Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Misel o zadovoljstvu

Misel o zadovoljstvu

Dodajte malo življenja v svoje delo – v svoja zadovoljstva – v samega sebe. Prenehajte delati stvari le na pol in začnite se zanimati za to, kar govorite in mislite.

Vsem želim lep dan.

Dobra misel, sem se spomnila na enega moškega, ki že cel lajf vse stvari fura na pol, ničesar ne dokonča. Luzer pač.

Odgovor na objavo uporabnika
čigumi, 09.05.2024 ob 12:02

Dobra misel, sem se spomnila na enega moškega, ki že cel lajf vse stvari fura na pol, ničesar ne dokonča. Luzer pač.

Ne bom ga ravno zagovarjala, ker ga ne poznam.Imela sem pa dobro taščo, ki je bila po poklicu medicinska sestra.In mi je povedala tole: Nekateri ljudje ne zmorejo toliko, kot eni drugi.Ali nimajo dobrega zdravja, v mladosti ne prave vzgoje, starševske ljubezni, pravega zgleda za življenja….Nekatere pa samo gledaš, česa se v življenju vse lotijo in koliko energije imajo v  sebi.Nekateri jo imamo samo pol toliko, drugi pa še manj.Vidiš, in ne zmorejo….Tako je to…

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 09.05.2024 ob 12:27

Ne bom ga ravno zagovarjala, ker ga ne poznam.Imela sem pa dobro taščo, ki je bila po poklicu medicinska sestra.In mi je povedala tole: Nekateri ljudje ne zmorejo toliko, kot eni drugi.Ali nimajo dobrega zdravja, v mladosti ne prave vzgoje, starševske ljubezni, pravega zgleda za življenja….Nekatere pa samo gledaš, česa se v življenju vse lotijo in koliko energije imajo v  sebi.Nekateri jo imamo samo pol toliko, drugi pa še manj.Vidiš, in ne zmorejo….Tako je to…

To ni nobeno opravičilo. Kaj mislite, da jaz pa lahko zmorem vse? Da sem konj in ne ženska? Ko je bil moj partner bolan in umiral sem nosila vso breme na svojem hrbtu. Hodila sem v službo, gospodinjila, skrbela zanj in se obenem spopadala še z lastnimi stiskami. Nekateri so lenobe, to je njihov problem. Do takšnih nimam razumevanja.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 09.05.2024 ob 13:00

To ni nobeno opravičilo. Kaj mislite, da jaz pa lahko zmorem vse? Da sem konj in ne ženska? Ko je bil moj partner bolan in umiral sem nosila vso breme na svojem hrbtu. Hodila sem v službo, gospodinjila, skrbela zanj in se obenem spopadala še z lastnimi stiskami. Nekateri so lenobe, to je njihov problem. Do takšnih nimam razumevanja.

Lahko, da je pri nekaterih lenoba, ne bom rekla, da ne.Je pa res, da se ljudje že rodimo z različnimi merami življenjske energije.Moja tašča je še celo rekla, da  imajo ljudje, ki imajo veliko življenjske energije tudi močan libido( in posledično tudi veliko seksajo).In obratno.In kot sem že napisala….Tudi odnos do dela in do denarja gre iz roda v rod.

Debil, Pupa ti je prepustila svoj nick in očitno ti strašno dosti pomeni, da se sedaj predstavljaš pod tem imenom.
Uživaj pri tem, daj si duška. Izpod kritike pa je, da vpletaš bolezen s smrtnim izidom.
Ljudje z izkušnjo smrti bližnjega ne pišejo takih agresivnih replik, kot je tvoja. Za razliko od tebe poznajo pomen besed, kot je spoštovanje, ljubezen, značaj.

Ti poznaš le trolanje.

Se strinjam glede tega, da nimamo vsi enakega dometa narediti nekaj iz sebe. Ampak če se nekdo loti stvari, ker je hitro navdušen nad nečim, pa potem takoj obupa, ko je treba pokazati in vložiti nekaj dela, je to neodgovornost, slabe delovne navade, brezbrižnost do sebe in drugih. Ja, lahko s prstom kažeš na otroštvo, na starše, na kdo ve koga…a potem se lahko odrasel človek ves čas zgovarja na druge? To je značilno za te ljudi ja, tudi za tega, katerega sem imela v mislih. Vedno in za vse so krivi drugi, tudi to, da je alkohol danes njegov problem, a on išče vzroke izven sebe.

