot da ga hočem ubiti, če me je pogledal na normalen, prijazen način. Tisti osladni nasmeški, ko točno veš, da te moški gleda samo kot kos mesa, pa so žaljivi in primitivni in takih večina žensk ni niti malo vesela, še več, počutimo se ponižane. Kako, da moški tega ne morete razumeti in v si v resnici mislite, da nam je to všeč?
[/quote]

Podtikanja ne maram.

Ko nasproti prihajajoče nežno pogledam, ne pričakujem čisto nič.
Še manj pa pričakujem, žal se moram ponavljati, namrgoden in uničujoč pogled.

Vedeti moraš/morate, da bi bila ženska, ki tako gleda okoli sebe, v Avstriji ali Nemčiji ODPUŠČENA že tretji dan službe. Ali pa bi mogoče lahko delala le kot snažilka, saj njen pogled v praznih prostorih firme popoldne ne bi nikogar motil.

Malo pa se je že treba potruditi, tudi idoč po ulici, in ne deliti po ulicah ubijalske poglede.

Z takim ubijajočim pogledom gre lahko danes delat le v severno korejsko vojsko kot oficirka, ali pa v kakšnem filmu o drugi svetovni vojni igra – nacistko…

Ampak saj niti nočeš razumeti, da na normalen pogled nekoga ne reagiraš kot kača…

Ni čudno da ste napolnile 5 strani, izgleda sem vas zadel v živo, zdaj se pa branite kot kure, resnica je pač da ste neka posebna klasa nesigurne ženske.

Ne pravim da so vse tujke oh in sploh, a ko te kaksna pogleda in takoj z vsemi čutili začutiš da je to izdelana pristna oseba, to sigurno ne bo Slovenka, preslišal boš pogovor in ugotovil da je recimo Španka.

Ne bi rekel da z radovednim, samosvojim in živim pogledom “flirtajo”. So pač naravne, impulzivne, spontane, živijo v momentu, čutijo energijo, dajo ti šanso kot moškemu, ker za Slovenko vsak moški obstaja le kot izkoriščevalec dokler ne dokaže nasprotno, za civilizirano samozavestno žensko je pa moški PAČ OSEBA… Ker niso nesigurne.. Nekega čudaka sigurno tudi one ne pogledajo z živimi radovednimi očmi

Itak da bo Slovenka takšno tujko takoj označila za lahko, naivno, skoraj prostitutko.. Takšna si, kdor je tak ne more bit drugačen. Toliko hladosti, neživljenskosti, nečlovečnosti kot ga premore Slovenka, grem stavit da ni nikjer. Ti si samo simbol in socialna nuja, balast, nisi pa PARTNERKA.

Dve sta v odgovorih bluzili da bi me pljunili, to vsakega moskega po desetletju ali več ljubezenskega in čustvenega manjka še pali verjetno. Polovičarka kot si, verjemi, še tega ne znaš. To bi bilo preveč iskreno in naravno. Nič ne znaš, si pač Slovenka. 10 generacij ste oddaljene od tega, da postanete normalne. Uboga nesigurna Slovenčica res misli da mislim le na seks ko jo pogledam, vau kako je to cuuteeee.. Najnižji skupni faktor si zanjo, zdaj se pa znajdi… Nikoli nisem bil in nikoli ne bom postal to, kar pogled neumne Slovenke dela iz mene.

In kaj zdaj?
Pač vzami Španko. Zdaj pišeš, kot bi ti to cela brigada Slovenk branila z zobmi in nohti.

Ne vem, kje si ti srečeval take Španke. Morda v prenapeti domišljiji?

Podtikanja ne maram.

Ko nasproti prihajajoče nežno pogledam, ne pričakujem čisto nič.
Še manj pa pričakujem, žal se moram ponavljati, namrgoden in uničujoč pogled.

Vedeti moraš/morate, da bi bila ženska, ki tako gleda okoli sebe, v Avstriji ali Nemčiji ODPUŠČENA že tretji dan službe. Ali pa bi mogoče lahko delala le kot snažilka, saj njen pogled v praznih prostorih firme popoldne ne bi nikogar motil.

Malo pa se je že treba potruditi, tudi idoč po ulici, in ne deliti po ulicah ubijalske poglede.

Z takim ubijajočim pogledom gre lahko danes delat le v severno korejsko vojsko kot oficirka, ali pa v kakšnem filmu o drugi svetovni vojni igra – nacistko…

Ampak saj niti nočeš razumeti, da na normalen pogled nekoga ne reagiraš kot kača…
[/quote]

Pa saj to ti hočemo dopovedat. Na normalen prijazen pogled je ni ženske, ki bi reagirala kot kača. Ti pa jih gledaš nežno… bog ve, kaj si ti pod to predstavljaš? Lahko ti misliš, da jih gledaš nežno, v resnici pa izgledaš režeče slinast psiho buldog. Po resnici še nisem videla, da bi katera ženska moškega na ulici tako pogledala kot pišeš. Tebe pa kar vse hočejo s pogledom ubit?

New Report

Close