Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mimoidoca Slovenka te nikoli ne pogleda

Mimoidoca Slovenka te nikoli ne pogleda

Tvoja težava je v tem, da ženske znamo detektirati sluzaste starce že na prvi pogled. Ne rabiš niti ust odpret.
Imaš pa vso pravico bit užaljen zaradi tega. Pa poskusi si vsaj ogledovati ženske svoje starosti.

Tvoja težava je v tem, da ženske znamo detektirati sluzaste starce že na prvi pogled. Ne rabiš niti ust odpret.
Imaš pa vso pravico bit užaljen zaradi tega. Pa poskusi si vsaj ogledovati ženske svoje starosti.
[/quote]

Sluzasti starec?
Tudi tvoj oče bo imel 60+ let…
Mu boš rekla na njegov rojstni dan: Vse najboljše, moj sluzasti očka?

Pa še malo o sluzastih.

Sluzasto imaš ti, če jo nekaj ur ne umiješ, bo v redu?
Pa še smrdi ti. Kot nekaj dni crknjena riba. Bo v redu?
So dobila, kar si iskala? Si!

Pametne mlade 23-letnice vzamejo od sluzavca za 40 minut masaže 40 ali 50 evrov (in to večkrat mesečno!), ker jim tistih 650 evrov, ki jih zaslužijo (če jih sploh zaslužijo toliko), ne zadostuje za vse njihove štose, kot je kozmetika, pijačke, dober mobilnik.

In se NE družijo z nesluzastimi mulci, ki nimajo denarja, še več, ki dilajo drogo, punci silijo s tičem v rit in jo ponujajo znancem za 15 evrov (droga).

Ja, barabe žal še vedno včasih dobijo lepa dekleta. Ki so lepe, ampak glupe kot točak (kolo).

Za razliko od tistih pametnih punc, ki vzamejo denar tudi od sluzavca (50 evrov je, kakorkoli obrnemo – 50 evrov, zna priti prav, 200 pa še bolj) , ki ji ga nesluzavi luzerji pač ne morejo ponuditi…

Meni ni jasno kako se najde tak glup človek ki tako zabluzi, kaj delaš ti skozi dan, bluziš v gostilni pol pa prideš na med.over pa misliš da je to kreativno pisanje al pa da si pametna?

Podtikanja ne maram.

Ko nasproti prihajajoče nežno pogledam, ne pričakujem čisto nič.
Še manj pa pričakujem, žal se moram ponavljati, namrgoden in uničujoč pogled.

Vedeti moraš/morate, da bi bila ženska, ki tako gleda okoli sebe, v Avstriji ali Nemčiji ODPUŠČENA že tretji dan službe. Ali pa bi mogoče lahko delala le kot snažilka, saj njen pogled v praznih prostorih firme popoldne ne bi nikogar motil.

Malo pa se je že treba potruditi, tudi idoč po ulici, in ne deliti po ulicah ubijalske poglede.

Z takim ubijajočim pogledom gre lahko danes delat le v severno korejsko vojsko kot oficirka, ali pa v kakšnem filmu o drugi svetovni vojni igra – nacistko…

Ampak saj niti nočeš razumeti, da na normalen pogled nekoga ne reagiraš kot kača…
[/quote]

Po tvojem je prijazen pogled stvar olike, ki je tako pomembna na delovnem mestu in kjerkoli je dotična oseba v stiku z ljudmi. Mogoče imaš prav, da je med Slovenci nasploh ta kvaliteta bolj spregledana in je v tujini bolj upoštevana in zaželena. Je pa potrebno razlikovati med prijaznostjo in flirtom. Vseeno mislim, da so ženske na določenih delovnih mestih ( trgovine, hostese ipd) kar prijazne, malo slabše pa je na občinah, pošti, za okenci, razna administracija v okviru javne uprave, tam zna biti porazno. Če pa želiš flirtati z mladimi puncami, pa verjetno večina ni za stvar, ker mladost in lep izgled je še vedno prednost pri vizuelnem kontaktu.

A res? Se ti nasmehne – posmehne tudi?

zadnč me je ena v lublan pogledala pri muzeju

dobr, da je imela kafe v rok, da me ni mogla ujet

Jaz vam takole povem. V primerjavi z ljudmi drugod po svetu izpadejo Slovenci in Slovenke nedostopni, togi z mrkimi pogledi, in odbijajoči. Če se jim na cesti nasmehneš, čisto tako normalno za dober dan, te bodo gledali, kot da jim kaj hočeš, ali pa se bodo obrnili stran. Kot da sumijo in sovražijo vse ljudi. So izjeme, ampak so redke.

New Report

Close