Cenim ljudi, ki nekaj začnejo, da tudi dokončajo. Ali je to ena stvar ali sto njih, ni pomembno, govorim o začetku in koncu.

Načeloma lepa misel. Ampak: iz primera neke ženske vem, da morda pa nekateri samo niso zmožni videti zadovoljstva, aktivnosti in dosežkov drugih ljudi. Oziroma so na to tako ljubosumni, da ignorirajo vse in samo rinejo sebe v ospredje in se predstavljajo za boljše od drugih.

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 09.05.2024 ob 13:09

Lahko, da je pri nekaterih lenoba, ne bom rekla, da ne.Je pa res, da se ljudje že rodimo z različnimi merami življenjske energije.Moja tašča je še celo rekla, da  imajo ljudje, ki imajo veliko življenjske energije tudi močan libido( in posledično tudi veliko seksajo).In obratno.In kot sem že napisala….Tudi odnos do dela in do denarja gre iz roda v rod.

Imaš prav. Seksala sem pa vedno rada. Tudi med kuhanjem in gospodinjenjem sem si privoščila enega hitrega, če je bila potreba. Ko sem bila mlada, so me klicali poskočna Mici. Tudi roge sem nataknila kakšnemu fantu. Pozneje pa človek dozori in mu postanejo pomembne druge stvari. Prioritete se spremenijo. Ničesar ne obžalujem. Na napakah sem se učila in rasla. Napake so me izbrusile v osebo kakršna sem.

Lepa misel.

Kje najdeš te misli?

Odgovor na objavo uporabnika
oj825, 09.05.2024 ob 18:39

Kje najdeš te misli?

To so moje avtorske misli. Bila sem učenka življenja in življenje mi je podarilo modrost, da pomagam ostalim.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 10.05.2024 ob 11:07

To so moje avtorske misli. Bila sem učenka življenja in življenje mi je podarilo modrost, da pomagam ostalim.

Dobra si. Če bi napisala knjigo, bi bila uspešnica.

.https://lepemisli.org/dodajte-malo-zivljenja/

internet poišče vse te misli ki si jih drugi lastijo za svoje..

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 10.05.2024 ob 12:15

.https://lepemisli.org/dodajte-malo-zivljenja/

internet poišče vse te misli ki si jih drugi lastijo za svoje..

Saj se bo bimbo morda naučil navesti še avtorja misli, kot se spodobi.

Potrebno ga je opomniti, tega se še ni učil.
Potem pa bo.
Vsekakor je pa lepše ob jutranji kavi prebrati kako zanimivo ali motivacijsko misel, kakor pa kregarije okoli evrovizije, politike ali prevar v ljubezni.

Odgovor na objavo uporabnika
Applause, 10.05.2024 ob 15:53

Saj se bo bimbo morda naučil navesti še avtorja misli, kot se spodobi.

Potrebno ga je opomniti, tega se še ni učil.
Potem pa bo.
Vsekakor je pa lepše ob jutranji kavi prebrati kako zanimivo ali motivacijsko misel, kakor pa kregarije okoli evrovizije, politike ali prevar v ljubezni.

že res da je lepše brat lepe misli kot pa kregarije, vendar če je osnovano na laži je le podobno sranje, pri unih ki se kregajo vsaj vidiš kaj dejnsko mislijo, pri leporečnikih pa le kup laži.. aja, zakaj misliš da moški piše? tole je ena stara uporabnica mona, leporečnica kot mnoge njih..

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 10.05.2024 ob 16:07

že res da je lepše brat lepe misli kot pa kregarije, vendar če je osnovano na laži je le podobno sranje, pri unih ki se kregajo vsaj vidiš kaj dejnsko mislijo, pri leporečnikih pa le kup laži.. aja, zakaj misliš da moški piše? tole je ena stara uporabnica mona, leporečnica kot mnoge njih..

Vemo katera.

New Report

Close