Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mimovrste prevzem danes je jutri

Mimovrste prevzem danes je jutri

Pri mimovrste sem kupila sesalnik z možnostjo prevzema ‘danes’ v izbrani poslovalnici. Artikel na zalogi. Okoli 15.ure popoldne pa prejmem sms, da sesalca danes ne morem prevzeti.

Je že kdo prevzel v istem dnevu?

Odgovor na objavo uporabnika
Kefe, 12.05.2022 ob 06:27

Pri mimovrste sem kupila sesalnik z možnostjo prevzema ‘danes’ v izbrani poslovalnici. Artikel na zalogi. Okoli 15.ure popoldne pa prejmem sms, da sesalca danes ne morem prevzeti.

Je že kdo prevzel v istem dnevu?

Če te pri Mimovrste nategnejo samo za en dan je to super in nekaj običajnega.

Odgovor na objavo uporabnika
Bil tam, 12.05.2022 ob 08:07

Če te pri Mimovrste nategnejo samo za en dan je to super in nekaj običajnega.

Podpis.

Običajno je “danes” samo v skladišču, torej na Brnčičevi. Vse ostalo pa razen nekaterih izjem pomeni, danes dostavimo iz skladišča v trgovino in je odvisno od časa dostave. Imel sem identičen primer.

Odgovor na objavo uporabnika
Demi605, 12.05.2022 ob 09:24

Podpis.

Naročil 23.4. na dom, še danes ni nič, niti kakšnega obvestila. Zadnjič!

So hujše stvari v življenju kot dostava/prevzem sesalca en dan pozneje.

Odgovor na objavo uporabnika
pips, 12.05.2022 ob 09:29

So hujše stvari v življenju kot dostava/prevzem sesalca en dan pozneje.

Ja, če ti zmanjka Pipsa .😜 Vic je v tem, da ti zadevo plačaš, ne dobiš je gratis. Če se nekaj plača, se je treba držat dogovora. Oni so dali rok dobave. Amen.

Tudi mi smo te dni narocili stvar, ki naj bi bila danes, a je bila jutri. Nobene drame.

Ko pa zamujajo z rokom dobave, poklicemo takoj in resimo. Vcasih je samo logisticni zastoj in bo dostava/prevzem z zamikom dneva ali dveh, vcasih je tezava ze pri dobavitelju, v tem primeru vcadih odpovemo narocili, vcasih pocakamo.

Zaenkrat se je vedno vse uredilo.

New Report

Close