Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Mirella, še nekaj mi ne gre iz glave!!!!!!!!!!

Mirella, še nekaj mi ne gre iz glave!!!!!!!!!!

Ko te takole berem…. slika je popolna: lepa, pa še tako pametna ženska zraven, ravno v tistih letih, ko veš kaj lahko od moškega pričakuješ, pa hitre jeze, strasti in ljubeznivosti obenem…..

Si čisto zares tako vroča tudi v postelji? Da dedec znori ob tebi, da sploh ne neha noreti… da te prime za tvojo lepo rit kjerkoli, da gre celo lulat s tabo…..

Oh mačkaaaaa

dodajam…

zakaj pa si tako neumno zvesta dedecu, ko pa vidiš, da ti moški lahko da starst,jezo in ljubeznivost obenem…….samo ne doma :-))))))

oh, lubim teeeeeeeeeeeeeeeeeeee

leta letijo - iščem stevardeso

hahahahaha, stari a nisem rekel, da spokaš in greš delat?????

….ne poznata mojega dedca:)

Lulat ne hodi z menoj, ker niti ni toliko prostora na WCju in ker počne še kaj drugega v lajfu, poleg tega, da je z menjo:)

Kakšna sem pa v postelji, pa ne vem….bi mi moral kako anketo napisat:))))

Sem ga že vprašala…če kdaj kaj pogreša v domači spalnici, če ima kake fantazije, ki jih nebi hotel z menoj, ali celo nebi upal meni povedati:
odgovor je bil, da pritožb nima, da ni ničesar, kar bi hotel, pa ne more, da je najsrečnejši moški na svetu (tudi on sliši moške jamrati;)) …da ga rajca sex z dvema ženskama, da pa nima nobene želje, da bi bila jaz ena izmed njiju in tudi nima želje to sprobati v reali, ker je precej konzervativne narave, kar se tiče odnosov med ljudmi.

Torej, jaz se počutim kar….mogoče je Lunca še taka, pa ajcom….alenka je pa že prehuda;)

Pa vsaj dedu “naštimaj” dve naenkrat, če je že revež tako konzervativen da si ne upa sam:-)))

Jaz pa bi: pa naj bo samo s tabo ali pa še eno Mirelčko zraven:-)))

Sva se čisto lepo dogovorila, mene rajcajo prizori, dva tipa na eno bejbo…njega obratno…pa noben nebi tega naredil v real, ker….jaz zato ne, ker si ne predstavljam teh dveh tipov.
V fantaziji sta to dva krepka, nabildana, močna, čedna fanta in jaz se v njunem objemu počutim kot princesa:))))

sem odgovorila zdaj? ali imaš še kako vprašanje?

Ja.

Kaj naj naredim da se boš v mojem objemu počutila kot princesa?

Pridem k tebi, ti padem na kolena?
Ti prinesem najlepša darila?

Prvo ni po mojem okusu, za drugo nimam takega strašnega salda na TR. Ostane le ljubezen in nežnost… Tega pa kolikor hočeš:-))))

ker ljubezen in nežnost dobivam v veliki meri, bi sedaj bolj gledala, da bi ljubimec-če bi si ga pač omislila, imel nabildano denarnico….lahko pa tudi telešček, čeprav ima tudi moj široke rame in se počutim kot princeska….

če se bom še enkrat možila, bo pa bogat….drugega tako ne bom več rabila:)

U mater!!!

Zdaj pa boljš da grem delat, da vsaj malo nabildam denarnico:-)))

😉

pa lahko delaš?

Takrat ko mislim nate, mi ne gre nič od rok:-))
Razen ko nič ne mislim…. ops, takrat vendar spim:-)))))

Sanjaš me pa še ne?

ja debela denarnica ni boljšga,samo prepričat bi ga bilo treba da ti jo da 🙂

New Report

Close