Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ministrica Aleksandra se lepo oblači

Ministrica Aleksandra se lepo oblači

Vedno je lepo, elegantno, moderno oblečena, s stilom, ki mi je zelo všeč. Malo takih na tv.

Lepo se oblaci brigitte macron. Pivec se oblaci vpadljivo in kičasto

Se ti zdijo tiste velike rože primerne za eno resno ministrico?!

Zato do ji pa druge tolk foušljive.

Fejst baba je bila, dokler se ni spajdašila z Janšo.

Dober okus za oblačenje je imela, dokler se ni spajdašila z Janšo.
Simpatična sogovornica je bila, dokler se ni spajdašila z Janšo.
Imela je lepe torbice, dokler se ni spajdašila z Janšo.
Pila je dobro vino, dokler se ni spajdašila z Janšo.

Ti si ena taka opranoglava revca.

Si sama šiva obleke.

Dober okus za oblačenje je imela, dokler se ni spajdašila z Janšo.
Simpatična sogovornica je bila, dokler se ni spajdašila z Janšo.
Imela je lepe torbice, dokler se ni spajdašila z Janšo.
Pila je dobro vino, dokler se ni spajdašila z Janšo.

Ti si ena taka opranoglava revca.
[/quote]

Lažnivke ne morejo bit fejst babe karakterno, lahko se pa lepo oblačijo in posebej pijejo dobro vino. Opranost lahko vidiš pri sebi.

A pregovora “Obleka še ne naredi človeka”; pa ne poznaš ?

Lažnivke ne morejo bit fejst babe karakterno, lahko se pa lepo oblačijo in posebej pijejo dobro vino. Opranost lahko vidiš pri sebi.
[/quote]

Menitud deluje tako naduto, važnok da je pojedla vso pamet tega sveta. Pa nisem ne za leve ne za desne, politika me ne briga, ker itak nimam nobenega vpliva nanjo, ampak te ženske pa vidt ne morem, kaj šele da bi jo poslušala. Tipična ženska keš p….., za denar vse. Prodana za denar.

Menitud deluje tako naduto, važnok da je pojedla vso pamet tega sveta. Pa nisem ne za leve ne za desne, politika me ne briga, ker itak nimam nobenega vpliva nanjo, ampak te ženske pa vidt ne morem, kaj šele da bi jo poslušala. Tipična ženska keš p….., za denar vse. Prodana za denar.
[/quote]

Je tipični primer, ko nekdo pripleza na položaj, potem pa ga ta moč zasvoji, žene naprej, izpopolnjuje – se pa ne dogaja to samo v politiki.

Taksen je protokol Vlade RS. Kako bi pa zgledal, da se lepa zenska ne oblaci lepo. Lep primer je nase gore list, prva dama ZDA Melania Trump.

gospa s karfijolo

Nič posebnega ni. Te glomazne rože in obleke brez rokavov, vse skupaj deluje zelo kičasto.
Mi je pa bila všeč zelena bluza, ki jo je imela nazadnje. No bolj barva, ker tisti našitki namesto rokavčkov so delovali prav smešno. 🙂

Pa dobro no – ne moreš njiju dve primerjati, ni primerljivo.

Pa kakšen protokol vlade le – kako je pa potem Počivalnik s svojo pritiklinsko spremljevalno žensko ekipo spoštoval protokol vlade RS in tudi države, kamor je šel pred leti, ko je šel v Dubaj, z njihovimi joški na izvolte preko mize po protokolu zadekanim domačinom ? 😀 A po protokolu Vlade RS je bilo to z njihove strani? 😀

Še podvprašanje: a si ti tudi eden izmed takih volilcev, ki gre volit tistega, ki je lepo oblečen, ima izdelan nastop za množice zna pritegniti s svojim besedičenjem, ker ima podmazan jezik in je predvsem: lep? 😀

všeč mi je, ker je vedno urejena, za razliko od mnogih … njen stil oblačenja mi sicer ni ok, osebnost pa pod nivojem ..

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ženska, ki je tako izdala svoje volilce, ne more biti v redu. Ne tako, ne drugače. Tudi jaz je ne morem ne gledat, ne poslušat. Ljudi, ki so pripravljeni za prgišče denarja izdat tiste, ki so jo podprli, je gnoj od gnoja. Ni vreden imena človek.

Točno tako.

Mislim da si ti eno veliko Scheisse.

A sploh obstaja kaksen politik, ki pa ni zavedel svojih volilcev. A Korl ni nategnil svojih volilcev, ko jim je obljubljal tisoc evrov pokojnine? Da ne grem dalje. Vsi so isti. Vsi so imeli v soli istega ucitelja.

Kmalu ji bo ostalo samo še lepo oblačenje – spodneslo ji je tla pod nogami zaradi odvisnosti od izkoriščanja položaja, ki ji je bil omogočen.

Primerjas zensko, ki naj bi kaj konkretnega pocela z eno, ki ji je edina funkcija, da je lepa.

Na vaši strani je kradla za 30k, oni pa za 300 eur. Fejst standarde imaš, ni kaj.

Govorimo o oblačenju Pivceve. In o njenem stilu. Ne pa o politiki.

S cim za bozjo voljo te je Pivceva tako prizadela, ta te vse moti na njej. Resnicno me zanima kaj ti je storila? Kaj pa Romana Tomc? Kaksen se ti pa zdi njen stil oblacenja.

New Report

Close